FBI Virus را حذف کنید

Malware

FBI Virus چیست؟

FBI Virus نوع ransomware است که برای تنها هدف از scamming کاربران کامپیوتر به پرداخت پول برای مجرمان اینترنتی ایجاد شده است. این نرم افزار ransomware شما را با یک پیام بر روی صفحه نمایش خود را است که شما را از فعالیت های غیر قانونی خود را به اطلاع دهید. آن همچنین کشورهایی که شما مقدار پول به عنوان خوب که شما ظاهرا مرتکب جرم باید پرداخت. هر آنچه که شما انجام نمی پرداخت هر چیزی را به عنوان پول خود را مستقیما به مجرمان خواهد شد و دسترسی به کامپیوتر شما به ترمیم بسیار بعید است. شما نیاز به حذف FBI Virus در اسرع و به منظور انجام است که شما باید قابل حذف نرم افزارهای استفاده کنید.

چگونه FBI Virus کار می کند؟

اولین چیزی که نیست FBI Virus آن محدود می کند دسترسی به کامپیوتر شما است. پس از آن شما را به دریافت یک پیام که شما دانلود فایل ها به طور غیرقانونی از اینترنت (مانند موسیقی، فیلم، تلویزیون نشان می دهد، و غیره) شده اند و بنابراین باید جریمه پرداخت. پس از تکمیل پرداخت که معمولا از طریق MoneyPak دسترسی به کامپیوتر شما انجام می شود ترمیم خواهد شد پیام نیز که ایالات. در برخی از موارد کاربر حتی اگر او خوب بلافاصله پرداخت نمی کند که او عواقب قانونی رنج می برند را تهدید می کنند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Virus

FBI Virus Removal ok FBI Virus را حذف کنید

در زیر شما نمونه ای از آنچه ممکن است این پیام ها را مانند نگاه مراجعه کنید. همانطور که قبلا ذکر شد هیچ کدام این اظهارات درست هستند و هیچکدام از دستورالعمل باید به دنبال.

“All activities of this computer has been recorded. All your files are encrypted. Don’t try to unlock your computer!
You have been violating Copyright and Related Rights Law (Video, Music, Software) and illegally using or distributing copyrighted content […].
To unlock the computer, you must pay the fine through MoneyPak of 100$.
Pick up a MoneyPak and purchase it with cash at the register.
Come back and enter your MoneyPak code to unlock your Computer.”

FBI Virus نه تنها یکی از نوع خود است. دیگر نسخه های مختلف از این نوع ransomware سراسر جهان که شامل نیوزیلند E جرم آزمایشگاه ویروس اروپا قانون اجرای ویروس آژانس سلطنتی کانادا سوار پلیس ویروس، و غیره وجود دارد. این برنامه متعلق به ویروس Ukash چون این سیستم پرداخت الکترونیک در تقریبا تمام پیام های درخواست توسط ویروس ذکر شده است. اگر کامپیوتر شما توسط یکی از این برنامه های مخرب آلوده شد اولین چیزی که شما نیاز دارید دسترسی به دسکتاپ شما را بازیابند و سپس FBI Virus با استفاده از ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قابل اعتماد خلاص شدن از است.

نحوه حذف FBI Virus

ما توصیه می کنیم با استفاده از ابزار حذف قابل اعتماد مانند SpyHunter به منظور از بین بردن FBI Virus. با این حال، اگر کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده است مهم است که به مراحل خاصی را با خیال راحت نصب ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی. پس از اتمام روش تشریح شده در زیر آن امکان نصب SpyHunter که به نوبه خود FBI Virus را از رایانه خود حذف کنید و اسکن آن را برای هر گونه دیگر برنامه های مخرب آن ممکن است شامل نخواهد بود.

FBI Virus حذف

ویندوز ویستا و ویندوز 7:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما.
2. بعد از صفحه بایوس از بین می رود، شروع بهره برداری از کلید F8
3. حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید.
4. باز کردن مرورگر خود و دانلود SpyHunter.
5. نصب SpyHunter و حذف FBI Virus.

ویندوز ایکس پی:

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر.
2. پس از صفحه بایوس از بین می رود، شروع بهره برداری از کلید F8.
3. انتخاب حالت ایمن با شبکه
4. بله در کادر محاوره ای را انتخاب کنید.
5. کلیک کنید، در شروع و سپس اجرا کنید
6. نوع msconfig در اجرای جعبه محاوره
7. برای دسترسی به سیستم پیکربندی سودمند “موافق” را کلیک کنید.
8. فشار در زبانه راه اندازی.
9. غیر فعال کردن همه دکمه “موافق” کلیک کنید.
10. دانلود SpyHunter از اینترنت و رایانه را شروع مجدد.
11. نصب SpyHunter و حذف FBI Virus.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Virus

پاسخ دهید