حذف PC Speed Maximizer

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف PC Speed Maximizer

PC Speed Maximizer ادعا می شود قادر به تمیز کردن کامپیوتر خود را از فایل های آشغال بهینه سازی رجیستری شما روشن کردن مقداری از فضای دیسک و حذف فایل های بی فایده دیگر. از آنجا که این وعده صدا بسیار enticing بافندگی، بسیاری از کاربران این برنامه داوطلبانه دانلود. با این حال، آنها همیشه سمت چپ ناامید زیرا نرم افزار هرگز زندگی تا انتظارات.

PC Speed Maximizer ضد جاسوس-سرکش که قادر به در واقع کمک به کامپیوتر خود را که است. اگر شما نصب این ابزار بی فایده، توصیه می کنیم به PC Speed Maximizer به حذف فوری.

PC Speed Maximizer removal حذف PC Speed Maximizer

دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Speed Maximizer

چگونه PC Speed Maximizer رایانه شما نفوذ کند؟

یکی از دلیل که چرا شما از PC Speed Maximizer خلاص باید روش توزیع خود است. شما می توانید PC Speed Maximizer را از صفحه اصلی آن pcspeedmaximizer.comنصب، با این حال ممکن است برای پیدا کردن آن را داخل کامپیوتر شما حتی اگر شما هنوز هم نصب انجام. این به این معنی که سازندگان این نرم افزار برخی از راه مخفی به گسترش این نرم افزار استفاده کنید. تیم تحقیقات ما متوجه شدم که این تقلبی ضد جاسوس افزار با نرم افزار رایگان از صفحات نا امن سفر می تواند. شما همچنین باید برای جلوگیری از تبلیغات مشکوک لینک های ناشناخته و به ویژه ایکس پی میکرو آنتی ویروس آنلاین اسکن که فعالانه توزیع سرکش. امنیت کامپیوتر خود را به طور جدی و به محض این که شما آن را در سیستم خود را متوجه PC Speed Maximizer از بین بردن.

PC Speed Maximizer چکار می کند؟

Scareware این تلاش می کند تا شما به دلیل آن می خواهد شما را به دانلود نسخه کامل که کامپیوتر شما آلوده و پر از آشغال، متقاعد کند. وب سایت رسمی ادعا می کند که این نرم افزار به راحتی خواهد شد تمیز کردن سیستم شما و افزایش سرعت از کامپیوتر شما. متاسفانه، اگر دانلود این نرم افزار شما را که سرعت کامپیوتر شما بسیار کندتر است و عملکرد کلی فقیر از قبل از متوجه. این یکی از دلایل برای پاک کردن PC Speed Maximizer است.

هنگامی که نرم افزار مخرب نصب شده است، شما خواهد شد بسیاری از ابزارهای مشابه شاهد:

Do you have a License Key?
If you purchased PC Speed Maximizer a license key will have been emails to you. Please enter the license key below and click Activate Now.

به یاد داشته باشید حتی اگر شما به دنبال دستورالعمل و فعال کردن کلید مجوز, که نرم افزار قادر به کمک سیستم خود را نخواهد. نه این سرکش آن را فریب و در حال حاضر PC Speed Maximizer را حذف کنید.

بسته کامل این تقلبی ضد جاسوس است، البته، رایگان نیست و شما نیاز به فاش کردن اطلاعات کارت اعتباری شما برای خرید آن. ما به شدت شما را در برابر انجام آن، از آنجا که پرداخت پول برای این نرم افزار بی فایده است معادل پول خود را دور انداختن توصیه. دلیل آن می تواند منجر به از دست دادن پولی علاوه بر این، بهتر است به فاش کردن اطلاعات بانکی خود را به طرف ناشناخته نیست. پس انداز خود را در معرض خطر و PC Speed Maximizer به خاتمه بلافاصله.

چگونه به حذف PC Speed Maximizer

شما نباید تلاش برای PC Speed Maximizer توسط خودتان حذف. فرایند طولانی و بسیار دشوار است برای یک کاربر بی تجربه است. بهترین گزینه برای نصب antimalware معتبر و استفاده از آن را حذف PC Speed Maximizer است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PC Speed Maximizer

پاسخ دهید