حذف Snap.do (Resoft Smartbar)

دسته‌بندی نشده

Snap.do (Resoft Smartbar) چیست؟

Snap.do همچنین به عنوان Resoft Smartbar و یا search.snap.do hijacker مرورگر است که مخدوش کنندهی صفحه اصلی کامپیوتر آلوده و موتور جستجوی پیش فرض است. با این نسخهها کار در هر یک از مرورگرهای اینترنتی: گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر. این ابزار رایگان است که قرار است برای کمک به آپلود، مانند و صدای جیر جیر مطالب خود را در یک کلیک، صفحه وب می خواستم تبدیل به فایل پی دی اف، به طور خودکار زوم در عکس فیس بوک و گوش دادن به ایستگاه های رادیویی محلی است.

به درآمد آن snap.do تغییرمسیر ترافیک به search.snap.do و یا سایر خبرگزاریها سایتهای دیگر که آن را ترویج. ، توجه داشته باشید بعد از نصب نوار ابزار شما باقی مانده است با انتخاب از داشتن هر گونه ارائه جستجو دیگر از این یکی. علاوه بر این، نتایج جستجو را به مخلوط با تبلیغات پرداخت می شود، بنابراین شما هرگز اگر شما را فشرده در سایت شما را نگاه و یا بر روی یک ترویج است که مربوط به درخواست شما نیست می دانید. اگر شما خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی Resoft آن اطلاعات شخصی شما می خواهد که بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، اطلاع نظارت و ضبط و ممکن است برای هر منظور حتی توسط اشخاص ثالث استفاده می شود:

Snap.do می توانید از وب سایت رسمی شرکت دریافت، اما در بسیاری از موارد آن را با استفاده از روش قانونی اما ناعادلانه مانند آن را همراه با سایر نرم افزار بسته بندی است که توزیع شده. کاربر کامپیوتر نصب snap.do تنها به دلیل آن مشخص به طور پیش فرض نصب می شود و او گزینه را متوجه. چنین قربانیان شکایت دارند که ناگهان صفحه اصلی خود می شود snap.do از جایی و این امر امکان آن را بسیار دشوار است به استفاده از اینترنت به دلیل کوکیها, تاییدیه ثابت.

برای حذف snap.do از توسعه دهندگان این نوار ابزار با تغییرات ساخته شده به عنوان حذف شوند نگران هستند که آسان به عنوان فکر می کنم که ممکن است پیچیده ممکن نباشد. دستي ممکن است در صورتی که یکی می توانید نوار ابزار را در کنترل پنل اضافه و حذف برنامه ها لیست پیدا است. برای مخفی کردن خود را ممکن است نام دیگر استفاده از آن حذف بنابراین حذف نصب نوار ابزار هر یک به یک روش وقت گیر ممکن است. ما توصیه می کنیم با استفاده از snap.do خودکار حذف. Antimalware ابزارهایی مانند Spyhunter شناخته شده موثر باشد. آنها همچنین هر موضوعات دیگر را که همراه با snap.do نصب شده اند را تشخیص دهد. در صورت انتخاب حذف نوار ابزار دستی انجام afterwords اسکن سیستم کامل فراموش نکنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Snap.do (Resoft Smartbar)

پاسخ دهید