Mywebsearch Virus

دسته‌بندی نشده

Mywebsearch Virus است عفونت است که می شود در داخل کامپیوتر در یک شکل از نوار ابزار. آن می تواند نصب شود به بسیاری از مرورگرهای اینترنتی مثلاً Internet Explorer موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم. بیشتر از زمان کاربر کامپیوتر حتی نمی دانند در مورد ویروس قبل از آن اقدام. شروع ویژگی های بارز Mywebsearch Virus هستند تغییر صفحه اصلی کامپیوتر آلوده و موتور جستجو برای home.mywebsearch.com. اگر چه سایت دوم آرم گوگل است نه یک شناخته موتور جستجوی خود را. Mywebsearch با استفاده از جستجوی گوگل و پرداخت می شود برای هر کلیک کنید/جستجو انجام. پول می آید از نسل ترافیک به سایت ترویج و تبلیغات پرداخت می شود.

 

mywebsearch virus Mywebsearch Virus

Mywebsearch Virus همراه با دو هفته shareware نرم افزار نصب. شما نیز با آن پس از مرور اگر اسب وب سایت های مخرب داشتن تروجان آلوده می ممکن است. هر رضایت به اجرا بر روی یک ماشین نیاز ندارد چون نصب برنامه های مخرب کاربران کامپیوتر نمی دانم.

چه بیشتر با Mywebsearch Virus تحریک هستند ثابت کوکیها, تاییدیه و آگهي هر زمان که اتصال به اینترنت است. علاوه بر این، اگر نه نوار ابزار خود نصب و چگونه آن را کردم به مرورگر خود اطلاعی ندارید، آن بسیار محتمل است که این ویروس redirecting توسط بدافزارها دیگر آورده شده است است.

هنگامی که شما متوجه هر گونه نشانه ای از Mywebsearch Virus بر روی کامپیوتر شما اقدام، آن را حذف کنید توصیه می شود. توجه داشته باشید از آنجا که ویروس بعد از آن دوباره ممکن است که پاک معمول کافی نخواهد بود. این است با توجه به دلیل که سهل آموز پاک خراب است و همه تنظیمات مرورگر را به آنهایی اصلی بازگرداند. Mywebsearch Virus خواهند شد و تمام تنظیمات خودکار بازیابی توصیه می کنیم استفاده از برنامه های antimalware, به عنوان مثال، Spyhunter. اگر شما تصمیم به این ویروس تغییر مسیر را به صورت دستی حذف کنید، نیز تغییر ارائه دهندگان جستجو خود را در تمام مرورگرهای اینترنتی استفاده شما فراموش نکنید. شما همچنین باید به انجام کامل اسکن سیستم برای اطمینان از هیچ ویروس های دیگر باقی ماندند.دانلود ابزار حذفبرای حذف Mywebsearch Virus

پاسخ دهید