حذف Win 7 Antivirus Pro 2013

Fake Antispyware

Win 7 Antivirus Pro 2013 یکی دیگر از سرکش braviax که با استفاده از نام های مختلف برای آلوده کردن سیستم است. آنچه برای این جنایتکاران و مجرمین معمولی است، آن خود سیستم عامل (/XP برنده 7 یا ویستا) در آن عنوان شامل نام. این است که به دنبال موثق و قابل اطمینان و اجتناب از پیدا کردن اطلاعات در مورد خاص سرکش انجام می شود. بسیاری از مردم انجام پژوهش و پرداخت هزینه برای Win 7 Antivirus Pro 2013 و دیگر تهدیدات امنیتی، مشابه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Win 7 Antivirus Pro 2013

win 7 antivirus pro 2013 حذف Win 7 Antivirus Pro 2013
Win 7 Antivirus Pro 2013 معمولا کامپیوتر را از طریق آسیب پذیری های مختلف در نرم افزار مشترک می شود. محتمل ترین علت منسوخ شده جاوا، فلش یا ادوبی خواننده نسخه است. در چنین مواردی هیچ تایید از شما آلوده می لازم است و در بسیاری از موارد آن غیر ممکن است برای گفتن که سند یا وب سایت است که کامپیوتر شما آلوده بود. شما خواهد شد شروع به دیدن تصویر، موسیقی Win 7 Antivirus Pro 2013 و پرهای و برنامه های خود را مسدود کنید. پیام های شبیه به این:

واضح است، که پیام های جعلی، بدون عنوان آنتی ویروس خواهد شد بلوک تهدید و پس از آن غیر ممکن است به استفاده از کامپیوتر شما برای پرداخت که پرخاشگرانه بپرسید. این نیز مرورگر خود، ادعا که سایت بازدید می کنید نه امن است مسدود می کند. آنچه شما باید انجام دهید برای حذف Win 7 Antivirus Pro 2013 و بهبود امنیت کامپیوتر خود را برای جلوگیری از چنین عفونت به اتفاق می افتد در وهله اول است. اسکن Spyhunter از حالت ایمن با شبکه باید کار و اگر نه–دستورالعمل زیر را دنبال کنید:
برای برنده 7، بهترین راه برای حذف این سرکش زیر است:

  1. شروع و http://www.2-removevirus.com/download-scn در نوار آدرس را وارد کنید. مطبوعات را وارد کنید
  2. اجرایی روی دسک تاپ یا محل های دیگر است که شما به راحتی می توانید ذخیره کنید.
  3. 2 راه برای راه اندازی اجرایی. یا تغییر فرمت اجرایی به .com از .exe، و یا بر روی آن راست کلیک کنید و اجرا به عنوان مدیر سیستم را انتخاب کنید.
  4. این باید efectively روند مخرب کشتن. در حال حاضر شما می توانید به صورت دستی پرونده را حذف کنید یا اجازه دهید spyhunter اسکن کامل حذف انتخاب کنید. توجه داشته باشید، که Win 7 Antivirus Pro 2013 ممکن است اجرا توسط مرورگر را دوباره راه اندازی در حالی که آن را غیر فعال.

به یاد داشته باشید، به عنوان این نرم افزارهای مخرب برای Win 7 Antivirus Pro 2013، پرداخت نمی. اگر شما یک بار پرداخت، شما ممکن است مجبور به پرداخت برای جانشینان خود را بعد از آن.دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Win 7 Antivirus Pro 2013

پاسخ دهید