حذف Reimage

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Reimage

Reimage به نرم افزار ناخواسته (PUA) در نظر گرفته شده است دلیل آن بسیاری از شکایت از کاربران. حتی اگر یک برنامه بسیار خطرناک نیست، آن است که هنوز هم یک بسیار مشکوک است. در اغلب موارد آن را از آن صفحه رسمی Reimageplus.comدریافت کرده است، اما گاهی اوقات آن را از طریق ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ترویج است. شما همیشه باید با احتیاط از هر برنامه که احساس نیاز به توزیع از طریق ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است. برای این و دلایل دیگر که ما به شما در مقاله زیر توضیح حذف Reimage توصیه می شود.

Reimage در کامپیوتر من چکار می کند؟

اول از همه، آن است که کاربران با پیشنهادات ثابت به خرید بسته کامل Reimage خیلی سریع اذیت کنید ذکر. پنجره های پرشی این بسیار تحریک کننده هستند. علاوه بر این، هیچ تضمینی وجود ندارد هنگامی که شما آن را خرید که سیستم خود را امن خواهد شد وجود دارد. این یک برنامه معتبر نیست و برخی از برنامه های امنیتی شناخته شده حتی شناسایی آن را به عنوان یک نوع از نرم افزارهای مخرب.

reimage  حذف Reimage

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reimage

البته از این واقعیت است که آن را با نوار ابزار AVG حفاظت سفر باعث می شود آن را بسیار قابل اعتماد. پس از همه، میانگین توسعه دهنده سیستم ضد ویروس بسیار مورد احترام است و غیر قابل انکار برای کاربر مفید است. با این حال، که Reimage که به عنوان قابل اعتماد است معنا نیست. در واقع، گاهی با مرورگر هواپیماربایان همراه است. شما باید این نرم افزار اعتماد ندارند و خلاص شدن از Reimage حق دور.

آن را می توان در ویندوز XP, 7, ویستا و ویندوز 8 نصب. Reimage که می تواند کامپیوتر شما را دوباره زنده و نگه داشتن آن امن از تهدیدات آینده خود می بالد. هنگامی که آن را نصب آن شروع به اسکن فوری است که تقریبا همیشه تهدید بالقوه را می یابد. است که زمانی که آن را به شما برای کمک به با این تهدیدها ارائه می دهد. شما فقط نیاز به خرید نسخه کامل برنامه است که هزینه حدود 50 یورو (بسته به محل شما). تا آن زمان برنامه غیر فعال است. اگر شما تصمیم به خرید آن, ما به شما که شما نیز خواهد شد نصب نوار ابزار AVG و میانگین امن جستجو هشدار باید. شما البته می توانید بردارید این جعبه در طول نصب، اما شما باید بسیار توجه داشته باشد. اگر شما هنوز به این جعبه، سپس این برنامه های اضافی رایانه را وارد کنید و تغییرات شروع خواهد شد. کاربران به ندرت دنبال مراحل نصب، بنابراین شانس هستند که شما نه تنها برنامه مقدار مشکوک اما همچنین چند برنامه های اضافی که شما برای خواسته است تا پایان با خواهد شد. اگر شما در حال حاضر آن را دریافت، شما را به حذف Reimage و برنامه های مرتبط با همه توصیه می کنیم.

چگونه به حذف Reimage

Reimage برنامه مزاحم است که برای امنیت کامپیوتر شما غیر قابل استفاده است. شما باید این نوع برنامه برای اشغال فضای داخل سیستم شما اجازه نیست. شما برای به انجام رساندن حذف فوری Reimage توصیه می کنیم. دستورالعمل در مورد چگونگی حذف Reimage، زیر این مقاله داده شده. فراموش نکنید که برای خاتمه دادن Reimage مرتبط با برنامه های بیش از حد.

حذف Reimage

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و انتخاب Reimage و برنامه های مرتبط.
  • روی حذف کلیک کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و راست Reimage و برنامه های مرتبط.
  • عزل را انتخاب کنید.

ویندوز 8

  • حرکت در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • Reimage و برنامه های مرتبط با کلیک راست کرده و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Reimage

پاسخ دهید