حذف Utop.it

Browser Hijacker

Utop.it چیست؟

به طور کلی Utop.it یک موتور جستجو و صفحه اصلی است که به نظر می رسد زمانی که کامپیوتر شما توسط مرورگر hijacker آلوده است. در اکثر اغلب موارد Utop.it رایانه همراه با فایل های دیگر می تواند برسد. با وجود این واقعیت که Utop.it به عنوان خطرناک ترین عفونت درمان است اما در زمان آن شما مشکلات بیشتری نسبت به شما مشکوک می تواند به ارمغان بیاورد. که در حالی که با استفاده از این ارائه دهنده جستجوی جدید شما خواهد شد نه تنها نتایج جستجو نادرست، اما همچنین دریافت خواهید کرد بسیاری از تاییدیه به صفحات حمایت شود جای تعجب نیست. به خاطر که برخی از آنها ممکن است بالقوه مخرب باشید. بنابراین، بهتر خطر ابتلا به امنیت کامپیوتر شما نمی شوم و حذف Utop.it در حال حاضر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Utop.it

چگونه Utop.it رسیدن به کامپیوتر شما می تواند

همانطور که ذکر شد قبل از, شما فقط به سادگی می تواند نگاه بیش از لحظه ای که Utop.it وارد کامپیوتر شما. در اغلب موارد آن می توانید کامپیوتر خود را هنگامی که شما در روی هر گونه تبلیغات غیر قابل بازدید صفحات وب غیر قانونی و یا از طریق نرم افزار رایگان و شاخه است که معمولا توسط شخص ثالث احتمالا خطرناک گسترش نفوذ. بنابراین، بسیار مهم است به ماندن از هر گونه مشکوک به دنبال فایل ها یا برنامه های مکانيزه بازدید از وب سایت غیر قابل اعتماد و در حالی که شما گشت و گذار اینترنت کلیک روی هر گونه تبلیغات نا امن که پاپ آپ است. علاوه بر این، هنگامی که شما تصمیم به دانلود هر گونه نرم افزار رایگان و یا فایل را حاصل کنید که آن به رایانه شما نخواهد شد. علاوه بر آن، باید به شما توجه مناسب تر به تمام مراحل نصب را. ما شما را به مدیریت تنها فرایند سفارشی و یا پیشرفته نصب به معرفی و برای رسیدن به مرحله نهایی جادوگر نصب عجله نکنید. که می خواهید نصب برنامه ممکن است برخی از برنامه های اضافی ناخواسته هم همراه داشته باشید. با این حال، اگر شما توجه به اندازه کافی شما می توانید همیشه آنها را بردارید و حفاظت از کامپیوتر شما از عفونت ممکن است.

utop حذف Utop.it

چه کند Utop.it انجام?

همانطور که شما ممکن است در حال حاضر متوجه, صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به Utop.it بدون توجه به نوع مرورگر شما با استفاده از تغییر (Utop.it در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم عمل می کنند). همچنین شما نقطه را به عنوان آنها را با موتور جستجوی پیش فرض استفاده می شود که فعالیت های جستجو است که شما با ارائه دهنده جستجو Utop.it انجام یکسان نیستند. اول از همه، همه نتایج جستجو شما نوعی با تبلیغات متنوع مرتبط هستند. علاوه بر آن، شما نیز در حمله با مقدار زیادی از تبلیغات مختلف و پنجره های بازشو به طور مستمر مزاحم کار خود را. درباره پنجره های بازشو آن مراقب باشید چرا که اکثریت آنها مبتلا می شود. شما هرگز نباید فراموش کرد که Utop.it در اغلب موارد در توزیع شده توسط شخص ثالث بدخیم و ناخواسته هدف اصلی این نرم افزار به کامپیوتر خود را حتی بیشتر آلوده و برخی از سود از آن است. اگر شما نمی خواهید به قربانی دیگر مجرمان اینترنتی پس Utop.it را حذف اسرع توصیه می شود.

نحوه حذف Utop.it

باید وجود داشته باشد بدون شک و تردید در آن است که لازم است برای از بین بردن هر گونه بالقوه ناخواسته برنامه وارد کامپیوتر شما بدون اجازه و Utop.it است که بدون استثنا. اول از همه، شما می توانید سعی کنید انجام دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف اما به طور کلی ما توصیه می کنیم شما را به دانلود و نصب نرم افزار ضد تروجان قابل اعتماد مانند SpyHunter. با کمک این نرم افزار شما را نه تنها حذف نرم افزار ناخواسته همه اما حفاظت از کامپیوتر شما از هر گونه عفونت.

دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف

اول از همه، به از بین بردن Utop.it از لیست افزودن/حذف برنامه ضروری است:

ویندوز ایکس پی

1. هنگامی که در منوی “آغاز” کلیک کنید و سپس انتخاب “کنترل پنل”.
2. پس از آن، به بخش “افزودن/حذف برنامه ها” بروید و انتخاب کنید تمام برنامه های غیر ضروری.
3. در نهایت، روی گزینه ‘حذف’ کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویستا

1. مرحله اول، منوی “آغاز” کلیک کنید.
2. پس از آن, ‘کنترل پنل’ را انتخاب کنید و سپس انتخاب “حذف برنامه”.
3. هنگامی که شما را با یک لیست از برنامه های نمایش داده شده، در آن برنامه ها را که می خواهید حذف کنید دوبار کلیک کنید.
4. در نهایت، “حذف برنامه” گزینه را انتخاب کنید.

ویندوز 8

1. در منوی مترو UI روی پس زمینه کلیک راست کنید.
2. در حال حاضر “تمام برنامه” را انتخاب کنید.
3. پس از آن، انتخاب “کنترل پنل” و انتخاب “حذف برنامه”.
4. در نهایت، برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و آنها را حذف کنید.

در حال حاضر زمان برای تنظیم مجدد مرورگر شما (آن را بازنشانی همه آنها توصیه می شود) است.

اینترنت اکسپلورر

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر.
2. وقتی مرورگر را باز می کنید، ترکیب ‘Alt + T’ را ضربه بزنید.
3. پس از آن، گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
4. در حال حاضر در بند “پیشرفته” کلیک کنید و روی دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
5. شما در حال حاضر باید مارک “حذف تنظیمات شخصی” و “تنظیم مجدد” را دوباره کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

1. اول از همه، باز کردن مرورگر.
2. پس از آن، شیر ‘Alt + H’ و ‘اطلاعات عیب یابی’ را انتخاب کنید.
3. در حال حاضر بر روی “تنظیم مجدد فایرفاکس (بار دوم شما نیاز به کلیک بر روی”تنظیم مجدد فایرفاکس هنگامی که کادر محاوره ای ظاهر می شود) را کلیک کنید.

گوگل کروم

1. گوگل کروم باز و پس از آن شیر ترکیبی از ‘Alt + F’.
2. در حال حاضر را انتخاب کنید ‘تنظیمات’ و “نمایش تنظیمات پیشرفته” کلیک کنید.
3. در اینجا شما باید انتخاب کنید ‘تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر’
4. در نهایت، “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Utop.it

پاسخ دهید