حذف Findamo.com

Browser Hijacker

Findamo.com چیست؟

Findamo.com hijacker مرورگر است که می تواند سیستم شما بدون اجازه شما وارد است. اگر شما شروع به استفاده از موتور جستجوی ارائه شده توسط این وب سایت شما را به زودی قابل اعتماد نیست که متوجه خواهد شد. شما با لینک و تبلیغات است که ممکن است به چیزی برای انجام با پرس و جو جستجو ارائه خواهد شد.

Findamo.com معمولا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه می آید. سکوت نصب شده است. پس از نصب Findamo.com تغییر تنظیمات مرورگر خود را در تمام مرورگرهای وب است که شما بر روی کامپیوتر شما. Hijacker در هیچ راهی مفید برای کاربران کامپیوتر، بنابراین توصیه می کنیم شما Findamo.com حذف است.

Findamo.com SEARCH  حذف Findamo.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Findamo.com

Findamo.com چگونه کار می کند؟

هنگامی که Findamo.com به دسترسی به کامپیوتر شما می شود، تغییر صفحه اصلی، صفحه برگه جدید و پیش فرض ارائه دهنده جستجوی بدون اجازه شما. شما قادر خواهید بود تا باطل کردن این تغییرات شما از بین بردن Findamo.com از کامپیوتر شما. همانطور که بالا ذکر شده است، زیرا آن نیست شما با مشروع ارائه نتایج موتور جستجو با استفاده از, توصیه نمی شود. لینک و تبلیغات ارائه شده توسط hijacker بر روی هر صفحه بازدید شما نه تنها در نتایج جستجو ظاهر می شود. آنها ممکن است شما را به صفحات وب خراب سرب روی آن آگهی بهتر نیست که. شما می توانید کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده یا افشای اطلاعات شخصی خود را برای مجرمان اینترنتی. اگر نمی خواهید این خطرات غیر ضروری را، شما باید Findamo.com به خاتمه دهد.

به منظور جلوگیری از تغییرات ناخواسته شبیه دفعه بعد شما نصب نرم افزار یا شاخه، شما توجه بیشتری به روند نصب آن باید پرداخت. پرش از طریق ویزارد EULA برای دیدن چه چیز دیگری شما از نصب را بخوانید. هر زمان که ممکن است بنابراین شما می توانید کنترل آنچه شما نصب علاوه بر این، شما باید انتخاب کنید که نصب پیشرفته. عدم انتخاب همه برنامه های اضافی و تنها آنچه شما نیاز دارید را نصب کنید.

چگونه Findamo.com را از مرورگر خود حذف کنید؟

به منظور خلاص شدن از تبلیغات تجاری و تغییر مسیر ثابت، شما از Findamo.com خلاص باید. شما می توانید از ابزار حذف تروجان برای انجام این کار استفاده کنید. ابزار ضد بدافزارها را سیستم رایانه خود را اسکن، تشخیص برنامه های ناخواسته و Findamo.com و نرم افزارهای مرتبط را حذف کنید. این راه حل نیز توصیه است زیرا توابع ضد بدافزارها به عنوان ابزار پیشگیری است که معنی آن کامپیوتر شما از عفونت های مختلف آنلاین محافظت می کند. با این حال، شما باید بدانید که هم ممکن است به حذف Findamo.com دستی است. برای انجام این کار، شما نیاز به دنبال Findamo.com کتابچه راهنمای کاربر حذف دستورالعمل راهنمای زیر ارائه شده.

حذف Findamo.com

حذف برنامه های ناخواسته:

ویندوز XP در 7 و 8/ویستا

  • شروع کلیک کنید و یا پیروزی + S را فشار دهید
  • در کنترل پنل نوع و آمار را وارد کنید
  • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
  • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف و حذف کنید

مرورگر خود را تنظیم مجدد:

Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

Google Chrome

  • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Findamo.com

پاسخ دهید