حذف PubAppBrowser

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف PubAppBrowser

تا تبلیغات برنامه پشتیبانی و توسعه توسط یک شرکت به نام NatBroComp PubAppBrowser شناسایی شده است. در حالی که شرکت است نه خوب می دانید، کاربران باید موتور استفاده شده برای ایجاد این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، Crossride را تشخیص دهد. برنامه های دیگر مرتبط با این موتور درست مانند (SuperPlusRadio, BingTracker, Gohd, Shoppy به بالا، و غیره)، PubAppBrowser نمی تواند مورد اعتماد باشد.

اگر این نرم افزار را در رایانه شما متوجه شما جدی PubAppBrowser حذف، چرا که این برنامه به شما بی فایده است، اما می تواند تبدیل به یک تهدید واقعی برای سیستم شما باید در نظر.

PubAppBrowser removal حذف PubAppBrowser

دانلود ابزار حذفبرای حذف PubAppBrowser

PubAppBrowser چکار می کند؟

این برنامه تعدادی از مسائل باعث می شود. اول از همه، تبلیغات ارائه شده توسط این سخت قابل اعتماد نیست. مرکز تحقیقات ما این است که شما به شخص ثالث مخرب پس از کلیک روی آگهی نمایش داده شده ممکن است در معرض آموخته است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم هیچ مسئولیتی در بیش از تبلیغات نگه می دارد و بنابراین اغلب توسط مجرمان اینترنتی است که می دانم که هیچ کس را بررسی صفحات خود را استثمار است. اگر آگهی که متعلق به آن حزب بهره برداری شما می توانید به وب سایت آلوده هدایت و تصادفی دانلود نرم افزارهای مخرب. اگر یک تروجان, ویروس, کرم, و غیره ارتشاح سیستم شما، عواقب ممکن است خطرناک باشد. شما ممکن است اطلاعات مهم سست و رنج می برند از دست دادن پولی است که یکی از دلایل ما مصرانه از شما را حذف PubAppBrowser.

این برنامه همچنین کوکی ردیابی و استخدام آنها را برای یادگیری عادات خود را و جمع آوری اطلاعات در مورد شما استفاده می کند. تمام این اطلاعات در مورد سابقه مرور شما نمایش داده شد جستجو کلیک، صفحات مورد علاقه، و غیره احتمالا برای شخصی سازی تبلیغات و شما با کلیک روی آنها را می گیرد. از آنجا که ما در حال حاضر تاسیس که کسانی که تبلیغات قابل اعتماد نیست، شما PubAppBrowser حذف وسوسه خلاص باید. متاسفانه، ما نیز شما که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز ممکن است اطلاعات شما را با اشخاص ثالث اشتراک و یا به سادگی ممکن است اجازه دهید آنها استفاده از کوکی ها جاسوسی آن اطلاع باید.

به طور کلی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه سفر همراه با نرم افزار رایگان. برای جلوگیری از این برنامه ها در آینده، شما باید تنها صفحه رسمی یا استفاده از حداقل مراحل نصب را از نزدیک نظارت بر. شما باید گزینه نصب است که به شما کنترل تمامی مراحل و توافقنامه انحصاری کاربر پایانی را با دقت بخوانید اجازه انتخاب کنید. امنیت کامپیوتر خود را به شانس و پاک کردن PubAppBrowser ترک.

چگونه به حذف PubAppBrowser

بدیهی است که ساده ترین و مطمئن ترین راه برای حذف PubAppBrowser با مشروع ضد جاسوس است. نرم افزار امنیتی حرفه ای کل کامپیوتر خود را اسکن و از بین بردن PubAppBrowser. همچنین، شما باید این واقعیت است که این ابزار در آینده محافظت از سیستم شما خواهد شد در نظر. اگر شما ترجیح می PubAppBrowser دستی خاتمه دادن، دستورالعمل های روشن در چگونگی ادامه زیر پیدا کنید. در هر صورت، شما با این مشکل برخورد باید.

حذف PubAppBrowser

ویندوز 8

 1. مترو UI صفحه کلیک راست کنید.
 2. تمام برنامه را کلیک کنید.
 3. صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 4. برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
 5. PubAppBrowser راست کلیک کنید.
 6. عزل را پاک PubAppBrowser را انتخاب کنید.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

 1. آرم Windows کلیک کنید.
 2. کنترل پنل را باز کنید.
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 4. PubAppBrowser راست کلیک کنید.
 5. عزل را انتخاب کنید و PubAppBrowser را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 1. دکمه شروع را ضربه بزنید.
 2. دسترسی به کنترل پنل.
 3. دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 4. انتخاب تغییر یا حذف برنامه ها.
 5. شیر و حذف PubAppBrowser.

دانلود ابزار حذفبرای حذف PubAppBrowser

پاسخ دهید