حذف Superfish Window Shopper

دسته‌بندی نشده

Superfish Window Shopper چیست؟

Superfish Window Shopper, همچنین شناخته شده به عنوان به سادگی WindowShopper، افزونه مرورگر است که گاهی اوقات به عنوان یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی طبقه بندی است. نرم افزار سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. معمولا همراه با دیگر نرم افزار رایگان و برای کاربردهای مختلف ناخواسته مانند مشتری لایه های Yontoo و CouponDropDown ارتباط داده شده است.

اگر این برنامه ها نیز بر روی رایانه شما آنها را بدون تردید باید از بین بردن. Superfish Window Shopper به عنوان یک ابزار است که کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در پول در حالی که خرید آنلاین تبلیغ می شود. با این حال، شما همچنین باید به خاطر داشته باشید که شما به تبلیغات جعلی است که می تواند سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده ممکن است در معرض نگه دارید. اگر شما نمی خواهید که خطر را، شما باید Superfish Window Shopper را حذف کنید.

SuperFish WindowShopper  حذف Superfish Window Shopper

دانلود ابزار حذفبرای حذف Superfish Window Shopper

Superfish Window Shopper چگونه کار می کند؟

این کاملا ممکن است که شما هرگز می خواستم برای به دست آوردن Superfish Window Shopper است. سفر برنامه همراه با نرم افزار رایگان و اگر شما به تازگی نصب شده نرم افزار از وب سایت میزبانی وب نرم افزار شخص ثالث و توجه به نصب آن است که چگونه شما با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم رسید پرداخت نشده است. دفعه بعد حتما برای بررسی چه برنامه های اضافی را با نرم افزار از انتخاب شما می رسند و اگر آنها نه آنچه شما نیاز دارید آنها را بردارید. در اکثر موارد برنامه های اضافی کاملا بی فایده است. به منظور کنترل بیش از آنچه می شود نصب شما نیاز به پیشرفته یا نصب سفارشی را انتخاب کنید.

در حالی که در حال دیدن سایت آنلاین خرید سایت Superfish Window Shopper شما با معاملات، کوپن و مختلف ارائه می دهد در حال حاضر. اگر شما در یکی از آنها کلیک کنید شما را به صفحه وب در تبلیغ هدایت. این مجموعه کوکی بر روی کامپیوتر شما به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه که صفحات شما ببینید چه چیزی شما را و دیگر فعالیت های مرور جستجو می کند. علاوه بر این، به خاطر داشته باشید که این برنامه برای اطلاعات است که شما با تبلیغ صفحه ارائه خواهد شد مسئول است باشید. به این معنی که شما می تواند scammed می توان به دانلود برنامه مخرب به جای آنچه در صفحه وعده داده است. ما توصیه می کنیم شما نیست این نوع خطرات امنیتی و به محض این که شما می توانید فسخ Superfish Window Shopper.

چگونه به حذف Superfish Window Shopper

خوشبختانه، آن بیش از حد دشوار برای حذف Superfish Window Shopper از سیستم شما است. اگر شما می خواهید برای حذف Superfish Window Shopper دستی، شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در راهنمای دستي زیر این مقاله استفاده کنید. با این حال، اگر می خواهید به نه تنها خلاص شدن از شر Superfish Window Shopper، اما همچنین مطمئن شوید که کامپیوتر شما در برابر عفونت های مختلف در آینده محافظت شود، شما باید دانلود و نصب ابزار حذف و جلوگیری از بدافزارها.

حذف Superfish Window Shopper

Superfish Window Shopper از ویندوز از بین بردن:

ویندوز 8

  • حذف تنظیمات (برنده + من) → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Superfish Window Shopper

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Superfish Window Shopper →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Superfish Window Shopper پاک

Superfish Window Shopper از مرورگر حذف کنید:

Internet Explorer

  • حذف آیکون چرخ دنده → مدیریت افزودنی → نوار ابزارها و پسوندها → Superfish Window Shopper →

موزیلا Firefox

  • منوی افزودنی → → پسوند Superfish Window Shopper → حذف →

Google Chrome

  • ابزار منو → → پسوند → Superfish Window Shopper → → آیکون سطل زباله می تواند حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Superfish Window Shopper

پاسخ دهید