حذف File Restore

Fake Antispyware

File Restore جعلی سیستم بهینه ساز سرچشمه از یک خانواده از جنایتکاران و مجرمین FakeHDD نامیده می شود. این جعلی است برنامه imitates روند اسکن کامپیوتر شما هارد برای خطاها و می آید تا با یک لیست طولانی از مشکلات ظاهرا شناسایی بحرانی. مربوط به لیست تشخیص واقعی تر این نرم افزار جعلی همچنین تولید مختلف هارد جعلی به نظر می رسد را خطا پنجره های بازشو و تقریبا همه پرونده هایی که در رایانه شما ذخیره پنهان می کند. شما نباید اشتباه File Restore به بهینه سازی سیستم مشروع، این برنامه اومدی ایجاد شده توسط مجرمان اینترنتی است. هدف اصلی این اسکنر هارد جعلی ترساندن کاربران کامپیوتر به اعتقاد داشتند که هارد کامپیوتر خود بخش های بد و سپس فروش کلید گواهینامه بی فایده به منظور رفع خطاهای غیر موجود است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف File Restore

این برنامه سرکش را می توان به عنوان scareware طبقه بندی–این ماساژ جعلی خطا را نشان می دهد و تشخیص مشکلات جعلی به کاربران کامپیوتر فوت و فن. در واقع وجود دارد هیچ کار اشتباهی با هارد رایانه File Restore می خواهد شما را به فکر می کنم مخالف به منظور سرقت پول خود را. File Restore سرکش از اکثر برنامه های جعلی است که با مجرمان اینترنتی توزیع شده است در حالی که اکثر نرم افزار های سرکش تلاش برای ترساندن کاربران که کامپیوتر خود را با ویروس آلوده، تلاش می کند تا این یکی را متقاعد کند که چیزی اشتباه است با هارد کامپیوتر شما وجود دارد و که شما را به تمام فایل های ذخیره شده خود را سست ممکن است متفاوت است.

file restore virus حذف File Restore

File Restore خودسری تروجان ها با استفاده از گسترش است و دریافت درایو توسط. مجرمان اینترنتی که مسئول این اومدی انتشار وب سایت های مخرب, به روز رسانی برنامه جعلی و حیله گری دیگر (کدک جعلی های ویدئویی و غیره) را به کامپیوتر متصل به اینترنت آلوده استفاده می کنند. اگر شما این برنامه بر روی دسکتاپ شما انجام اسکن هارد شما می توانید اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را با یک ویروس File Restore آلوده. برای از بین بردن این سرکش از رایانه استفاده از راهنمای ارائه شده حذف. (از بین بردن این File Restore کافی نیست–کامل تمام مراحل زیر را به کنترل از دست رفته فایل های خود را بازیابند)

پیام های خطا جعلی تولید شده توسط ویروس File Restore:

File Restore حذف ویروس:

پس از بررسی هارد جعلی در انجام شده توسط ویروس File Restore “مسائل مربوط به تعمیر” را کلیک کنید، در پنجره باز را انتخاب کنید “من در حال حاضر کد فعال سازی است. اینجا را کلیک کنید برای فعال کردن”و این اطلاعات را وارد کنید:

ثبت نام ایمیل: mail@email.com
کلید فعال سازی: 08467206738602987934024759008355

در حال حاضر شما می توانید دانلود و نصب حذف نرم افزارهای جاسوسی توصیه می شود که به طور کامل این جعلی سیستم بهینه ساز را از رایانه خود حذف خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف File Restore

پاسخ دهید