حذف Faster Light

دسته‌بندی نشده

چگونه به پاک کردن Faster Light

Faster Light یک افزونه مرورگر است که توسعه یافته توسط SuperWeb LLC است. این نمایش آگهی های مختلف دارای برچسب “طراحی شده توسط Faster Light”، “تبلیغات توسط Faster Light” و مشابه. اگر چه این یک وب سایت رسمی، برنامه نه از آن دریافت می شود. نرم افزار با استفاده از روش نام بسته بندی توزیع شده است. این بدان معنی است که آن را به دیگر نرم افزار رایگان متصل می شود و می آید به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری.

Faster Light با این نسخهها کار در روشی مشابه به سایر برنامه های SuperWeb مثل قارچ هوشمند، Fortunitas، SaveOn، مرور طلوع آفتاب و بسیاری دیگر. هیچ فایده ای برای نگه داشتن این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. ما پیشنهاد می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید Faster Light.

Faster light screenshot حذف Faster Light

دانلود ابزار حذفبرای حذف Faster Light

Faster Light چگونه کار می کند؟

Faster Light نه تنها برنامه های ناخواسته در سیستم شما ممکن است. به عنوان سفر سخت همراه با دیگر نرم افزار، برنامه های ناخواسته یا دیگر پشتیبانی بر روی کامپیوتر شما شما ممکن است. این برنامه فقط یک هدف داشته باشد: برای تولید ترافیک وب سایت های مربوطه خود را. است که چرا آنها مرورگر شما با تمام انواع داده های تجاری را سیل خواهد شد. سخت سیستم پرداخت برای هر کلیک استخدام. پنجره های بازشو بیشتر آگهی لینک و تبلیغات دیگر آن را به شما نشان می دهد، شانس بیشتری وجود دارد از شما کلیک کردن روی آنها، حتی به طور تصادفی است. که با این حال، چیزی توصیه می کنیم نیست. و به همین دلیل است.

Faster Light مسئول اطلاعات آن شما را با ارائه است. شما ممکن است آگهی های غیرقابل اعتماد است که می تواند منجر به تروجان نفری، صفحات روبرو می شوند. روی adverts در معرض خطر خود و اگر در نتیجه، شما کامپیوتر خود را با یک برنامه مخرب آلوده، شما هر کسی به سرزنش اما خودتان را نداشته باشند. بنابراین ما مصرانه از شما را به ماندن همه محتوای تجاری برای شما آورده از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و Faster Light به خاتمه حق دور.

چگونه به حذف Faster Light

با توجه به همه ناراحتی که ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هیچ دلیلی برای حذف Faster Light دریغ وجود دارد. حالا شما شما نیاز به تصمیم گیری در مورد چگونه می خواهید به انجام این کار. اگر شما هر گونه نرم افزار ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر خود ندارید دستي ممکن است یک راه حل خوب. با این حال، اگر شما انجام دهید، شما باید یک ابزار ضد بدافزارها دانلود. آن رایانه خود را اسکن، تمام برنامه های ناخواسته را شناسایی و از بین بردن Faster Light همراه با آنها. مزیت دیگر این گزینه این است که شما داشته باشند نگران مسائل مشابه در آینده است. نرم افزار امنیت کامپیوتر خود را از عفونت های مختلف است که شما ممکن است گرفتن در حالی که گشت و گذار در وب محافظت می کند.

حذف Faster Light

حذف Faster Light از ویندوز 8

  • حذف پیروزی + C → تنظیمات کنترل پنل → → عزل برنامه → → Faster Light

حذف Faster Light از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Faster Light پاک

حذف Faster Light از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Faster Light → را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Faster Light

پاسخ دهید