حذف Dsrlte.exe

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Dsrlte.exe

Dsrlte.exe بخشی از یک برنامه تبلیغات پشتیبانی است که در برخی از نقطه نفوذ رایانه است. روند پرداخت توسط آگهی با مسئولیت محدود ثبت شده است و به احتمال زیاد می تواند در C:user % USERNAME % appdatalocalpay-توسط-adsyahoo یافت می شود! search1.3.8.2. علی بیشتر آن را به روز رسانی نمایش تبلیغات در تمام مرورگرها به سخت و به کمک آن استفاده می شود.

آن را مشکوک است که Dsrlte.exe مربوط به برنامه ممکن است رایانه شما بدون اجازه وارد شده و نتیجه آن قابل اعتماد نیست. توصیه می کنیم برای پیدا کردن این نرم افزار مضر و Dsrlte.exe را از سیستم خود حذف کنید.

dsrlte.exe removal tips حذف Dsrlte.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dsrlte.exe

Dsrlte.exe چکار می کند؟

در صورت مشاهده تبلیغات که مزاحم شما در حال دیدن سایت برخی از برنامه های پشتیبانی احتمالا داخل کامپیوتر شما کردم. برنامه های تبلیغی تمایل دارند که یک کامپیوتر جدید با کمک از نرم افزار شارژ رایگان را وارد کنید. اگر به تازگی نرم افزار را از صفحات مانند soft32.com یا download.com دریافت و در حال حاضر تعداد زیادی تبلیغات ببینید آن است که احتمال دارد که یک برنامه ناخواسته بود همراه با نرم افزار نصب شده است. کاربران می توانند ورودی به این متجاوزان با انتخاب گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب رد. با این حال، تقریبا هر کس سریع یا نوعی کلیک و نتواند جعبه است که به اطلاع رسانی در مورد نرم افزار اضافی. اگر که برای شما اتفاق افتاده، شما باید عجله و حذف Dsrlte.exe در اسرع وقت است.

حقیقت این است که حتی اگر تبلیغات پشتیبانی برنامه های مخرب نیست، غیر مستقیم آنها جدی می تواند باعث آسیب است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حمایت اشخاص ثالث را بررسی کنید و نه آن صفحات خود را مانیتور کند. این کاربر در معرض حملات از مجرمان اینترنتی برگ. شما می توانید حداقل رساندن خطر توسط ماندن از تبلیغات، با این حال، تنها راه مطمئن شوید که کامپیوتر شما امن است برای از بین بردن Dsrlte.exe است.

یکی از دلایل بیشتری برای شما به طور جدی در نظر گرفتن حذف Dsrlte.exe ردیابی توسط سخت مرتبط انجام شده است. ممکن است مشاهده شد که تبلیغات ارائه شده برای نیازهای شخصی دارد و در نتیجه بسیار وسوسه انگیز است. از آنجا که این برنامه تنها در مورد ارتقاء اشخاص ثالث مراقبت، آن داده ها به دست آورد وادار کردن شما به کلیک بر روی پنجره های بازشو، آگهی ها، و غیره استفاده می کند. همچنین، در مورد برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این دانش را به آن غیرقابل اعتماد فروش ممکن است احزاب. به عذر این گسترش بی دقت از اطلاعات شما نیاز به Dsrlte.exe به خاتمه در یک بار.

چگونه به حذف Dsrlte.exe

دلیل شما نیاز به پیدا کردن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مرتبط شما ممکن است مشکلات با حذف Dsrlte.exe. اگر شما موفق به درستی شناسایی برنامه شما باید دنبال دستورالعمل های ما در مورد چگونه به پاک کردن Dsrlte.exe. شما همچنین می توانید معتبر ضد جاسوس نصب و استفاده از آن به Dsrlte.exe از کامپیوتر شما به طور خودکار حذف.

حذف Dsrlte.exe

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Dsrlte.exe را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع به منظور دسترسی به کنترل پنل.
  • افزودن یا حذف برنامه ها و حذف نرم افزار ناخواسته انتخاب کنید.

ویندوز 8

  • کلید ویندوز + R و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید.
  • روی تأیید کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • حذف Dsrlte.exe (برنامه های مرتبط) از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dsrlte.exe

پاسخ دهید