Pirrit حذف

دسته‌بندی نشده

Pirrit چیست؟

Pirrit نشده است پشتیبانی برنامه دیگری که در دیگر صفحات خاصی ترویج و تولید ترافیک خود را ایجاد شده بود. اگر شما این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما شما در حال حاضر افزایش تعداد آگهی های مختلف در مرورگرهای خود را باید متوجه. با موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر یعنی اگر شما هر یک از این مرورگر استفاده می کنید که شما قادر به جلوگیری از Pirrit نخواهد سازگار است. هیچ چیز مفید درباره برنامه های تبلیغی وجود دارد و نگه داشتن آنها را در کامپیوتر خود را نمی ایده خوبی خواهد بود. ما پیشنهاد می کنیم قبل از آن سیستم های کامپیوتری خود را در معرض خطر قرار می دهد شما را به حذف Pirrit.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pirrit

چگونه Pirrit کار می کند؟

تمام برنامه های تبلیغی در روشی مشابه رفتار می کنند. آنها را وارد سیستم خود را، خود خسته شده اید معمولا از طریق همراه, و شما با مقدار ناخواسته آگهی های تجاری در حال حاضر. این ممکن است شامل پاپ آپ و آگهی ها و لینک و آگهی های تصویری و غیره. نه به عنوان آنها ممکن است تبدیل به مخرب کلیک روی هر کدام از این توصیه می کنیم. اگر بر روی یکی از تبلیغات کلیک می کنید شما ممکن است به وب سایت خراب شده که در آن کامپیوتر شما با نرم افزارهای مخرب آلوده می تواند یا به کلاهبرداری مجازی فریب هدایت کنید. Pirrit است نه مسئول محتوای صفحات آن را تبلیغ و نتیجه آن به راحتی توسط مجرمان اینترنتی استفاده می شود.

pirrit Pirrit حذف

یکی دیگر از ویژگی های منفی از Pirrit است که آن جمع آوری اطلاعات مرور شما بدون اجازه شما. برنامه قادر به ضبط صفحات بازدید شده خود را، جستجو ساخته شده و خدمات مورد استفاده خواهد شد. این است که به منظور ایجاد تبلیغات برای شما مفید تر به نظر می رسد انجام می شود. با این حال، این اطلاعات نیز به اشخاص ثالث ممکن است فروخته شده است. اگر شما نمی خواهید به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی خود را و می خواهید به کامپیوتر شما را امن نگه دارید شما باید Pirrit را از رایانه خود حذف.

چگونه برای حذف Pirrit از کامپیوتر من?

همانطور که می بینید، کاملا چند ویژگی است که Pirrit در دسته برنامه های ناخواسته وجود دارد. آن همراه با نرم افزار نصب می شود، مرورگر شما پر از آگهی و آهنگ کوکی های خود را. است که به محض این که شما می توانید چرا باید از بین بردن Pirrit. بهترین راه برای انجام این کار با دانلود و نصب ابزار حذف تروجان است که کامپیوتر شما را اسکن و از بین بردن سخت و هر بی فایده برنامه های کاربردی دیگر که ممکن است در سیستم شما است. برنامه نیز ارائه شما با امنیت اینترنت و کامپیوتر خود را تمیز در آینده نگه دارید. متناوبا, شما Pirrit دستی خاتمه می تواند. این گزینه به عنوان قابل اعتماد نیست و اگر شما انتخاب می کنید هنوز هم کامپیوتر خود را اسکن با اسکنر تروجان پس از آن توصیه می کنیم. دستورالعمل دستي زیر ارائه شده است.

حذف دستی Pirrit

اینترنت اکسپلورر

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و روی ابزار کلیک کنید
2. انتخاب مدیریت افزونه های جانبی
3. انتخاب نوار ابزارها و پسوندها
4. انتخاب کنید Pirrit و غیر فعال کردن را کلیک کنید

موزیلا فایرفاکس

1. راه اندازی موزیلا و در منو کلیک کنید
2. افزودنی را از لیست انتخاب کنید
3-در بخش برنامه های افزودنی را انتخاب کنید Pirrit
4. روی دکمه حذف کلیک کنید

گوگل کروم

1. باز کردن مرورگر خود و کلیک کنید در منوی
2. انتخاب ابزار و به پسوند
3. را انتخاب کنید Pirrit و در سطل آشغال کلیک کنید
4. برای تایید شما عمل حذف را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Pirrit

پاسخ دهید