Webcake (Webcake برداشتن) را پاک کنید

دسته‌بندی نشده

Webcake چیست؟

اگر شما جستجو را برای هر گونه اطلاعات در مورد Webcake احتمالا شما می تواند برخی از حقایق را هنگامی که شما در حال دیدن سایت های خاص که این برنامه فعالیت های مرور خود را با کمک از کوپن های متنوع، اطلاعیه ها و پیشنهاد های ویژه را بهبود بخشد باید خوب است. با این حال، شما باید بدانید که Webcake نیز به عنوان سخت است که ممکن است نه تنها قطع فعالیت های مرور خود را، اما همچنین ماشه امكان آلوده کامپیوتر خود را با جدی و از بین بردن عفونت طبقه بندی است. علاوه بر این واقعیت است که Webcake آن صفحه وب رسمی است که نباید به القای اعتماد به نفس خود را در این برنامه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webcake

به خاطر داشته باشید که یک بار Webcake وارد کامپیوتر شما، همه مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) را تحت تاثیر قرار. بنابراین، به جای اعتقاد به این نرم افزار مشکوک باید بهتر گوش دادن به توصیه ما و قبل از اینکه خیلی دیر است Webcake از رایانه خود حذف کنید.

چگونه نفوذ Webcake می توان کامپیوتر شما?

حتی اگر شما امکان دانلود این نرم افزار توسط خودتان (در وب سایت رسمی)، اما در اکثر موارد اغلب Webcake تصادفی کامپیوترها از طریق روش “بندی” می رسد. این بدان معنی است که این نرم افزار ناخواسته بالقوه می تواند فایل ها و برنامه هایی است که معمولا بدون پرداخت هزینه های مختلف متصل. بنابراین قبل از دانلود هر برنامه جدید به رایانه (به خصوص نه واقعی) شما باید توجه بیشتری به من بدهید و چک کنید اگر این برنامه قابل اعتماد است و هر گونه برنامه های ناخواسته اضافی ندارد. این بررسی محدود به انجام شود در حالی که انجام فرآیند نصب (مراحل نصب پیشرفته یا سفارشی مطلوب است). با توجه به این واقعیت است که اکثریت از نرم افزار آزاد در اینترنت یافت ممکن است پخش شود توسط مجرمان اینترنتی شما باید به توجه اضافی حتی کوچکترین پرونده ای که شما را به کامپیوتر شما دانلود. قابل درک است که شما ممکن است هیچ زمان به تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات اضافی ارائه شده در برنامه جادویی نصب است. با این حال، آن ممکن است منجر به آسیب سیستم کامپیوتر شما. پس عجله نکنید به دکمه “بعدی” را فشار دهید اما بهتر است تمام اطلاعات و برنامه های نامطلوب اضافی بردارید.

WebCake Webcake (Webcake برداشتن) را پاک کنید

چه کند Webcake انجام?

مهم نیست که اگر شما دانلود نرم افزار Webcake توسط خودتان و یا اگر آن را وارد رایانه غیرقانونی، عملیات اصلی انجام شده توسط این نرم افزار هستند. با توجه به این واقعیت است که Webcake به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آن تولید و به شما ارائه بسیاری از تبلیغات مزاحم درمان و بازشو در هر زمانی که شما باز کردن هر مرورگر. علی رغم بهترین تلاش برای تبلیغ این برنامه به عنوان یک ابزار مفید است که باید کمک به شما برای بهبود فعالیت های مرور خود را، شما باید آگاه باشید که Webcake را به شما ارائه بهترین پیشنهادات ایجاد نشده است. فقط تصور کنید، اگر این برنامه بسیار مفید است چرا آن می تواند رسیدن به کامپیوتر شما بدون اجازه شما? اگر شما هنوز هم که این نرم افزار شما آسیب بیشتر از مزیت می توانند را متقاعد نشده است شما باید بدانید که Webcake قدرت کامل برای ربودن خود جلسات مرور و جمع آوری اطلاعات شخصی شما است. بنابراین، نه اعتماد در این برنامه توزیع شده توسط شخص ثالث مخرب و بهتر اسرع Webcake را حذف کنید.

نحوه حذف Webcake

باید وجود داشته باشد بدون پرسش و شک و تردید است که شما باید این نرم افزار تبلیغاتی مزاحم را از رایانه خود حذف به دلیل غیر ممکن است به این باور در نرم افزار است که می تواند سیستم های کامپیوتری خود را به مخاطره می اندازد. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن بهترین و ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، بنابراین، شما باید به ما جهت ارائه شده در زیر را دنبال کنید.

اول از همه، شما به خلاص شدن از شر Webcake از لیست افزودن/حذف برنامه ها توصیه می کنیم. نگه داشتن در ذهن که این تنها گام اول از روش دستي است.

1. هنگامی که در منوی “آغاز” کلیک “صفحه کنترل” گزینه را انتخاب کنید.
2. در حال حاضر بخش ‘برنامه’ یا “افزودن/حذف برنامه ها” را انتخاب کنید.
3. پس از آن, شما ‘لغو نصب برنامه’ روی باید.
4. هنگامی که شما نمایش داده می شوند با یک لیست از برنامه های جستجو برای Webcake (یا هر مشکوک به دنبال برنامه های دیگر) و انتخاب گزینه “حذف تغییر”.
5. اگر مایل به ذخیره تغییرات شما ساخته شده در ‘خوب’ کلیک کنید.

webcake uninstall Webcake (Webcake برداشتن) را پاک کنید

یکی دیگر از مرحله دستي به تنظیم مجدد مرورگر است. اگر می خواهید به طور کامل خاتمه Webcake از رایانه شما باید برای تنظیم مجدد تمام مرورگرها.

اینترنت اکسپلورر

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، به بخش “ابزار” و پس از آن حرکت می کند، انتخاب ‘مدیریت فایرفاکس’.
2. حالا شما را به حرکت به ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
3. در اینجا شما باید به جستجو برای Webcake و سپس بر روی گزینه “حذف برنامه” کلیک کنید.
4. باز Internet Explorer دوباره و به بخش “ابزار” بروید.
5. بخش گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و سپس زبانه “عمومی” را انتخاب کنید (اینجا شما صفحه شروع پیش فرض شما باید انتخاب کنید).

گوگل کروم

1. گوگل کروم باز و کلیک بر روی آیکون wench.
2. پس از آن، انتقال به بخش ‘تنظیمات’، ‘مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید.
3. در اینجا شما باید به صفحه شروع پیش فرض جدید انتخاب کنید (و حذف فرم Webcake لیست).

موزیلا فایرفاکس

1. مرورگر موزیلا فایرفاکس را باز کنید و حرکت را به “ابزار”.
2. پس از آن، “افزودنی” را انتخاب کنید و سپس به “پسوند” حرکت می کند.
3. در حال حاضر شما باید جستجو برای فرمت Webcake و آن را با کلیک کردن روی “حذف برنامه” حذف.
4. باز موزیلا فایرفاکس دوباره و به بخش “ابزار” حرکت می کند.
5. در حال حاضر ‘گزینه’ را انتخاب کنید و بخش “کلی”.
6. پس از آن، در هنگام راه اندازی’ کلیک کنید و انتخاب کنید ‘نمایش یک صفحه خالی’ یا نوع در سایت دیگری که به عنوان صفحه شروع جدید خود عمل می کنند.

با این حال، شما نباید فراموش که تمام مراحل این تنها روش دستي هستند. بنابراین، اگر شما می خواهید برای به انجام رساندن حذف کامل Webcake، باید اجرای فرآیند حذف خودکار نیز هست. این عمل را می توان با کمک برنامه آنتی ویروس مطمئن مانند SpyHunter انجام می شود. هنگامی که این برنامه کاربردی معتبر در رایانه خود نصب می کنید ما شما تضمین می کند که، شما قادر خواهید بود را فراموش کرده ام نه تنها مورد تحریک کننده سخت Webcake، اما در مورد عفونت های مضر دیگر نیز هست.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webcake

پاسخ دهید