My Super Cheap Ads حذف

Toolbar

ارزان سوپر من–چگونه به حذف تبلیغات ناشی از این افزودنی?

من فوق العاده ارزان است یک افزونه مرورگر تبلیغات مقایسه قیمت را نشان می دهد که زمانی که بازدید کاربران اینترنت در سفر و بیمه های مرتبط. وجود چندین سناریو های مختلف چگونه من افزودنی فوق العاده ارزان در کامپیوتر کاربر نصب می شود–این پسوند مرورگر می تواند از آن صفحه دانلود (کاربران کامپیوتر نصب آن آگاه است) یا آن با نرم افزار رایگان دانلود از اینترنت (کاربران کامپیوتر نصب این مرورگر بدون رضايت) همراه ممکن است آمده است. از آنجا که از روش ارتقاء فریبنده این پسوند مرورگر adware نامیده می شود. این افزودنی مرورگر را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم اینترنت نصب و آن را با استفاده از Yontoo api برای نشان دادن تبلیغات.

توجه کنید که Yontoo است شناسایی به عنوان سخت مشروع آنتی ویروس و antispyware فروشندگان بسیاری از دلایل آن را تشخیص این واقعیت است که Yontoo مربوط به نرم افزار سطوح امنیتی مرورگر اینترنت را کاهش می دهد، آگهی های ناخواسته است که در گوگل، فیس بوک و دیگر وب سایت محبوب و غیره نمایش داده می شود. توجه کنید که در حالی که من افزودنی فوق العاده ارزان ویروس های کامپیوتری نیست، این پسوند مرورگر نمایش آگهی های ناخواسته، نصب شده بر روی کاربران کامپیوتر با نرم افزار رایگان و فعالیت های کاربران اینترنت گشت و گذار آهنگ.

من افزودنی فوق العاده ارزان به عفونت تروجان مربوط است–اگر شما نصب این افزونه خود و شما در مرورگر اینترنت خود شما لازم نیست برای انجام مراحل حذف نشان داده شده در این مقاله از حضور آن. از سوی دیگر اگر شما احساس می کنید که گسترش فوق العاده ارزان من بر روی کامپیوتر شما را بدون رضایت شما نصب شده است و شما نمی خواهید برای دیدن هر بیشتر از آن تبلیغات شما می توانید استفاده از اطلاعات ارائه شده حذف کنید و از بین بردن این افزودنی از رایانه است. برای جلوگیری از نصب افزونه های ناخواسته در آینده شما هنگام نصب نرم افزار باید مراقب باشد. توسعه دهندگان نرم افزار آزاد با استفاده از پسوندهای مرورگر چنین برنامه های رایگان خود را بصورت پول در اوردن. هنگام نصب نرم افزار آزاد حتما ندادن هر گونه تغییرات به مرورگر اینترنت شما باشد.

my super cheap My Super Cheap Ads حذف

حذف من فوق العاده ارزان:

my super cheap uninstall My Super Cheap Ads حذف ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال Yontoo LLC مربوط به مطالب (Yontoo) ورود به این صفحه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال Yontoo LLC مربوط ها – Yontoo, انتخاب این مطلب و حذف را کلیک کنید.

پس از پاک من فوق العاده ارزان اسکن رایانه شما برای هر چپ اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است ناخواسته. نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود.

510 حذف من فوق العاده ارزان از اینترنت اکسپلورر: کلیک کنید “ابزار” (یا دنده آیکون در اینترنت اکسپلورر 9) “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. دنبال Yontoo LLC مطالب مرتبط (Yontoo Api, Yontoo) و آنها را غیرفعال کنید.

روش های اختیاری: اگر شما با داشتن مشکلات با حذف Yontoo فرمت شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، کلیک کنید “اجرای” در پنجره باز نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: آرم Windows در شروع جستجو جعبه نوع “inetcpl.cpl” را کلیک کنید و کلیک کنید را وارد کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

من فوق العاده ارزان از Google Chrome حذف: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  قرار دادن این مطلب: “Yontoo” آن را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون می تواند زباله.

حذف من فوق العاده ارزان از فایرفاکس: روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “Yontoo”.

روش های اختیاری: اگر شما با داشتن مشکلات با حذف پسوند رها کردن معاملات شما شما موزیلا فایرفاکس تنظیمات پیش گزیده بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”, در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

خودکار حذف My Super Cheap Ads 518 دانلود ابزار حذفبرای حذف My Super Cheap Ads حذف

Incoming search terms:

پاسخ دهید