حذف Mywebsearch.com

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Mywebsearch.com

Mywebsearch.com hijacker مرورگر است که معمولا به عنوان بخشی از My Web Search Toolbar است. با این حال، همچنین می تواند، با یک افزونه مرورگر مختلف نصب شده. My Web Search Toolbar اغلب به عنوان نرم افزار ناخواسته یا سخت طبقه بندی شده است. آن را همراه با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است و در mywebsearchtoolbar.ourtoolbar.comموجود است.

نوار ابزار را به داده های تجاری را به مرورگر خود اضافه کنید، آهنگ کوکی ها، انحصار منابع سیستم و شناخته شده است. این ویژگی های مفید، با این حال، معمولا تعداد بسیار کمی هستند. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Mywebsearch.com شما باید برای حذف My Web Search Toolbar یا برنامه های مختلف که hijacker به آن تعلق دارد.

Mywebsearch.com حذف Mywebsearch.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mywebsearch.com

Mywebsearch.com چگونه کار می کند؟

Mywebsearch.com توسعه یافته توسط Mindspark تعاملی شبکه Inc. این شرکت برای ایجاد اعتماد نوارهای ابزار مختلف و برنامه های دیگر که لازم است شناخته شده است. به محض این که نرم افزار نصب می شود وب سایت به عنوان صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را تنظیم می شود. صفحه بیشتر یا کمتر قابل اعتماد به نظر می رسد. آن “سریع حاوی پیوندهایی به سایت های مورد علاقه خود را” که شامل چنین صفحه که جی میل، فیس بوک، YouTube، توییتر و دیگران. همچنین یک کادر جستجو است که شما ریدایرکت به search.Mywebsearch.com و شما را با نتایج اصلی ارائه است. بالای این نتایج و زیر آنها را حمایت ها را مشاهده کنید.

اگر چه hijacker قطعا مخرب نیست، هنوز تغییرات است که شما لازم نیست که در واقع باعث می شود. هر جا که آنلاین از تغییرات تنظیمات آن نیز آگهی درج می کند. این آگهی همه مشروع نیست. شما باید آنها را بدون توجه به آنچه که آنها ترویج جلوگیری از. Hijacker نیز به صفحات ناآشنا در وسط مرور خود را تغییر مسیر ممکن است. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با این اختلالات، باید نمی اتلاف وقت هر و Mywebsearch.com به خاتمه حق دور. فصل بعدی توضیح می دهد که چگونه شما می توانید.

چگونه به حذف Mywebsearch.com

ما توصیه که شما استفاده از یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها برای از بین بردن Mywebsearch.com و برنامه های مرتبط با آن. Hijacker ممکن است مسئله تنها بر روی کامپیوتر شما و بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد دیگر تهدیدات آن ممکن است حاوی نرم افزار امنیتی کامپیوتر خود کاملا، می تواند تمیز. ابزار همچنین سیستم خود را در آینده حفظ خواهد شد. متناوبا، شما می توانید Mywebsearch.com را پاک کنید و بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را. Mywebsearch.com کتابچه راهنمای دستورالعمل حذف زیر ارائه شده است و شما برای استفاده از آنها هستند.

حذف Mywebsearch.com

حذف Mywebsearch.com

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • حذف نرم افزار ناخواسته

ویندوز 8

 • جستجو (برنده + S) → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • برنامه مرتبط با انتخاب و حذف را کلیک کنید

Mywebsearch.com حذف از مرورگر:

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
 • حذف تنظیمات شخصی کنه و تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • منو علامت سوال → → Firefox → کمک Firefox تازه
 • Firefox تازه کردن را انتخاب کنید و روی پایان کلیک کنید

Google Chrome

 • Chrome → منو تنظیمات → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را انتخاب کنید و روی بازنشانی کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mywebsearch.com

پاسخ دهید