حذف Follow Rules

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Follow Rules

SuperWeb LLC yer ایجاد ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دیگری Follow Rules. به نظر می رسد این برنامه تقریبا یکسان به دینامو دسته کوچک موسیقی جاز، راه حل واقعی، مسابقه تک خال و غیره است. حتی اگر این تبلیغات پشتیبانی نرم افزار برای غنی سازی کاربر در حال دیدن سایت ادعا می کند در واقع این نرم افزار ناخواسته دیگر توزیع به شیوه مخفی است.

تیم تحقیقات ما از نظر که هیچ چیز خوبی را می تواند از این برنامه آمده و بنابراین به شدت توصیه به خلاص شدن از شر Follow Rules است.

Follow Rules removal حذف Follow Rules

دانلود ابزار حذفبرای حذف Follow Rules

Follow Rules چگونه کار می کند؟

با وجود این واقعیت که این برنامه نمی تواند قطعا به عنوان مخرب نیازمندیها شما آن اعتماد باید. هنگامی که sneaks سخت به کامپیوتر شما, آن بلافاصله شروع نمایش تبلیغات. هر چند آن قرار است برای بهبود تجربه گشت و گذار شما, این قضیه صادق است. هر بار که شما چنین صفحات eBay وال مارت آمازون و دیگر فروشگاه آنلاین شبیه باز شما را با تبلیغات بی شماری ارائه. با این حال ما که آنها به زودی تبدیل خواهد شد بسیار منحرف و خسته کننده را تضمین کند در ابتدا، شما که این تبلیغات پیشنهاد مفید کوپن های تخفیف تخفیف، و غیره، فکر می کنم ممکن است. معمولا، آن را برای کاربران برای شروع به دنبال کمک در حذف Follow Rules.

از آنجا که برای هر کلیک بر روی آگهی پیش تعیین شده آن را به تولید درآمد این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم متعدد ثالث ترویج. اطمینان حاصل شود که شما با کلیک روی این پنجره های بازشو، آگهی ها، و غیره، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شرح فعالیتهای اینترنتی خود را و عادات خود را می آموزد. این دانش زمانی که برنامه personalizes تبلیغات به مربوط به جدیدترین پرس و جو جستجو و سابقه مرور خود استفاده می شود. متاسفانه، با وجود این واقعیت است که تبلیغات نمایش داده شده جالب و مفید به نظر می رسد ممکن است، شما باید فاصله خود را نگه دارید. برنامه پشتیبانی از آگهی مسئول محتوای تبلیغات نیست و نتیجه آن نه آنها و یا اشخاص ثالث به آن تعلق دارند، چک کنید. به عنوان یک نتیجه شما هر تبلیغ کلیک خود را در معرض خطر و به راحتی ممکن است با بسیاری از انواع نرم افزارهای مخرب آلوده دریافت. خطر ابتلا به سیستم خود ایمنی و از بین بردن Follow Rules قبل از اینکه خیلی دیر است.

Follow Rules وب سایت رسمی followrulessoftware.com، اما نصب مستقیم امکان پذیر است. در عوض برنامه سفر همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه شما از صفحات غیرقابل اعتماد دانلود. شما باید آگاه باشید که وب سایت های مثل softonic.com یا download.com توزیع pottetnially ناخواسته برنامه های خود را رایگان از هزینه نرم افزار بصورت پول در اوردن. برای جلوگیری از این برنامه، شما باید فقط منابع رسمی استفاده کنید.

چگونه به حذف Follow Rules

اگر شما با استفاده از نرم افزار امنیتی کامپیوتر مشروع Follow Rules حذف موفق خواهد بود که می توانید مطمئن باشید. این ابزار همچنین شما با امنیت کامپیوتر خود را در آینده کمک کند. با این حال، شما نیز Follow Rules به صورت دستی حذف کنید می توانید سعی کنید. که باید دستورالعمل اين ماده را استفاده کنید.

حذف Follow Rules

ویندوز 8

  • حرکت به گوشه سمت راست صفحه (پایین) و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید, حذف برنامه کلیک کنید و پاک کردن Follow Rules

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • در افزودن یا حذف برنامه خاتمه Follow Rules.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن منوی شروع و دسترسی به کنترل پنل.
  • شیر برنامه حذف و حذف Follow Rules.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Follow Rules

پاسخ دهید