حذف MASetupCleaner.exe

Malware

Tisp در MASetupCleaner.exe حذف (حذف Samsung Kies)

MASetupCleaner.exe پرونده روند ایجاد شده توسط Samsung Kies و ذخیره شده در C:WindowsSystem32MASetupCleaner.exe یا C:WindowsSysWOW64MASetupCleaner.exe است. Samsung Kies برنامه مشروع است که توسط دستگاه های آندروید به منظور مدیریت فایلها و همگام سازی داده ها استفاده می شود است. سازگار با تمام سیستم های ویندوز است.

برنامه به روز رسانی را دریافت می کند و پشت فایل های خود را با اتصال به اینترنت. زن و شوهر از دلایل شما ممکن است نگران به فایل که در زیر مورد بحث وجود دارد.

samsung kies screenshot حذف MASetupCleaner.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف MASetupCleaner.exe

MASetupCleaner.exe امن است?

اگر Samsung Kies را از وب سایت رسمی خود دانلود MASetupCleaner.exe کاملا امن است. در صورتی که شما متوجه شده است که کامپیوتر شما اقدام عجیب و راه آن استفاده به عمل، با این حال، ایده خوبی است به چک کنید اگر کامپیوتر شما پاک است ممکن است. اگر چه بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی هیچ ربطی به با فایل اصلی، آن نام خود را به پنهان کردن خود و به عنوان زمانی که ممکن است پنهان بماند را کپی می کند. اگر شما هر گونه سوء ظن در مورد پرونده شما باید سیستم خود را با اسکنر تروجان اسکن. اگر معلوم است که فایل به نام MASetupCleaner.exe در واقع متعلق به یک برنامه مخرب می باید MASetupCleaner.exe را حذف کنید.

چیز دیگری که شما باید در ذهن نگه دارید اگر شما Samsung Kies از وب سایت های شخص ثالث که شما دیگر برنامه های ناخواسته بر روی کامپیوتر خود نصب کنید ممکن است. اگر چه Samsung Kies خود را مشروع و مفید برنامه، هنگامی که از منابع غیر قابل اعتماد آن می تواند با برنامه های تبلیغاتی مزاحم نیست بنابراین مفید یا مرورگر هواپیماربایان آمده دریافت است. اگر شما متوجه رفتار مشکوک مانند تنظیمات مرورگر تغییر یا تبلیغات ثابت و پاپ آپ، دوباره، شما باید کامپیوتر خود را اسکن کنید.

اگر شما به تازگی Samsung Kies را حذف کرده و در حال حاضر اطلاع رسانی است که می پرسد اگر شما مایل به راه اندازی MASetupCleaner.exe ببینید، به این معنی است که کامپیوتر شما تلاش می کند تا برنامه در هنگام راه اندازی بار در حالی که دیگر وجود دارد. برای خلاص شدن از شر هشدارهای MASetupCleaner.exe شما می توانید برنامه های راه اندازی خود را در ویندوز برنامه زمانبندی بررسی. فقط کلیک بر روی شروع و نوع msconfig، بر روی برنامه کلیک کنید و رفتن به راه اندازی زبانه. در اینجا شما قادر خواهید بود برای غیر فعال کردن برنامه های غیر ضروری. اگر شما هنوز هم دریافت اعلان های مورد MASetupCleaner.exe پس از شما غیر فعال کردن برنامه باید اسکنر تروجان را پیاده سازی.

چگونه به حذف MASetupCleaner.exe

اگر مسائل مربوط به پرونده وجود دارد، سپس بدون نیاز به MASetupCleaner.exe را از رایانه خود حذف وجود دارد. اگر شما روبرو هستند یکی از مشکلات بالا توضیح داده شد، با این حال، شما به فسخ MASetupCleaner.exe و پرونده های دیگر که ممکن است به آن پیوند دریغ نکنید باید. شما می توانید انجام اسکن سیستم برای دیدن اینکه آیا هر گونه عفونت است که باید حذف وجود دارد. اگر چنین است، حذف تروجان می تواند کمک به شما از بین بردن MASetupCleaner.exe یا هر گونه تهدید دیگر که ممکن است در سیستم کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MASetupCleaner.exe

پاسخ دهید