حذف Unico Browser

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Unico Browser

Unico Browser برنامه های ناخواسته است که کلارا آزمایشگاه نرم افزار توسعه داده شد است. کلون Bobrowser و CrossBrowser است. نرم افزار حذف میانبرهای دسک تاپ و سریع راه اندازی Google Chrome و خود را به عنوان مرورگر وب پیش فرض نصب می کند. بنابراین کاربران کامپیوتر نمی ممکن است متوجه که آنها استفاده می Unico Browser در ابتدا به طور مشابه به Google Chrome، میرسد.

شما باید در خاطر داشته باشید، با این حال، که ربطی به مرورگر محبوب باشیم. ما توصیه نمی نگه داشتن نرم افزار ناخواسته در کامپیوتر شما. شما باید Unico Browser اسرع حذف کنید.

Unico Browser removal حذف Unico Browser

دانلود ابزار حذفبرای حذف Unico Browser

Unico Browser چگونه کار می کند؟

Unico Browser صفحه رسمی جایی که آن را به عنوان ابزار حفاظت گرا است که با امنیت در هسته آن طراحی شده بود شرح داده شده است. قرار شده است به بلوک آزار دهنده تبلیغات که شما آنلاین ممکن است روبرو می شوند و کمک به شما گشت و گذار خود را بهینه سازی و سرعت دانلود. این ممکن است به نظر می رسد مثل شما می خواهم به استفاده از, با این حال، Unico Browser کاملا به عنوان قابل اعتماد به عنوان شما فکر می کنید ممکن است. شما می توانید این برنامه را از سایت رسمی دانلود، اما همچنین همراه با نرم افزار رایگان و شاخه می آید. پس از نصب، نرم افزار می افزاید: میانبر از فیس بوک و آمازون و یوتیوب و ویکیپدیا و گوگل را بر روی دسکتاپ شما. همانطور که می دانید در حال حاضر، همچنین کلیدهای میانبر سریع Google Chrome خود جایگزین آن.

اگر این برنامه با دیگر نرم افزار رایگان را به دست آورد شما به احتمال زیاد به دیدن مختلف تبلیغات شخص ثالث را در مرورگر است. که Unico Browser به همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شناخته شده است. نرم افزار پشتیبانی مختلف پاپ آپ لینک در متن آگهی آگهی ها و داده های تجاری دیگر مرورگر درج خواهد شد. توجه داشته باشید که این اطلاعات امن نمی باشد. اگر شما مقدار بیش از حد آگهی بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود، توصیه می کنیم که شما خاتمه Unico Browser.

چگونه به حذف Unico Browser

مشکل اصلی با Unico Browser که از آن سفر همراه با نرم افزار رایگان است و اگر این راه شما آن را به دست آورد، شما را مجبور به مقابله با مختلف اختلال ناشی از برنامه های اضافی. یک راه مطمئن برای خلاص شدن از شر Unico Browser و دیگر تهدیدات احتمالی برای تمیز کردن کامپیوتر خود را با حذف نرم افزار مخرب است. اگر شما پیاده سازی یک ابزار ضد بدافزارها, آن خواهد شد سیستم خود را اسکن، شناسایی و Unico Browser و دیگر برنامه های ناخواسته را حذف کنید. متناوبا، شما می توانید Unico Browser دستی از طریق کنترل پنل را حذف کنید. در لیست برنامه های آن را به عنوان PUP.Unico Browser ظاهر می شود. دستورالعمل های دقیق تر در زیر ارائه شده است و شما خوش آمدید به استفاده از آنها.

Unico Browser را از ویندوز حذف

ویندوز 8

  • حذف جذابیت نوار تنظیمات کنترل پنل → → → → Unico Browser عزل برنامه →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Unico Browser پاک

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Unico Browser →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Unico Browser

پاسخ دهید