حذف Atajitos.com

Browser Hijacker

Atajitos.com چیست؟

Atajitos.com یک موتور جستجو است که متعلق به رده هواپیماربایان مرورگر است. آن را وارد رایانه و تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما. این برنامه معمولا همراه با نرم افزار شخص ثالث رایگان می آید. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا Firefox، Google Chrome و سافاری است.

Atajitos.com ممکن است مانند یک صفحه وب قابل اعتماد، اما ما به شما اطمینان دهم نیست. از تغییر تنظیمات hijacker همچنین مختلف تبلیغات را به صفحات خود اضافه می کند، شما را در وسط مرور خود را تغییر مسیر و اتصال به اینترنت خود را کند می کند. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با هر یک از این مسائل، شما باید Atajitos.com را از کامپیوتر خود حذف کنید.

Atajitos.com حذف Atajitos.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Atajitos.com

Atajitos.com چگونه کار می کند؟

Atajitos.com را در روشی مشابه به هواپیماربایان مرورگر دیگری کار می کند. آن کامپیوتر شما وارد می شود و جایگزین صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض موتور جستجوی جدید خود را. هر وقت شما برای باز کردن مرورگر خود را خواهید دید این صفحه و هر وقت شما سعی کنید جستجو برای چیزی است که شما را به search.Atajitos.com هدایت می شوید. این موتور جستجو نیز توسط هواپیماربایان مرورگر دیگر مانند Spellso و Searchult استفاده می شود. نیازی به گفتن آن نمی تواند اعتماد. شما با حمایت ها به جای نتایج مشروع ارائه خواهد شد. علاوه بر این، برنامه مرورگر خود را با داده های تجاری دیگر مانند پنجره های بازشو آگهی ها در متن آگهی آگهی های بینابینی آگهی تصویری و غيره را پر کنید. ما توصیه نمی روی این آگهی آنها ممکن است جعلی. شما می توانید به وب سایت های نا امن که در آن شما می تواند مخرب صورت مبدل به عنوان یک به روز رسانی نرم افزار کدک های ویدئویی و یا برخی از برنامه های دیگر مفید دانلود هدایت شوید. عفونت مخرب می تواند منجر به سیستم آسیب و زیان های مالی جدی.

علاوه بر امنیت مربوط به مسائل، همچنین باید این واقعیت است که Atajitos.com پیگیری می توانید کوکی های خود را به ضبط اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را در نظر بگیرید. پس جای تعجب اگر ناگهان شروع به تبلیغات به نظر می رسد برای شما مفید نباشد. گذشته از personalizing تبلیغات این اطلاعات نیز به شخص ثالث فروخته می شود. اگر شما با هر یک از ویژگی های ذکر شده در بالا از hijacker راحت نیست، شما باید Atajitos.com بلافاصله خاتمه.

چگونه به حذف Atajitos.com

نه دستی برای از بین بردن Atajitos.com از سیستم پیچیده ممکن است. Hijacker نصب پسوند خاص و ابزار است که بازسازی ممکن است حتی پس از شما را از آن خلاص. است که چرا ما پیشنهاد می کنیم شما پیاده سازی ابزار حذف تروجان قدرتمند است که سیستم شما را اسکن، شناسایی همه تهدیدها و Atajitos.com به طور کامل حذف. متناوبا، می توانید به Atajitos.com خودتان با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده زیر حذف کنید.

حذف Atajitos.com

حذف Atajitos.com و نرم افزارهای مرتبط

ویندوز ایکس پی/7 و ویستا

 • باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل
 • به افزودن یا حذف برنامه ها و حذف برنامه
 • انتخاب نرم افزار مشکوک
 • حذف/حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • حرکت دادن مکان نما به گوشه سمت راست پایین
 • هنگامی که به نظر می رسد جذابیت نوار تنظیمات کلیک کنید
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • خاتمه دادن نرم افزار ناخواسته

خاتمه Atajitos.com از مرورگرهای

تنظیم مجدد Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Atajitos.com

پاسخ دهید