حذف DoubleClick

دسته‌بندی نشده

DoubleClick نام گروهی از کوکی استفاده شده توسط شرکت DoubleClick است. عمدتا با این نسخهها کار با کوکی ردیابی به منظور ثبت اطلاعات به تبلیغات آنلاین متصل. DoubleClick تلاش می کند به دنبال عادات بینندگان تبلیغات و کمک به گوگل. با وجود این واقعیت است که DoubleClick است که عمدتا برای مقاصد بازاریابی استفاده می شود، بسیاری از آنتی ویروس فروشندگان تشخیص این کوکی ردیابی خطر کم خطر با توجه به مسائل مربوط به حریم خصوصی. علاوه بر این، گاهی اوقات کوکی ردیابی DoubleClick با مجرمان اینترنتی استثمار شده اند.

DoubleClick کوکی ها برای ردیابی در تعدادی از وب سایت ها استفاده می شود. آنها وارد رایانه به عنوان یک نتیجه روی تبلیغات است که لزوما مخرب. نسخه برداری خودکار خود را نمی تواند توسط کاربر در خال خال. این است آنچه توزیع آنها آسان و این دلیل چرا هکرها ممکن است بخواهید برای بهره برداری از آنها است.

پس از نصب آن کوکی ردیابی DoubleClick شروع می شود پس از مرور رفتار کاربر. عمدتا در فعالیت های مرتبط با تبلیغات در علاقه مند. لذا، وظیفه اصلی خود را برای پیگیری آگهی های بازدید شده توسط کاربر در هنگام بازدید از صفحات مختلف است. چه تر است, این کوکی ها نیز قادر به ردیابی آی پی آدرس از کاربر است. DoubleClick مقدار زیادی از حافظه برداشتن و عملکرد کامپیوتر آهسته. با این حال، هیچ راهی برای جلوگیری از عملکرد ردیابی آی آن. توجه به این واقعیت است که آن را poses تهدید به حریم خصوصی کاربر و این باعث می شود که محققان امنیتی توصیه می کنیم از بین بردن DoubleClick عمدتا خطرناک است.

بزرگترین مشکل با کوکی ها DoubleClick این است که آنها گاهی اوقات تبدیل به بخشی از برنامه های مخرب مجرمان اینترنتی است. البته، این اتفاق می افتد بدون رضایت گوگل و حتی دانش و در اغلب موارد، چنین حملات بدون تاخیر مسدود شده اند. با این حال، خطر هکرها بهره برداری DoubleClick برای نصب و راه اندازی انواع قطعات مخرب هنوز وجود دارد. از این رو، آن را بسیار توصیه است که شما غیر فعال کردن کوکی ها–به خصوص آنهایی که واقعا نیستید، مربوط به وب سایت است.

به خصوص اگر شما برنامه آنتی ویروس قابل اعتماد از بین بردن کوکی ها کار سخت نیست. اسکن کامل، به طور منظم در حال اجرا با آن کمک خواهد کرد که شما غیر فعال کردن کوکی ها ناخواسته سریع و آسان. لطفا توجه داشته باشید، که به منظور جلوگیری از دانلود DoubleClick دوباره و دوباره (با مراجعه به DoubleClick-مرتبط با وب سایت) شما باید آنها را از طریق تنظیمات امنیتی بلوک. هر بار که شما ببینید وب سایت که شامل DoubleClick، در غیر این صورت شما کوکی ها بدون اینکه از آن آگاه ايميل، خواهد شد. پس از حذف کوکی ها ناخواسته می توانید کوکی ها را به عنوان یک کل غیرفعال کنید–این یک گزینه است که تقریبا همه مرورگرها، برای جلوگیری از دانلود آینده خود را.

بسیاری از کاربران ترجیح می دهند به مسدود کردن تبلیغات به عنوان راهی برای بیشتر جلوگیری از کوکی بارگیری اما این رایانه با سایر اقدامات امنیتی, نیز بشود، به منظور دور ماندن نه تنها از کوکی ها، بلکه از تمام انواع بدافزارها قطعات به راحتی گسترش آنلاین نیاز معنا نیست. اگرچه DoubleClick اگر شما می خواهم برای حفظ حریم خصوصی شما را به عنوان unviolated به عنوان ممکن است، شروع اسکن با ابزار است ÁV خود را واقعی و حذف کوکی ردیابی در حال حاضر به عنوان یک تهدید کم خطر در نظر گرفته است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف DoubleClick

پاسخ دهید