چگونه برای حذف Searchqu

دسته‌بندی نشده

Searchqu چیست؟

Searchqu hijacker مرورگر است که به زودی شما پشیمانی برای اجازه آن را داخل رایانه شما است. این یکی از ساده ترین راه–همراه با برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان یا shareware می توانید با. طراحی شده است برای شروع به انجام چه می خواهد آن را بلافاصله پس از نصب موفقیت آمیز، بنابراین اگر شما Searchqu را بر روی کامپیوتر شما, شما متوجه باید آن بدون هر گونه مال شما اجازه نصب نوار ابزار. علاوه بر این، کاربر که موتور جستجوی جدید است که به نام وب جستجو و .com صفحه اصلی Searchqu است که به جای معمول صفحه اصلی مجموعه شگفت زده است. با توجه به برخی از قربانیان آن Searchqu همچنین کوکیها, تاییدیه مستمر به همان .com Searchqu آغاز ممکن است.

شما می توانید ببینید Searchqu تبدیل نرم افزار به خصوص تهاجمی هنگامی که در شما را متقاعد کند که شما نیاز به نصب آن بر روی کامپیوتر شما را مدیریت می کند. با این حال، شما نباید ترس است که در آن نصب نرم افزارهای مخرب اضافی–با توجه به کارشناسان ما آن نه به آن مربوط است. با این حال، زمانی که آنها سعی کنید به آن را پاک کنید از آنجا که آن را در لیست برنامه های دیده نمی شود کاربران مشکلات پیدا. اگر شما نیز نمی تواند به بازیابی تنظیمات پیش فرض مرورگر وب مانند موتور جستجو و صفحه اصلی و شما قادر به حذف Searchqu از کامپیوتر شما، سعی کنید به مراحل زیر است:

چگونه برای حذف Searchqu از اینترنت اکسپلورر:

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ابزار – افزودنی های مدیریت.

2. نوار ابزار و افزونه را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به Searchqu را از لیست حذف: نوار ابزار Searchqu، کلاس UrlHelper، و غیره.

3. انتخاب ارائه دهندگان جستجو – بینگ از موتورهای جستجو را انتخاب کنید و آن را به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید, کلیک کنید ‘غیر فعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.

4. برو “ابزار” → “تنظیمات اینترنت” و در بند “کلی” کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود وب سایت نام google.com یا دیگر به جای .com Searchqu را وارد کنید. در نهایت، ‘OK’ را برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

چگونه برای حذف Searchqu از موزیلا فایرفاکس:

1. باز موزیلا فایرفاکس، “ابزار” → “افزودنی”.

2. انتخاب “ضمیمهها” → “Searchqu” نوار ابزار و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

3. رفتن به ŧ ools → “گزینه هاى”. در نهایت، reselt راه اندازی صفحه اصلی و یا آن را به google.com به جای Searchqu در بند “کلی” تغییر دهید.

چگونه به حذف Searchqu از Google Chrome:

1. کلیک بر روی آیکون سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم’، Options را انتخاب کنید’.

2. گزینه ‘پایه’ را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر و سپس با کلیک بر روی دکمه “مدیریت منوهای جستجو…”.

3. را انتخاب کنید ‘گوگل’ و آن را به موتور جستجوی پیش فرض خود را.

4. در آخر، “جستجوی وب سایت را از لیست انتخاب کنید و آن را با کلیک کردن روی”X”علامت گذاری حذف.

استفاده از ابزار خودکار حذف Spyhunter

دانلود ابزار حذفبرای حذف چگونه برای حذف Searchqu

Searchqu خطرناک است

  • Searchqu Hijacker مرورگر انگلی است
  • Searchqu تبلیغات متعدد نشان می دهد ممکن است
  • Searchqu سیاهههای مربوط به اینترنت شما سابقه مرور
  • Searchqu (جدایی) جایگزین صفحه اصلی مرورگر خود
  • Searchqu ممکن است به گسترش بیشتر نرم افزارهای جاسوسی
  • Searchqu نقض حریم خصوصی شما و سازش امنیت شما

پاسخ دهید