حذف Search Module

Browser Hijacker

نظرت نفر قبلیت چه Search Module است؟

Search Module hijacker مرورگر است که می آید همراه با نصب نرم افزار رایگان است. شده است به سفر با چنین ناخواسته برنامه های کاربردی به عنوان YoutubeDownloader، نوار ابزار Tuvaro، iWebar و دیگران شناخته شده است. این برنامه جایگزین صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض را بدون اجازه شما. همچنین همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یاران مانند Goobzo و ShopperPro بوده است.

Search Module سازگار با تمام مرورگرهای محبوب وب از جمله Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است. نرم افزار امن نیست و ما توصیه نمی نگه داشتن آن را بر روی کامپیوتر شما. به محض این که شما می توانید Search Module را حذف کنید.

Search Module bing com حذف Search Module

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search Module

Search Module چگونه کار می کند؟

یک بار Search Module وارد سیستم شما, شما متوجه تغییرات مختلف. اول از همه، آن را اصلاح می کند صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را. موتور شما یک ارائه دهنده جستجوی مختلف www-search.com به نام جایگزین. این برنامه همچنین یک میانبر به نوار وظیفه ویندوز خود می افزاید. اگر شما روی این نماد کلیک کنید، شما باز Internet Explorer و اتصال به www-search.net، قبل از لود صفحه، با این حال، شما به Bing.comهدایت می شوید. از این همه اتفاق می افتد نسبتا سریع کاربران کامپیوتر نمی ممکن است متوجه که چیزی اشتباه است. و از بینگ موتور قابل اعتماد نیست چقدر مهم است برای خاتمه Search Module بینند. فقط به این دلیل hijacker شما را فراهم می کند با این موتور، آن را امن برای استفاده است که معنا نیست.

از با تنظیمات مرورگر خود را خراب Search Module نیز شما را با اطلاعات بی فایده تجاری که خواهید دید بدون توجه به نوع مرورگر شما استفاده کنید و یا بازدید از صفحه که شما حاضر خواهد شد. آن ممکن است شما را به سایت های نا امن است که بدافزار نفری، هستند قرار دهد. به خاطر که تغییر مسیر ثابت بازشو بنرها و آگهی های دیگر به طور جدی شانس شما کامپیوتر خود را با یک برنامه مخرب آلوده افزایش باشید.

چگونه برای حذف Search Module از کامپیوتر من?

شما دریغ باید به Search Module را از سیستم خود حذف و بازگشت به امن و بدون وقفه اینترنت گشت و گذار. برای خلاص شدن از شر Search Module شما باید دانلود remover مخرب و آن را نصب کنید. سپس شما قادر خواهید بود به استفاده از نرم افزار به رایانه خود را اسکن، شناسایی اجزای all hijacker ناخواسته و Search Module به طور کامل از بین بردن. از آنجا که این برنامه نیز به عنوان حفاظت از بدافزارها توابع، آن کامپیوتر شما را از تهدیدات اینترنتی را سپر خواهد شد. راه حل دیگری برای حذف Search Module به خاتمه hijacker دستی می شود. به منظور انجام است که شما باید برای حذف نصب برنامه ای که همراه با آمد، تنظیمات مرورگر خود را تنظیم مجدد و ویرایش خط هدف. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است.

حذف Search Module

1) حذف Search Module (و برنامه مربوط):

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

 • پیروزی + R را فشار دهید، نوع در کنترل و تأیید را کلیک کنید
 • برای حذف برنامه برو
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
 • افزودن یا حذف برنامه ها
 • این نرم افزار را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

2) Search Module از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده آیکون تنظیمات اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

 • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

3) خط هدف را تغییر دهید:

 1. راست کلیک بر روی میانبر مرورگر
 2. در خواص → میانبر زبانه کلیک کنید
 3. قرار دادن خط هدف
 4. حذف همه متن پس از “exe” است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search Moduleروی OK کلیک کنید

پاسخ دهید