حذف SupTab

دسته‌بندی نشده

SupTab چیست؟

SupTab نرم افزار ناخواسته است که سازگار با Internet Explorer است. برنامه مخرب نیست، با این حال، برخی از معایب آن وجود دارد. SupTab معمولا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه و در خصوص به awesomehp.com hijacker مرورگر است که ارتباط داده شده است. اگر این است که چگونه شما را به دست آورد این برنامه به ما پیشنهاد SupTab و همچنین به عنوان hijacker را حذف می کنید.

یک بار SupTab می شود دسترسی به سیستم خود را خود را بر روی Internet Explorer تحت نام IETabPage کلاس نصب می کند. این مطلب را می توان در بخش نوار ابزارها و پسوندها. اگر شما با این نرم افزار راضی نیست، شما باید SupTab از کامپیوتر شما حذف.

suptab  حذف SupTab

دانلود ابزار حذفبرای حذف SupTab

SupTab چگونه کار می کند؟

SupTab است وب سایت رسمی خود را در جایی که آن را به عنوان یک افزودنی به نام “Newtab روشنایی برای مثال” ترویج است. این زبانه جدید است که به طور خودکار باز می شود هنگامی که برنامه نصب شده است اجازه می دهد تا شما را به سرعت دسترسی به سایت های مورد علاقه شما مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب و غيره. شما همچنین می توانید دسترسی به سایت بازی آنلاین. اگر شما این ویژگی های مفید پیدا کنید، شما ممکن است بخواهید به SupTab بر روی سیستم شما. که نه چیزی توصیه می کنیم، تا زمانی که شما این برنامه را از یک منبع قابل اعتماد دریافت، اما واجب SupTab را حذف نيست.

اگر از سوی دیگر این برنامه همراه با دیگر نرم افزار ناخواسته مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر hijacker آمد، شما خلاص شدن از شر SupTab دریغ باید. در همه دشوار است به کشف کردن که آیا نرم افزار ناخواسته در کامپیوتر شما وجود دارد. علائم شامل تغییرات در تنظیمات مرورگر صفحه مثلا غیر مجاز و اصلاح موتور جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، شما همچنین ممکن است افزایش مقدار زیادی از پاپ آپ و آگهی ها و انواع دیگری از تبلیغات متوجه. اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید که آیا کامپیوتر شما آلوده یا نه، شما اسکنر تروجان رایگان است که تمام برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما وجود دارد هر گونه باید شناسایی استفاده کنید.

چگونه به حذف SupTab

SupTab را از سیستم خود حذف پیچیده نیست. اگر شما تشخیص عفونت های دیگر بر روی کامپیوتر شما با این حال، ابزار حذف تروجان برای خلاص شدن از آن نیز باید استفاده کنید. ضد مخرب ابزار SupTab و دیگر تهدیدات را حذف کنید. آن نیز اطمینان حاصل کنید که شما باقی می ماند رایانه پاک توسط حفاظت از آن را از عفونت های مختلف آنلاین تروجان ها، ویروس ها، کرم ها، rootkits و دوست را. شما مجبور به نگرانی در مورد هر کدام از آنها خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از مرور وب امن. اگر با این حال، می خواهید به حذف SupTab دستی، شما می توانید استفاده از دستورالعمل های ارائه شده درست زیر.

توصیه در حذف SupTab

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • SupTab را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  • پیروزی + C را فشار داده و کلیک بر روی تنظیمات
  • انتخاب کنترل پنل
  • برای حذف برنامه برو
  • SupTab را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SupTab

پاسخ دهید