حذف Binkiland.com

Browser Hijacker

چگونه برای حذف Binkiland.com

Binkiland.com hijacker مرورگر است که طول می کشد بیش از مرورگرهای خود را هنگامی که شما یک برنامه رایگان به نام Binkiland.com بر روی کامپیوتر شما نصب شده است. Binkiland.com برنامه ای که وعده به مرور امنیت وب خود را بهبود است. آن قرار است به شما هشدار می دهند هر زمان شما روی یک لینک مخرب کلیک کنید. در صفحه اصلی خود مدعی آن است که افزودنی را بررسی می کند هر سایت که شما برای باز کردن و هشدار از تهدیدات احتمالی آن را می یابد.

این برنامه بسیار مفید برای کاربران کامپیوتر امنیت فکر می شوند. اگر شما سعی می کنید به آن را دانلود کنید متاسفانه، شما با پیام زیر ارائه خواهد شد: “با عرض پوزش، ما فرمت پایین است برای maintence و در حال حاضر موجود است.” این به این معنی است که سایت رسمی در احتمالا راه برنامه های ناخواسته را به دست آورد. به احتمال زیاد همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه اومد. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Binkiland.com شما را به حذف Binkiland.com از کامپیوتر خود را داشته باشد.

Binkiland.com removal حذف Binkiland.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Binkiland.com

Binkiland.com چگونه کار می کند؟

Binkiland.com به عنوان نرم افزار پشتیبانی از آگهی طبقه بندی شده است. و شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند مرورگر پاک مرور امن است. این برنامه توسط برنامه های هیجان انگیز, همچنین شناخته شده به عنوان برنامه های هوشمند توسعه داده شد. پس از آن نصب می شود، آن نیز اجزای دیگر به سیستم شما کوکی ها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یاران می افزاید. این قطعات که سخت باقی می ماند به روز شده و آنها نیز به جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را به استفاده از آن را برای اهداف بازاریابی حاصل. هدف اصلی برنامه است که شما با تبلیغات مختلف سیل و لینک حمایت مالی. این است که چگونه آن را ترویج حامیان آن. اگر برخی از آگهی به نظر می رسد مثل شما می تواند علاقه مند, است که به دلیل پردازش اطلاعات است که توسط کوکی ها جمع آوری شد. ما توصیه نمی روی هر یک از آگهی بدون توجه به آنچه که آنها را ترویج. کلیک بر روی لینک خراب می تواند منجر به عواقب جدی مانند آلوده کردن کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب, نصب برنامه های ناخواسته، به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را با اشخاص ثالث غیرقابل اعتماد و غيره.

به محض این که Binkiland.com را بر روی کامپیوتر شما نصب شما را نیز که تنظیمات مرورگر خود را اصلاح شده اند متوجه خواهید شد. صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به Binkiland.com تنظیم خواهد شد. Binkiland.com یک وب سایت که حاوی یک کادر جستجو، پارامترهای جستجو و دسترسی سریع لینک به سایت های مختلف محبوب مثل گوگل، یوتیوب فیس بوک توییتر، آمازون و برخی دیگر است. اگر شما سعی می کنید با استفاده از این موتور جستجو شما را به یاهو هدایت. نتایج جستجو به شما ارائه برخی از تبلیغات ممکن است و شامل لینک حمایت مالی. اگر شما احساس می کنید مانند شما نه یک ارائه دهنده جستجوی مختلف استفاده کنید شما باید Binkiland.com به خاتمه دهد.

چگونه برای حذف Binkiland.com از کامپیوتر من?

اگر می خواهید Binkiland.com را از سیستم خود حذف شما باید برای حذف نصب برنامه کاربردی که آن را همراه با آمد و بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را. اگر که برنامه Binkiland.com نیست، شما باید نگاه برای برنامه های مشابه است که به تازگی نصب شده بود. اگر شما نیاز به کمک در حذف Binkiland.com کتابچه راهنمای کاربر شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید. راه حل جایگزین حذف Binkiland.com است برای پیاده سازی یک ابزار ضد بدافزارها. ابزار پیشگیری و حذف نرم افزارهای مخرب خواهد رایانه خود را اسکن، شناسایی تمام برنامه های ناخواسته و از بین بردن Binkiland.com. تا زمانی که شما در آن نصب شده نرم افزار امنیت کامپیوتر خود را از تهدید های مختلف آنلاین محافظت می کند به نگرانی در مورد مشکلات مشابه در آینده را داشته باشد.

حذف Binkiland.com

1) حذف Binkiland.com

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

• تنظیمات و شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
• پشتیبانی برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

• شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
• سخت را انتخاب کنید و روی دکمه حذف کلیک کنید

2) حذف Binkiland.com از مرورگرهای

Internet Explorer

• بازنویسی صفحه اصلی خود: نماد چرخ دنده -> گزینه های اینترنت
• بازگشت به روی نماد چرخ دنده و افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید
• در نوار ابزارها و پسوندها افزودنی های ناخواسته را حذف کنید
• ارائه دهندگان جستجو از بین بردن Binkiland.com

موزیلا Firefox

• صفحه اصلی خود را تغییر دهید: Firefox منوی گزینه ها–> -> زبانه عمومی
• کلیک بر روی زبانه جستجو و موتور جستجوی خود را تغییر دهید
• کلیک کنید در منوی دوباره و رفتن به افزودنی
• در پسوند حذف ناخواسته مرورگر فایرفاکس

Google Chrome

• تغییر صفحه اصلی خود: منو -> تنظیمات -> در راه اندازی–> مجموعه صفحات
• بازگشت به تنظیمات و مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید
• Binkiland.com به خاتمه و مجموعه جدید
• باز کردن برنامه های افزودنی و افزودنی های ناخواسته را حذف کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Binkiland.com

پاسخ دهید