چگونه برای حذف Reimage

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Reimage

بسیاری از کاربران Reimage به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی شده است. این اغلب سفر با ابزار AVG که به نظر می رسد مفید و قابل اعتماد می سازد و آن. وعده های برنامه برای بهینه سازی عملکرد کامپیوتر شما آن را با فایل های جدید فراهم و کمک به کاربر برای محافظت از کامپیوتر.

در واقع، آن بسیار بیشتر در مصرف انرژی به متقاعد کردن شما به خرید نسخه کامل آن قرار می دهد. مگر خرید بسته کامل این برنامه تقریبا بی فایده است. اگر شما مانند بسیاری از کاربران, مایل به دانستن چگونگی حذف Reimage, ادامه خواندن این مقاله.

reimage removal  چگونه برای حذف Reimage

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reimage

Reimage چکار می کند؟

بسته به محل شما Reimage نسخه کامل به شما حدود €50 هزینه. ممکن است اگر خرید بسته کامل که این نرم افزار مفید کردن است. با این حال، تا زمانی که شما انجام دهید که این برنامه فقط باعث هدر رفتن منابع سیستم شما و هیچ کاری نمی کند. هنگامی که آن را اول وارد کامپیوتر شما، البته آن اسکن کامل سیستم اجرا می شود. پس از اسکن، کاربر با لیست خطاهای واقع در کامپیوتر و یک دکمه شروع به تعمیر به راحتی قرار داده شده ارائه شده است. با این حال، اگر کلیک کنید دکمه گفت: برنامه شروع به اصرار دارند که شما خرید بسته کامل است. نیازی به گفتن وضعیت شما کامپیوتر نیست بدون این عمل ثابت خواهد شد. بسیاری از کاربران درخواست خرید ثابت سرزده پیدا کردن و می خواهید برای خلاص شدن از شر Reimage.

چگونه Reimage کامپیوتر خود را وارد کند؟

شما می توانید Reimage را از Reimageplus.comنصب کنید. اگر شما تصمیم به نصب این برنامه از صفحه رسمی آن چون نوار ابزار AVG و میانگین امن جستجو برای سفر با آن شناخته شده است به دنبال مراحل نصب بسیار دقت کنید. شما فرصت برای کاهش ورودی به آنها داده می شود، اما برای که شما نیاز به دقت مراحل نصب را دنبال کنید. نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و جعبه است که به اطلاع شما در مورد برنامه های اضافی بردارید. اگر شما موفق به انجام این کار, شما ممکن است پایان با ابزار های ناخواسته است که شما نیاز به مقابله با.

راه دیگر برای به دست آوردن توله سگ بسته بندی نامیده می شود. برنامه سفر گاهی با نرم افزار رایگان و شما باید آن بارگیری در راه همان شما نصب مستقیم Reimage انجام نظارت. در واقع، شما باید فراموش سریع یا نوعی تاسیسات به طور کلی. شما هرگز می توانید بدانید چه رایگان سفر با هم با نرم افزار شارژ یا شاخه و شما باید آگاه باشید از آنچه در داخل کامپیوتر خود. اگر چنین برنامه هایی در حال حاضر sneaked در، آنها را در همان زمان حذف Reimage را حذف کنید.

چگونه به حذف Reimage

همانطور که ما قبل از توضیح داده شده، چرا که آنها نمی خواهند به خرید بسته کامل و تبلیغات ثابت آن سرزده و تحریک کننده بسیاری از کاربران از بین بردن Reimage از رایانه های خود را بخواهید. محققان ما تهيه دستورالعمل در مورد چگونگی فسخ Reimage. آنها را دنبال و Reimage را حذف کنید.

حذف Reimage

پنجره 8

  • ویندوز کلید + کلیک کنید من و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  • به حذف یک برنامه و برنامه های ناخواسته را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها و حذف نرم افزار ناخواسته.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  • به حذف یک برنامه و برنامه های ناخواسته را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reimage

پاسخ دهید