حذف Eticosearch.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Eticosearch.com

Eticosearch.com ممکن است مانند یک موتور جستجوی مفید به نظر می رسد، اما شما باید بدانید که آن معمولا به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است. آن می تواند سیستم های کامپیوتری خود را همراه با نرم افزار آزاد را وارد کنید و شما حتی دادن مجوز برای تغییر تنظیمات مرورگر خود را به آن متوجه ممکن است. Hijacker همچنین می توانید تغییرات دیگر به خوبی را. این آگهی تجاری را روی صفحه نمایش می دهد، باعث تغییر مسیر ناخواسته، استفاده می کند تا منابع سیستم و به همین ترتیب.

هدف اصلی از نرم افزار برای تولید ترافیک وب سایت توسط شما rerouting به آن صفحات وب مرتبط است. اگر می خواهید به بازگشت به با استفاده از ابزار جستجوی معمولی خود شما را حذف Eticosearch.com داشته باشد.

eticosearch removal حذف Eticosearch.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Eticosearch.com

Eticosearch.com چگونه کار می کند؟

به محض این که hijacker طول می کشد، آن Eticosearch.com به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تنظیم می کند. صفحه اصلی جدید خود شامل کادر جستجو و پارامترهای جستجو مختلف مانند وب تصویر ویدئو اخبار ورزشی، انجمن و غيره. شما همچنین می توانید از انواع زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، روسی و دیگران. ژانر زیر آرم ایالات “همه در یک موتور جستجو” است. اگر شما سعی می کنید با استفاده از ارائه دهنده جستجوی شما ارائه خواهد شد با نتایج که شامل آگهی ها و لینک حمایت مالی. محتوای تجاری ممکن است چیزی برای انجام با جستجوی خود را.

تبلیغات ارائه شده به شما توسط hijacker همه قابل اعتماد نیست. ما توصیه نمی اگر شما نمی خواهید به کامپیوتر شما و اطلاعات شخصی ایمنی خطر کلیک بر روی آنها. علاوه بر این، دکمه ایمیل که در صفحه اصلی نمایش داده می شود شما منجر به buildbacklinkscheap.com/wp-login.php. اگر شما بر روی این دکمه کلیک کنید، شما که این اتصال نامطمئن است و باعث می شود موتور جستجو که هشدار داده باشد استفاده از گواهی امنیتی نامعتبر است. که نمی تواند نشانه خوبی باشد. پیشنهاد می کنیم شما نه هر گونه خطرات و خاتمه Eticosearch.com در قدیمیترین راحتی خود را.

چگونه به حذف Eticosearch.com

اگر می خواهید برای از بین بردن Eticosearch.com از مرورگر شما می توانید از دو راه حل های ممکن را انتخاب کنید. یکی به Eticosearch.com به صورت دستی حذف کنید و یکی دیگر این است که بصورت خودکار انجام شود. حذف خودکار گزینه قابل اطمینان تر است. تکمیل آن شما نیاز به نصب برنامه ضد تروجان است که همه کار سخت را برای شما انجام دهد. آن را شناسایی و حذف Eticosearch.com و همچنین به عنوان عفونت های دیگری که ممکن است در سیستم شما. نرم افزار کامپیوتر شما را از تهدیدات آنلاین آینده را سپر نیز خواهد شد. اگر، با این حال، شما دستي عوض ترجیح می دهید، شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید.

حذف Eticosearch.com

حذف Eticosearch.com

ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
  • نرم افزار های مشکوک را انتخاب کنید و حذف و حذف کنید

ویندوز 8

  • جذابیت نوار (برنده + C) تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • نرم افزار ناخواسته را انتخاب کنید و بر روی لغو نصب کلیک کنید

پاک کردن Eticosearch.com از مرورگرهای:

Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Eticosearch.com

پاسخ دهید