Speedial.com حذف

Browser Hijacker

Speedial.com چیست؟

Speedial.com می تواند به عنوان مرورگر hijacker واجد شرایط و پس از رسیدن به کامپیوتر شما، جایگزین پیش فرض خود را شروع صفحه و موتور های جستجو. در اغلب موارد Speedial.com می توانید کامپیوتر خود را مخفیانه بدون مجوز مناسب را وارد کنید و شروع به ربودن فعالیت های مرور خود را. شما باید بدانید که این hijacker مرورگر در اکثر مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم) طوری عمل می کنند، اگر شما ترجیح می دهید تنها یکی از آنها با استفاده از آن هر گونه حس را ندارد. اینترنت دیگر پس از این Speedial.com وارد سیستم های کامپیوتری خود را، آن تغییر تنظیمات تمام مرورگرهای خود را و شما می توانید با خیال راحت گشت و گذار. به محض این که شما متوجه اولین نشانه عفونت به همین دلیل ما به حذف Speedial.com شما از کامپیوتر شما توصیه هستند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speedial.com

چگونه می توانید Speedial.com وارد کامپیوتر شما?

مرورگر به عنوان بیشترین هواپیماربایان Speedial.com ممکن است همراه با اکثر برنامه های رایگان و برنامه های کاربردی که شما به راحتی می توانید از اینترنت دانلود. بنابراین، قابل توجهی به قابل دانلود فقط فایل های که امن است. با این حال، امروزه فضای سایبر واقعا یک مکان قابل اعتماد که در آن شما می توانید به راحتی تمامی فایل های دانلود و فکر می کنم که آنها آسیب واقعی بر روی کامپیوتر شما قرار نیست نیست. حتی اگر شما قابل اعتماد به دنبال نرم افزار رایگان (به خصوص مختلف موسیقی و ویدئو بازیکن, سازندگان پی دی اف) به همین دلیل توجه بیشتر به فرآیند نصب نیز دارید. توصیه می شود به روش نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و دقت خواندن تمام اطلاعاتی که در برنامه جادویی نصب نوشته شده است. اگر شما هر گونه برنامه های اضافی مشکوک به دنبال نقطه, شما می توانید آن را بردارید یا حتی متوقف کردن فرایند اصلی نصب.

چگونه تحت تاثیر قرار Speedial.com می توان کامپیوتر شما?

شما نباید گمراه وعده و ویژگی های خاص که Speedial.com به گفته شده است. حتی اگر Speedial.com باید کمک به شما برای ایجاد صفحه شخصی برگه که در آن شما می تواند محل نوار ابزار اضافی، صفحات وب مورد علاقه و یا برنامه های کاربردی دیگر، اما به طور کلی اجازه اجرا Speedial.com بر روی کامپیوتر خود بدون هر گونه نظارت توصیه نمی شود. با وجود این واقعیت است که شما به راحتی خود را شروع صفحه و جستجو ارائه دهنده پیش فرض از نو خلق کردن نمی باشد، شما نیز در حمله با مقدار زیادی از تبلیغات مختلف و پنجره های پرشی. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از عفونت جدی حتی بیشتر، با این حال، به ماندن از همه اطلاعات ارائه شده توسط Speedial.com توصیه می شود.

speed Speedial.com حذف

است که Speedial.com هیچ مسئولیتی در قبال محتوای پنجره های بازشو و تبلیغات مختلف آن داشته باشید. هنگامي hijacker مرورگر این رایانه علاوه بر آن، نظارت بر تمام اقداماتی که شما را در مرورگر خود انجام دهد شروع به. پس از آن، اطلاعات جمع آوری شده به راحتی به طور بالقوه بدخیم شخص ثالث منتقل می شود. هنگامی که شما با استفاده از موتور جستجو ارائه شده توسط Speedial.com علاوه بر این، نتایج جستجو فریبنده می توانید. علاوه بر این شما حتی به سایت های غیر قانونی و بالقوه خطرناک که ممکن است عفونت های جدی در داخل هدایت شود می تواند. واضح است که می تواند Speedial.com شما معایب بیشتر از مزایای, پس بدهد، شروع به جای بهتر مردد Speedial.com روش حذف است.

نحوه حذف Speedial.com

اگر می خواهید به خلاص شدن از Speedial.com با موفقیت باید دستورالعمل های ما را دنبال کنید. در ابتدا شما می توانید سعی دستي مراحل را انجام دهید.

اول از همه، شما باید برای حذف این hijacker مرورگر (و دیگر نرم افزار ناخواسته نیز هست) از لیست افزودن/حذف برنامه ها:

1. اولا یک بار روی منوی “آغاز” کلیک کنید.
2. پس از آن, ‘کنترل پنل’ را انتخاب کنید.
3. حالا به بخش ‘برنامه’ یا “افزودن/حذف برنامه ها” حرکت می کند.
4. هنگامی که شما نمایش داده می شوند لیست برنامه های در حال جستجو باید برای همه نوشته های مرتبط با Speedial.com.
5. گزینه “حذف تغییر” را انتخاب کنید.
6. به منظور ذخیره تغییرات شما را ‘خوب’ را کلیک کنید.

در حال حاضر، مهم است که مرورگر خود را تنظیم مجدد است (قبل از hijacker این مرورگر می توانید همانطور که ذکر شد عمل بر روی تمام مرورگرها که نصب شده به کامپیوتر شما بنابراین شما بهتر است باید همه آنها را تنظیم مجدد)

Speedial.com از مرورگر حذف کنید:

اینترنت اکسپلورر

1. اول از همه، اینترنت اکسپلورر را باز کنید.
2-دیگر مرحله شما نیاز به انجام است که بر روی نماد چرخ دنده و یا بخش “ابزار” کلیک کنید.
3. پس از آن، به گزینه های اینترنت بروید.
4. در حال حاضر انتخاب زبانه “پیشرفته” و سپس “تنظیم مجدد” را فشار دهید.
5. بررسی “حذف تنظیمات شخصی” (هنگامی که شما نمایش داده می شوند با ‘تنظیم مجدد اینترنت اکسپلورر تنظیمات پنجره) و سپس روی “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
6. در نهایت، ‘تأیید’ کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

1. باز کردن مرورگر و کلیک بر روی دکمه فایرفاکس.
2. به بخش “کمک” حرکت می کند.
3. پس از آن، به ‘اطلاعات عیب یابی’ حرکت.
4. در حال حاضر شما به کلیک بر روی “تنظیم مجدد فایرفاکس برای چندین بار است.
5. در نهایت بر روی گزینه “پایان” کلیک کنید.

گوگل کروم

1. باز کردن مرورگر.
2. پس از آن، روی دکمه منو را کلیک کنید.
3. با کلیک بر روی ‘نمایش تنظیمات پیشرفته’ (زمانی که پنجره ‘تنظیمات’ نمایش داده می شود).
4. در اینجا شما باید ‘تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر’ را انتخاب کنید و بر روی “تنظیم مجدد” کلیک کنید
5. به منظور تغییرات را ذخیره کنید، شما باید راه اندازی مجدد Google Chrome.

با این حال، همانطور که ذکر شد قبل از, شما نمی توانید اگر شما کاملا مطمئن باشید زمانی که شما از بین بردن Speedial.com تنها در روش دستی، حذف همه فایل های این نرم افزار بالقوه بدخیم. شما باید بدانید که هر مرورگر hijacker به راحتی بازیابی می کنید اگر شما حداقل کوچکترین فایل این برنامه را در کامپیوتر خود را ترک. بنابراین برای دانستن که شما کاملا از hijacker مرورگر رو رهایی شما را به دانلود و نصب قابل اعتماد ضد مخرب ابزار مانند SpyHunter توصیه می کنیم. با کمک این برنامه آنتی ویروس شما قادر خواهید بود به مدیریت اسکن کامل سیستم است که اگر کامپیوتر شما از هر گونه عفونت بالقوه خطرناک محافظت شده است نشان می دهد. اگر شما در حفظ SpyHunter به روز شده، علاوه بر آن، در آینده آن کامپیوتر خود را از تهدیدات اینترنتی دیگر حفاظت خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speedial.com

پاسخ دهید