Complete a Quick Survey to Continue حذف ویروس

Malware

Complete a Quick Survey to Continue ویروس–نحوه باز کردن کامپیوتر شما?

“لطفا Complete a Quick Survey to Continue” عفونت ransomware است که قفل رایانه کاربر دسک تاپ و تلاش می کند تا کاربران مجبور به نظر سنجی آنلاین برای باز کردن رایانه های خود را تکمیل. کاملا جدید عبارتند از چنین عفونت ransomware–قبلا دیده انواع ویروس ransomware بهره برداری از نام مقامات (اف بی آی، مرکز شکایت جرایم اینترنتی بيم و غیره) و پرداخت جریمه جعلی برای درخواست ظاهرا نقض قانون ساخته شده، اما این نوع تلاش به زور کاربران به تکمیل نظرسنجی آنلاین. قبلا ransomware کشف شده است که استفاده از تاکتیک های مشابه پیام “پیشنهاد زیر برای دسک تاپ خود را باز می کند کامل” استفاده می شود. توجه کنید که کاربران کامپیوتر برای چنین حیله گری سقوط نمی و آنها باید کامل هر گونه پیشنهادات.

در حالی که واضح است که اگر پیشنهادات ارائه شده در این پیام مشروع نیست متداول ترين نظرسنجی آنلاین می پرسد به دور شما اطلاعات شخصی (ایمیل، شماره تلفن، آدرس و غیره) و یا نیروهای کاربران اینترنت به اشتراک برای هزینه خدمات تلفن همراه را. کاربران رایانه دور اطلاعات شخصی خود را به هر کسی را نباید – چنین موقعیت ممکن است منجر به دزدی هویت. اگر روی صفحه نمایش کامپیوتر خود را با ارسال چنین پیام ها (تصویر زیر) شما می توانید اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما آلوده با ویروس ransomware قفل شده است. راه درست برخورد با آن است شرکت در هر نظرسنجی ها و حذف آن از رایانه. توجه کنید که چنین قفل صفحه نمایش به تولیدکننده مجرمان اینترنتی و تنها هدف خود را در پول و اطلاعات شخصی از کاربران کامپیوتر unsuspecting سرقت است.

complete a quick survey virus Complete a Quick Survey to Continue حذف ویروس

“Complete a Quick Survey to Continue” ransomware عفونت شایع ترین استفاده از تروجان ها پخش شده است و دریافت درایو بو. اين عفونت در وب سایت به اشتراک گذاری فایل کشف شد وب سایت های مخرب و غیره. برای محافظت از کامپیوتر شما از ویروس چنین همیشه مشروع آنتی ویروس و antispyware برنامه ها که زمان واقعی حفاظت از ویژگی های باید استفاده کنید. علاوه بر این به روز رسانی سیستم عامل خود و تمام نرم افزار نصب شده شما کامپیوتر شما حتی بیشتر ransomware و ویروس سیستم ایمنی باعث. اگر رایانه شما در حال حاضر با ransomware “Complete a Quick Survey to Continue” قفل شده است ارائه راهنمای حذف برای از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما باید استفاده کنید.

پیغام های فریبنده ارائه شده در “Complete a Quick Survey to Continue” ransowmare عفونت:

502 “Complete a Quick Survey to Continue” حذف ویروس:

مرحله 1

تا منوی گزینه های پیشرفته ویندوز، نشان می دهد در رایانه شما شروع روند فشار کلید F8 روی صفحه کلید خود را چند بار و سپس حالت ایمن با شبکه را از لیست انتخاب کنید و enter را فشار دهید.

safe mode with networking selection Complete a Quick Survey to Continue حذف ویروس

مرحله 2

ورود به حساب که با “Complete a Quick Survey to Continue” ویروس آلوده است. شروع خود را مرورگر اینترنت و دانلود برنامه مشروع ضد جاسوس افزار. بروز رسانی نرم افزار ضد جاسوس افزار و شروع به کامل اسکن سیستم. حذف تمام ورودی است که آن را تشخیص.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Complete a Quick Survey to Continue حذف ویروس

ب) با توجه به دسترسی به اینترنت برای ویندوز ایکس پی کاربران دستورالعمل::

    1. راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده.
    2. مطبوعات F8 کلید بلافاصله.
    3. باز حالت ایمن با شبکه .
    4. غیر فعال کردن برنامه های راه اندازی (رفتن به منوی شروع باز اجرای وارد msconfing و مطبوعات خوب. دکمه های راه اندازی و پیدا کردن تمام ورودی را پاک کنید.)
    5. رفتن به http://www.2-removevirus.com/download-scn و SpyHunter 534

دانلود

پاسخ دهید