حذف Dounty.com

Browser Hijacker

Dounty.com چیست؟

Dounty.com hijacker مرورگر است که سفر همراه با دیگر نرم افزار رایگان است. Hijacker بوده است در خصوص همراه با BRApp، که یک برنامه کاربردی تبلیغ پشتیبانی شده است. Dounty.com تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما را تغییر می دهد و باعث اثرات نامطلوب دیگر ظاهر تبلیغات تغییر مسیر آرام و فراز زندگی.

هدف اصلی برنامه های تبلیغی و هواپیماربایان مرورگر برای تولید ترافیک وب و است که چرا شما تبلیغات را ببینید و لینک حمایت مالی است. ما به شما اطمینان دهم, هیچ چیز مفید مورد استفاده وجود دارد و شما دریغ باید به حذف Dounty.com.

dounty com search حذف Dounty.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dounty.com

Dounty.com چگونه کار می کند؟

یک بار در سیستم Dounty.com به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم خواهد شد و شما نیز به استفاده از آن به عنوان موتور جستجوی پیش فرض شما مجبور خواهد شد. اگر شما سعی می کنید به جستجو برای چیزی است که با استفاده از این ابزار جستجو اصطلاح شما به سادگی به یاهو جستجو برزیل هدایت می شوید. علاوه بر این، hijacker نیز قادر به هدایت شما را به صفحات ناآشنا در وسط مرور خود را و شما را با داده های تجاری مختلف ارائه است. شما قادر به گشت و گذار در وب بدون وقفه و به عنوان برخی از تبلیغات به شما ارمغان hijacker ممکن است قانونی شما دیگر امن خواهد بود. از آنجا که برنامه شما را به داده های نا امن در معرض, باید وجود داشته باشد هیچ سوالی است که شما نیاز به خاتمه Dounty.com.

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده Dounty.com به BRApp برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که امضاء برزیلی نرم افزار LLC مرتبط است. نرم افزار پشتیبانی رایانه خود خسته شده اید با دیگر نرم افزار رایگان و یا شاخه را وارد کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که شما هنگام نصب نرم افزار رایگان توجه است. بیشتر از نه، آن را می آید همراه با برنامه های ناخواسته. همیشه باید نصب سفارشی را انتخاب کنید و تمام برنامه های غیر ضروری از لیست بردارید. بهتر است برای جلوگیری از adware و مرورگر هواپیماربایان در مجموع از برخورد را با آنها پس از آن است.

چگونه به حذف Dounty.com

دو راه شما می توانید از بین بردن Dounty.com از مرورگر شما وجود دارد: حذف دستی یا اتوماتیک. اگر دستي را انتخاب می کنید شما را به برنامه که وارد hijacker به همراه با حذف و سپس مرورگر خود را تنظیم مجدد داشته باشد. اگر شما BRApp بر روی کامپیوتر خود ندارید و سپس شما باید برای نگاه دیگری به تازگی مشکوک برنامه نصب شده. Dounty.com کتابچه راهنمای دستورالعمل حذف زیر ارائه شده است. اگر با این حال، شما می خواهم به صورت خودکار حذف Dounty.com، شما را به استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای مخرب داشته باشد. دانلود ضد بدافزارها, اجازه دهید آن را در کامپیوتر خود را اسکن و از بین بردن تمام شناسایی تهدیدات. پس از آن، لذت بردن از سیستم های خود را رایگان به عفونت و گشت و گذار در اینترنت بدون هیچ گونه نگرانی در مورد امنیت خود را آنلاین.

راهنمای در مورد حذف Dounty.com

حذف Dounty.com و برنامه های مرتبط با:

ویندوز 8

  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید
  • انتخاب کنترل پنل -> حذف یک برنامه
  • این نرم افزار را انتخاب کنید و بر روی لغو نصب کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و ویندوز ایکس پی

  • روی شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
  • رفتن به حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • برنامه را انتخاب کنید و حذف نصب/حذف را کلیک کنید

Dounty.com از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد دنده آیکون تنظیمات اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

  • منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dounty.com

پاسخ دهید