حذف Windows Web Shield

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد حذف Windows Web Shield

Windows Web Shield ضد جاسوس-سرکش که می آید از خانواده تروجان معروف به نام FakeVimes یا Rogue.VirusDoctor است. این خانواده چنین برنامه های کاربردی مانند ویندوز اینترنت ناظر، گارد اینترنت ویندوز، ویندوز دفاع استاد و ویندوز حرفه ای دفاع کی که همه را در شیوه ای مشابه رفتار و حتی استفاده از همان رابط شناخته شده است.

اگر این نرم افزار را در سیستم خود را مشاهده نیست آن را نادیده بگیرد و حذف Windows Web Shield اسرع انجام. خرس در اواسط که دیگر این تروجان در سیستم خود را نگه دارید، بزرگتر وجود دارد خطر که کامپیوتر شما به طور جدی آسیب دیده است.

Windows Web Shield حذف Windows Web Shield

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Web Shield

Windows Web Shield چکار می کند؟

این نوع از برنامه های کاربردی روش های مختلف به کامپیوتر شما وارد کنید استفاده کنید. می شود آن را از طریق تبلیغات کاذب کلاهبرداری نرم افزار بسته نرم افزاری مهندسی اجتماعی کلاهبرداری پیوست های ایمیل اسپم و غیره توزیع شده است. البته، شما باید بیشتر مراقب باشید با مرور خود را، اما تنها راه برای اطمینان حاصل شود که کامپیوتر شما واقعا امن است که قابل اعتماد ضد بدافزارها را استخدام.

هنگامی که سرکش خود را یادآور می شود در سیستم شما، آن بلافاصله حذف امتیازات خود را و شروع به اسکن سیستم تقلبی. اسکن نتایج همیشه در یک لیست طولانی از مسائل و عفونت است که ظاهرا در کامپیوتر خود را در لحظه ای که اقامت. به منظور کاملا متقاعد کردن شما که کامپیوتر شما در معرض خطر است، این برنامه شما با هشدارهای بازشو و هشدارهای غلط مرورگر است که آن را غیر ممکن است برای دسترسی به اینترنت در حال حاضر. علاوه بر این، مزاحم نیز برخی از بلوک و غیره از فایل های اجرایی شما برای جلوگیری شما از استفاده از برنامه های خود را, مدیر وظیفه, ویرایشگر رجیستری، و طوری که آن را حتی سخت تر به Windows Web Shield حذف می شود همچنین سیستم امنیتی خود را غیر فعال خواهد شد.

بسیاری از کاربران برای کلاهبرداری این بدافزار قرار می گیرند و بر این باورند که اسکن جعلی نشان می دهد وضعیت واقعی سیستم خود را. موافقم این کاربران برای نصب نسخه کامل نرم افزار و از دلار 49،95 به $99.90 برای آن پرداخت. با این حال، ما شما که اسکن و نتايج ارائه شده جعلی هستند و تنها نرم افزارهای مخرب در کامپیوتر شما Windows Web Shield است اطمینان. پرداخت پول برای یک نرم افزار بی فایده نیست و فراموش نکنید که اگر شما، که شما اطلاعات بانکی خود را به مجرمان اینترنتی آشکار خواهد شد. در عوض, شما باید ادامه خواندن این گزارش به یاد بگیرید چگونه به حذف Windows Web Shield.

چگونه به حذف Windows Web Shield

طوری که شما می توانید دسترسی به اینترنت به منظور از بین بردن Windows Web Shield, کلید ثبت نام 0W000 000B0 00T00 E0022 یا 0W000 000B0 00T00 E0021 باید استفاده کنید. سپس شما باید دانلود معتبر ضد بدافزارها و اجازه دهید آن را فسخ Windows Web Shield. چرا که هر گونه اشتباه نتایج خطرناک را به کامپیوتر شما می تواند ما شما را به تلاش برای حذف Windows Web Shield کتابچه راهنمای کاربر هشدار می دهند. اگر کلید ثبت نام ارائه کار، شما باید دنبال دستورالعمل های زیر به منظور به دست آوردن ابزار حذف تروجان.

حذف Windows Web Shield

 1. به سیستم شما راه اندازی مجدد، دکمه نيرو را ضربه بزنید.
 2. هنگامی که بارهای صفحه بایوس، شروع به ضربه زدن F8.
 3. از پیشرفته بوت منو گزینه، حالت ایمن با خط فرمان را انتخاب کنید (با کلید های arrow).
 4. مطبوعات کلیدی را وارد کنید و صبر کنید تا زمانی که کامپیوتر پس از اتمام راه اندازی مجدد.
 5. حرکت ماوس به C:Windowssystem32 (در پنجره اعلان فرمان).
 6. نوع سی دی… برای باز کردن در explorer.exe C:Windows خط و نوع.
 7. شیر را وارد کنید و دسترسی به منوی شروع.
 8. اجرا و یا جستجو (بستگی به سیستم عامل) را فشار دهید و نوع در داده % به میدان.
 9. کلیک کنید را وارد کنید به پوشه برنامه داده ها و svc-[نام فایل تصادفی] .exe را پیدا کنید.
 10. Svc-[نام فایل تصادفی] .exe راست کلیک و Delete را انتخاب کنید.
 11. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما یک بار دیگر، اما در حالت عادی را انتخاب کنید.
 12. کلیک کنید شروع و اجرا در جستجوی دوباره ضربه بزنید.
 13. نوع در regedit و حرکت به HKEY_CURRECT_USERSoftwareMicrosoftWindows
 14. NTCurrent VersionWinlogon (در ویرایشگر رجیستری).
 15. قرار دادن پوسته مورد کلیک راست و انتخاب تغییر.
 16. در %WinDir%Explorer.exe به ارزش جعبه تایپ کنید و OK را فشار دهید.
 17. راه اندازی مرورگر مورد علاقه شما و دانلود مطمئن ضد بدافزار است.
 18. Windows Web Shield را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Windows Web Shield

پاسخ دهید