حذف Trovi.com

Browser Hijacker

Trovi.com چیست؟

Trovi.com می تواند به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی و اکثر مرورگر هواپیماربایان نظارت بر آن می توانید، جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی شما را برای اهداف مخرب. در اغلب موارد شما می توانید کامپیوتر خود را با hijacker مرورگر این هنگامی که شما دانلود هر نوع فایل غیر قابل اعتماد, بازی, دستگاه پخش ویدئو یا برنامه دیگری است که Trovi.com نصب داخل آلوده. Trovi.com می توانید کامپیوتر خود را به دسترسی بسیار مخفیانه اما هنگامی که شما متوجه است که کامپیوتر شما ممکن است توسط این مرورگر hijacker آلوده، ما پیشنهاد می کنیم شما را به خلاص شدن از آن اسرع. تقریبا مورد نیاز برای حذف Trovi.com از سیستم ویندوز است.

چگونه کامپیوتر شما می تواند توسط مرورگر Trovi.com hijacker آلوده دریافت?

Trovi.com مرورگر hijacker را می توان از طریق شیوه های مختلف توزیع شده است. Hijacker این مرورگر می توانید کامپیوتر خود را با دیگر برنامه های رایگان است که شما را از اینترنت دانلود برسد. به همین دلیل ضروری به دور از هر گونه فایل های غیر قابل اعتماد است. اگر شما تصمیم به دانلود هر برنامه، با این حال، شما باید به دقت خواندن و بررسی اطلاعات ارائه شده در پنجره نصب. اگر شما همواره اصلاح تمام جزئیات، شما قادر خواهید بود به نقطه هر بسته نرم افزاری است که ممکن است اضافه شده به برنامه خاص و عدم انتخاب همه فایل های اضافی ناخواسته. حال شما تا متوجه نبوده است و اکنون کامپیوتر شما توسط این مرورگر hijacker آلوده است، بسیار مهم است برای حذف Trovi.com در حال حاضر است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Trovi.com

چرا شما باید Trovi.com را حذف کنید؟

Trovi.com، تمام مرورگر هواپیماربایان می تواند نه تنها نظارت بر فعالیت های مرور خود را بلکه همچنین خطر واقعی برای شما از دست دادن اطلاعات شخصی خود قرار داده است. هنگامی که این hijacker مرورگر کامپیوتر شما برسد، آن مرورگر خود را اصلاح می کند. اول از همه این تغییرات صفحه اصلی پیش فرض خود و موتور جستجوی خود را در Trovi.com. علاوه بر آن، این موتور جستجوی جدید می تواند شما را با نتایج جستجو نادرست ارائه و فقط به سادگی شما را به صفحات وب سایت تجاری خاص هدایت. به طور کلی hijacker مرورگر Trovi.com برای مقاصد تبلیغاتی ایجاد شده و هنگامی که شما بر روی هر صفحه ای که شما دائما با نمایش داده شود، به شما کمک کند به بهبود ترافیک چنین صفحات تجاری. همانطور که شما هم اکنون می توانید ببینید، شما واقعا نمی تواند اعتماد موتور جستجو Trovi.com. همین دلیل است که ما توصیه شما برای از بین بردن Trovi.com از کامپیوتر شما، بازیابی موتور جستجوی معمول و قابل اعتماد شما و لذت بردن از ایمن کار با رایانه خود را دوباره.

trovi حذف Trovi.com

چگونه برای حذف Trovi.com

Trovi.com مرورگر hijacker برنامه اب زیر کاه است که می تواند رسیدن به کامپیوتر خود را بدون هر گونه توافق، شروع به تنظیمات خاص مرورگر خود را تغییر دهید و فقط به سادگی شما را با مقدار زیادی از تبلیغات آزار دهنده است که همواره مزاحم کار خود را از آنجا که حمله، توصیه می کنیم شما را به انجام حذف Trovi.com از کامپیوتر شما حال حاضر است. اگر می خواهید به حذف با موفقیت این hijacker مرورگر باید دستورالعمل های ما ارائه شده در زیر را دنبال کنید.

اول از همه، شما امتحان کنید به خلاص شدن از hijacker مرورگر در روش دستی. فقط حذف کتابچه راهنمای کاربر نمی تواند همیشه بسیار موفق باشد با این حال، همین دلیل است که ما نیز نشان می دهد شما را به دانلود نرم افزار ضد جاسوس افزار قابل اعتماد مانند Spyhunter.

دستورالعمل برای دستي

در آغاز می توانید از hijacker مرورگر از سیستم های کامپیوتری خود را حذف کنید. برای انجام این کار شما باید:

 1. اول از همه برو منو ‘شروع’.
 2. اکنون, رفتن به “کنترل پنل” و سپس حرکت به بخش “افزودن/حذف برنامه ها”.
 3. هنگامی که شما با یک لیست از برنامه های مختلف نصب شده به کامپیوتر شما نمایش داده خواهد شد, Trovi.com از لیست جستجو کنید. علاوه بر این، توصیه می کنیم هم به این لیست از برنامه های بسیار با دقت بررسی و حذف نه تنها Trovi.com اما برنامه های کاربردی دیگر که مشکوک نگاه.

Hijacker این مرورگر می توانید مرورگر خود، به همین دلیل است که تغییر قابل توجهی شما همچنین می توانید Trovi.com را از مرورگر خود خاتمه.

نحوه حذف Trovi.com از اینترنت اکسپلورر?

 1. اول از همه، اینترنت اکسپلورر را باز کنید.
 2. سپس به بخش “ابزار”. پس از آن شما باید حرکت به مدیریت فایرفاکس’ و ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید.
 3. در حال حاضر، هنگامی که شما را با یک لیست نمایش داده می, جستجو برای تمام نوشته های که کلید واژه ‘Trovi’ داخل و روی “حذف برنامه” کلیک کنید.
 4. در حال حاضر شما باید برای باز کردن اینترنت اکسپلورر و انتقال به بخش “ابزار” یک بار دیگر.
 5. در اینجا شما باید برای “اینترنت” را انتخاب و رفتن به زبانه’ عمومی’
 6. در نهایت، صفحه شروع پیش فرض موجود را به یک تغییر دهید.

نحوه پاک کردن Trovi.com از موزیلا فایرفاکس

 1. وقتی موزیلا فایرفاکس را باز می کنید، به بخش “ابزار” بروید.
 2. پس از آن، انتخاب “افزودنی” و “پسوند” حرکت (در اینجا شما باید پیدا کنید Trovi.com و آن را با کلیک کردن دکمه “حذف برنامه” حذف).
 3. در حال حاضر شما به بخش “ابزار” نسبت به “گزینه ها” حرکت می کند باید بروید. هنگامی که شما این را، شما باید ‘عمومی’ را انتخاب کنید و رفتن به ‘راه اندازی’.
 4. هنگامی که فایرفاکس شروع می شود، شما باید یک صفحه جدید شروع انتخاب یا انتخاب گزینه نمایش یک صفحه خالی “.

چگونه به خلاص شدن از Trovi.com از Google Chrome

 1. پس از کلیک روی دکمه کروم، به بخش “ابزار” بروید و حرکت به “پسوند”.
 2. اینجا, با کلیک بر روی سطل بازیافت شما باید برای از بین بردن فرمت Trovi.com.
 3. برای تغییر موتور جستجوی خود شما باید در قسمت “مدیریت موتورهای جستجو” کلیک کنید و آدرس جدید را وارد کنید.
 4. در نهایت، به بخش “در شروع” بروید تا مطمئن شوید که Trovi.com حذف شده و در حال حاضر شما یا با یک موتور جستجوی جدید یا یک صفحه خالی نمایش داده خواهد شد.

همانطور که ذکر شد قبل از, اما, دستي کافی است اگر شما می خواهید به طور کامل حذف hijacker مرورگر از کامپیوتر شما نیست. این است که چرا تنها زمان واقعی معتبر ضد برنامه های مخرب مانند SpyHunter شما کمک می کند کاملا این نرم افزار ناخواسته را از کامپیوتر خود را حذف و آن را در برابر تمامی برنامه های مخرب محافظت می کند.دانلود ابزار حذفبرای حذف Trovi.com

Incoming search terms:

پاسخ دهید