Freesofttoday حذف

دسته‌بندی نشده

Freesofttoday چیست؟

شما نباید مورد ویژگی مثبت است که نرم افزار Freesofttoday ارائه شده ممکن است به شما fooled. با وجود این واقعیت که این برنامه برای کمک به کاربران برای دسترسی به برنامه های کاربردی ترجیح داده شده در play.google.com ساده تر گفته شده است و آن را بدون پرداخت هزینه می آید اما قیمت خود طول می کشد تا در راه های دیگر. این بدان معنی است که این نرم افزار را مزاحم شما با تبلیغات و اطلاعیه های مختلف و برخی از معایب دیگر باعث می شود. بخشی از مشکل این نرم افزار است که آن را می توان دانلود از وب سایت رسمی و یا همراه با سایر برنامه های کاربردی رایگان. پس, سوال در مورد اعتبار این نرم افزار هنوز نامشخص می ماند. با این حال، اگر فکر می کنید که این نرم افزار شما آسیب بیشتر از سود می توانند را بهتر Freesofttoday به حذف به زودی ممکن است.

چگونه Freesofttoday رسیدن به کامپیوتر شما می تواند

قبلا Freesofttoday درخواست از وب سایت رسمی http://Freesofttoday.com/بارگیری شده اند. با این حال، در این لحظه صفحه وب دیگر وجود ندارد و تغییر به http://www. Freesofttoday .com /. اگر ما به در نظر گرفتن این واقعیت است که علاوه بر این، گسترش سخت Freesofttoday هنوز در در بالا ما به فکر راه های دیگر که در این نرم افزار می توانید کامپیوتر خود را وارد کرده است. شما باید بدانید که در اکثر اغلب موارد Freesofttoday وارد کامپیوتر شما در حال حاضر زمانی که شما نصب هر نرم افزار یا شاخه فایل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Freesofttoday

soft Freesofttoday حذف

نگه داشتن در ذهن بسیاری از برنامه های کاربردی است که شما می توانید به صورت رایگان ممکن است آلوده شود. به همین دلیل این توصیه می شود برای دانلود و فقط اصل برنامه نصب و توجه بیشتر به تمام مراحل نصب. شود آگاه است که برنامه های اضافی می تواند deselected، بنابراین، وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله کردن در مورد مراحل نصب به اتمام اسرع. علاوه بر این به شما توجه شما نیز گزینه پیشرفته یا سفارشی نصب باید انتخاب کنید.

چه کند Freesofttoday انجام?

از آنجا که اکثر adwares Freesofttoday وارد کامپیوتر شما غیر قانونی و بسیار مخفیانه. با این حال، وجود و علایم اصلی این عفونت بسیار آشکار است. مطمئنا شما متوجه خواهد شد چون شما خواهد شد به طور مداوم به وب سایت های دیگر هدایت و مقدار زیادی از پاپ آپ متنوع و دیگر آب گرفتگی که شما مرور فعالیت های متفاوت تر از قبل هستند. اگر همه کسانی که تبلیغات بسیار جذاب و قابل اعتماد که مهم نیست شما کلیک بر روی آنها باید برای جلوگیری از باشید. دلیل اصلی که چرا شما باید جلوگیری از هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط این سخت است که Freesofttoday در همه مسئول محتوای آن اعلان های مختلف است. هدف اصلی Freesofttoday فقط به سادگی به سیستم کامپیوتر شما را آلوده و سپس اجازه دهید مجرمان اینترنتی را به شما کامپیوتر عفونت های جدی تر است. در صورتی که به اندازه کافی شما همچنین باید در ذهن نگه دارید که Freesofttoday حق کامل به نظارت بر فعالیت های جستجو و مرور جلسات است. پس از آن، اطلاعات انباشته برای مجرمان اینترنتی که عمدا تولید تبلیغات بیشتر است که مربوط به فعالیت های جستجوی خود را منتقل می شود. علاوه بر آن، شما هرگز ممکن است هنگامی که مجرمان اینترنتی اختراع راه دیگری برای رسیدن به اطلاعات شخصی شما می دانید. پس نمی توان هر شک و تردید که شما از بین بردن Freesofttoday در اسرع باید.

Freesofttoday جهت حذف

هنگامی که شما را به حذف این نرم افزار تبلیغاتی مزاحم از سیستم کامپیوتر شما تعیین می شود شما باید به دنبال دستورالعمل های ما زیر نوشته شده است.

اول از همه، شما Freesofttoday از رایانه دستی باید حذف کنید:

• هنگامی که منوی “آغاز” باز “صفحه کنترل” گزینه را انتخاب کنید.
• پس از آن, انتخاب کنید ‘برنامه’ (یا) “افزودن/حذف برنامه ها”.
• حالا “حذف برنامه” گزینه را انتخاب کنید.
• یک بار نمایش داده شده با یک لیست از برنامه های، جستجو برای Freesofttoday (یا دیگر نرم افزار ناخواسته).
• حذف تمام برنامه های غیر ضروری با آنها را انتخاب و کلیک کردن روی گزینه ‘حذف تغییر’.
• برای ذخیره تغییرات شما باید روی “تأیید” کلیک کنید.

گام دستي دیگری قادر به تعمیر مرورگر خود است. با توجه به این واقعیت است که Freesofttoday می تواند عمل بر روی تمام مرورگرها آن را بازنشانی همه آنها توصیه است.

Freesofttoday از مرورگر حذف:

اینترنت اکسپلورر

• بعد از باز کردن اینترنت اکسپلورر به بخش “ابزار” حرکت می کند.
• در حال حاضر شما باید مدیریت فایرفاکس’ را انتخاب کنید و سپس حرکت به ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
• در اینجا شما باید به دنبال تمام پسوند های مشکوک و آنها را حذف کنید.
• پس از آن، به حرکت به بخش “ابزار” و انتخاب ‘مدیریت افزونه’ ضروری است.
• در حال حاضر کلیک بر روی ‘ارائه دهندگان جستجو”که در آن شما باید به موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس

• در مرحله اول، مرورگر را باز کنید.
• بعد از انتقال به بخش “ابزار” و سپس “افزودنی”.
• در حال حاضر با کلیک بر روی “ضمیمهها” (اینجا شما همه ناخواسته کلیک کنید و پسوند “حذف برنامه” گزینه ای را برای حذف آنها را باید برای نگاه کنید).
• پس از آن، دوباره به بخش “ابزار” بروید و ‘گزینه’ انتخاب کنید (اینجا شما برای تغییر صفحه شروع موجود است).

گوگل کروم

• باز گوگل مرورگر کروم و سپس شما باید بر روی دکمه منوی Chrome کلیک کنید.
• پس از آن، بخش “ابزار” انتخاب کنید و سپس به “پسوند” حرکت می کند.
• در بخش برنامه های افزودنی شما را به جستجو برای تمام پسوندهای ناخواسته (به خصوص Freesofttoday) و از بین بردن آنها را با کلیک کردن روی گزینه سطل آشغال.
• اکنون روی نماد wench (در گوشه بالا سمت راست) کلیک کنید و انتخاب ‘مدیریت موتورهای جستجو.
• در اینجا شما باید برای تغییر موتور جستجوی خود را به طور پیش فرض (به عنوان مثال، گوگل).

زمانی که مراحل دستي اجرا می شوند باید به اسکن سیستم رایانه خود را برای پیدا کردن که آیا هر گونه فایل های بدخیم باقی مانده وجود ندارد. اسکن با موفقیت می تواند با کمک قابل اعتماد ضد ویروس ابزار مانند SpyHunter اداره می شود. به خاطر داشته باشید که این نرم افزار کاملا حذف تمام فایل های مخرب است که با Freesofttoday در هم تنیده اند و آن را از هر گونه عفونت محافظت باشید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Freesofttoday

پاسخ دهید