حذف Hold Page

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Hold Page

Hold Page دیگری پشتیبانی نرم افزار ایجاد شده توسط LLC SuperWeb بدنام است. برنامه سایت رسمی جایی که آن را تبلیغ می به عنوان یک ابزار است که به مرور خود را بالا ببرد. همه سایت ها SuperWeb به طور یکسان نگاه و ارائه اطلاعات همان.

توسعه دهندگان Hold Page قول می دهم که این نرم افزار شما وقت و پول شما را با محتوای تجاری مربوطه ارائه ذخیره خواهد شد. که درست نیست در همه است. این برنامه هر چیزی با گشت و گذار خود را برای کمک به شما را انجام خواهد داد. در عوض، آن خواهد شد سیل مرورگر شما با تن از تبلیغات است که شما برای استفاده از هر گونه را نداشته باشند. چه بدتر, با این حال، که این تبلیغات ممکن است تقلبی است. ما پیشنهاد می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید Hold Page.

Hold Page screenshot حذف Hold Pageدانلود ابزار حذفبرای حذف Hold Page

Hold Page چگونه کار می کند؟

Hold Page بسیار شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند HypeNet SnipSmart Grassmow PortalMore مارک مالت و بسیاری دیگر است. این کار در تمام مرورگرهای محبوب از جمله Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome. پس از آن نصب می شود، شما افزایش داده های تجاری به عنوان آگهی های مختلف هر کدام صفحه را بازدید می کنید نمایش داده می متوجه خواهد شد. شما ببینید چند آگهی ها برای هر سایت که آن را سخت برای جلوگیری از کلیک بر روی آنها. با این حال، که دقیقا چه باید بکنید که هیچ تضمین است که آنها را امن هستند است. فرود بر روی سایت خراب می تواند منجر به عواقب وخیم مانند عفونت های مخرب و زیان مالی حتی. برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد شما باید Hold Page را خاتمه دهد.

Hold Page برای پیگیری کوکی های خود را شناخته شده است. آن سوابق عادات خود را آنلاین و با استفاده از این اطلاعات برای شخصی سازی تبلیغات که می بینید در حالی که گشت و گذار در وب است. این است که برای افزایش شانس شما کلیک کردن روی آنها انجام می شود. Adverts هنوز هم ممکن است تقلبی شما نیست این فریب شود باید. به خاطر داشته باشید که سخت نیست مسئول محتوای آن فراهم می کند و ارتباط برقرار کردن با آن در معرض خطر خود شما.

علاوه بر این، شما همچنین باید بدانید که Hold Page سرعت سیستم خود را با استفاده از تا منابع خود را بدن افت می کند. صفحات را می کنند نیز طولانی تر به بار به دلیل بیش از حد نوشته است که در آنها ظاهر می شود. هیچ دلیلی برای شما به هر یک از این عوارض ناخواسته تحمل وجود دارد. شما باید Hold Page را از کامپیوتر خود بدون تردید از بین بردن. هنگامی که شما انجام دهید، شما قادر خواهید بود به مرور صفحات وب راه شما را به استفاده می شود.

چگونه برای حذف Hold Page از کامپیوتر من?

روشن است که هیچ فایده ای برای نگه داشتن آن را در سیستم شما وجود دارد که شما Hold Page حذف باید است. وجود دارد، با این حال، بسیاری از منفی. این می افزاید: داده های ناخواسته تجاری به مرورگر شما نتیجه کاهش پایین اتصال اینترنت شما، آهنگ، کوکی ها و استفاده می کند تا منابع سیستم شما. مهمتر از همه، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم سکوت، که بدان معنی است که شما هرگز آن در وهله اول می خواستم نصب می شود.

به منظور حذف Hold Page از کامپیوتر شما، شما باید انتخاب یکی از دو گزینه برداشتن احتمالی. شما می توانید Hold Page دستی یا به صورت خودکار حذف کنید. دستي ممکن است به دلیل سخت مخرب است. اگر فکر می کنید که ممکن است عفونت های دیگر در سیستم شما با این حال، شما به طور جدی با استفاده از ابزار ضد بدافزارها باید در نظر. اگر شما دانلود و نصب remover مخرب, شما قادر خواهید بود به سیستم شما را اسکن و شناسایی تمام تهدیدات احتمالی. نرم افزار امنیتی Hold Page و دیگر برنامه های ناخواسته از بین بردن. آن نیز به عنوان یک ابزار پیشگیری از نرم افزارهای مخرب و سپر از انگل های دیگر مبتنی بر اینترنت کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hold Page

پاسخ دهید