FriendsChecker حذف

Browser Hijacker

FriendsChecker چیست؟

نرم افزار FriendsChecker از نزدیک مرتبط با یکی از مورد علاقه ترین شبکه های وب سایت اجتماعی فیس بوک است و برای کمک به شما ارضا حس کنجکاوی خود را بر روی دوستان خود در فیس بوک زیر گفته شده است. در ابتدا FriendsChecker به کاملا مرتبط است، به خصوص اگر شما واقعا علاقه مند به ردیابی که دوست دارد اضافه شده و یا شخص دیگری را از لیست دوستان حذف نظر می رسد ممکن است. با این حال، شما هم که این نرم افزار رایگان در اغلب موارد در توزیع شده توسط شخص ثالث احتمالا مخرب باید اطلاع داد.

به همین دلیل به جای بهره گیری از آخرین اخبار در مورد داستان دوستی در فیس بوک شما به چگونه شما از این نرم افزار مزاحم است که ممکن است باعث شود برخی از مشکلات جدی کامپیوتر خلاص باید فکر می کنم ممکن است. بنابراین، بهتر دوستان خود را در وب سایت رسمی فیس بوک پیگیری و حذف نرم افزار FriendsChecker در حال حاضر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FriendsChecker

در چه راه هایی می توانید FriendsChecker رسیدن به کامپیوتر شما?

با وجود این واقعیت است که FriendsChecker http://FriendsChecker.com/ وب سایت رسمی این صفحه کار نمی کند. با این حال، با توجه به این واقعیت است که گسترش این نرم افزار در بالا ممکن به گمان است که FriendsChecker نیز می تواند رسیدن به کامپیوتر خود را با برنامه های رایگان دیگر همراه است. بنابراین، اگر شما می خواهید برای حفاظت از کامپیوتر شما، شما باید انتخاب و دانلود فقط آن دسته از برنامه هایی که قابل اعتماد و سیستم کامپیوتر شما صدمه نمی زند. علاوه بر آن، شما باید زمان خود را در حالی که روش نصب هر برنامه بارگیری شده انجام شود. اول از همه، به انتخاب تنها پیشرفته یا سفارشی نصب توصیه می شود. علاوه بر این، به جای فشار دادن دکمه “بعدی” باید به فرایند نصب اصلی توجه و عدم انتخاب برنامه های ناخواسته است که کامپیوتر شما را آلوده می.

چگونه FriendsChecker کار می کند؟

احتمالا شما متوجه شده که این نرم افزار واقعا می تواند ردیابی سابقه دوستی در فیس بوک و اگر کسی از دوستان خود تصمیم گرفته است برای از بین بردن شما را از لیست دوستان شما ارائه اطلاعیه ها. با این حال، شما در باید بدانید که قبل از این عمل مدیریت, نرم افزار FriendsChecker برای پیدا کردن جزئیات مانند نام و نام خانوادگی، سن و جنسیت بود. علاوه بر این، شاید شما حتی مشکوک نیست اما این نرم افزار دائما در حال انجام برخی از فعالیت های مخفی نیز هست. شما باید بدانید که تا هر کدام یک از آنها را ترجیح می دهید به استفاده از شما دائما توسط بسیاری از تبلیغات و اطلاعیه های مختلف آشفته خواهد شد که FriendsChecker سازگار با اکثر مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) است.

friends FriendsChecker حذف

علاوه بر پنجره های بازشو مختلف مزاحم شما نیز به سایر صفحات وب است که ممکن است برخی از عفونت های جدی در داخل هدایت شود می تواند. همانطور که می بینید برنامه FriendsChecker بنابراین، بیشتر به شما کامپیوتر آلوده به جای کمک به شما برای پیگیری دوستان فیس بوک خود اختصاص داده است. به همین دلیل شما FriendsChecker در حال حاضر حذف و مکانيزه برخی از مشکلات جدی است که ممکن است باعث این نرم افزار توصیه می کنیم.

چگونه FriendsChecker را از رایانه خود حذف کنید؟

روند حذف این برنامه تحریک کننده و مضر می تواند متشکل از دو بخش اصلی است. در ابتدا نرم افزار FriendsChecker از کامپیوتر شما در روش دستی حذف باید:

ویندوز ایکس پی

1. باز کردن منوی “آغاز” (با یک بار کلیک کردن روی دکمه ‘شروع’ را در گوشه سمت چپ پایین صفحه).
2. پس از آن، به “کنترل پنل” بروید.
3. در حال حاضر بخش “افزودن/حذف برنامه ها” انتخاب کنید و حذف برنامه ناخواسته (FriendsChecker).

ویندوز ویستا و 7:

1. کلیک بر روی منوی “آغاز” و سپس “کنترل پنل” را انتخاب کنید.
2. پس از آن، بر روی گزینه “حذف برنامه” کلیک کنید.
3. در نهایت، حذف برنامه های غیر ضروری (FriendsChecker).

ویندوز 8:

1. اول از همه، حرکت با ماوس خود را به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
2. پس از آن، (هنگامی که نوار جذابیت به نظر می رسد) روی گزینه “تنظیمات” کلیک کنید.
3. در حال حاضر به “کنترل پنل” حرکت می کند.
4. کلیک کنید “حذف برنامه” و برنامه های غیر ضروری را حذف (FriendsChecker).

پس از مراحل انجام دستی حذف FriendsChecker مهم است که به صورت قابل اعتماد ضد نرم افزارهای جاسوسی ابزار مانند SpyHunter است که کمک خواهد کرد که شما برای اجرای اسکن کامل سیستم را مدیریت می کنید. شما باید بدانید که بدون اسکن کامل سیستم شما شما مطمئن شوید که شما کاملا تمام فایل ها از نرم افزار FriendsChecker را حذف کرده نمی تواند. اگر شما همیشه نگه داشتن SpyHunter به روز شده، علاوه بر آن، شما هر گونه مشکلی با سیستم امنیتی رایانه شما دیگر در نظر گرفته شده ندارد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف FriendsChecker

پاسخ دهید