حذف XP Anti-Spyware Virus

Fake Antispyware

ایکس پی ضد جاسوس افزار – چگونه برای حذف?501 502

ایکس پی ضد جاسوس افزار است نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که نباید اعتماد باشد. این اسکنر امنیتی جعلی است که گزارش عفونت های امنیتی غیر موجود و تلاش برای ترساندن کاربران کامپیوتر به خرید کلید مجوز غیر قابل استفاده. سرچشمه آن را از یک خانواده از جنایتکاران و مجرمین نام Braviax–این سرکش خاص تناسخ در جسم تازه از اسکنر امنیتی جعلی است که چند سال پیش، طراحی شده است. اخیرا مجرمان اینترنتی که مسئول ایجاد این اومدی شروع به گسترش این اومدی یکی دیگر. توجه کنید چندین انواع جدیدتر این اسکنر امنیتی جعلی (برنده 7 ضد جاسوس افزار طرفدار 2013, ویستا ضد جاسوس افزار 2013 و غیره) وجود دارد. هنگامی که ایکس پی ضد جاسوس کامپیوتر کاربر می شود hijacks مرورگرهای اینترنتی و برخی تغییرات رجیستری برای غیر فعال کردن اجرای برنامه های نصب شده و مدیر وظیفه را می سازد. علاوه بر آن مجموعه های خود را برای شروع خودکار در هر راه اندازی سیستم. هدف اصلی این برنامه جعلی را مجبور کاربران کامپیوتر به خرید آن نسخه کامل – برای رسیدن به این هدف فریبنده ایکس پی ضد جاسوس افزار اسکن امنیتی جعلی با استفاده از وانمود به تشخیص مختلف نرم افزارهای جاسوسی، تروجان ها، ویروس ها و پیغامهای هشدار امنیتی جعلی را نمایش می دهد. کاربران کامپیوتر تا به خرید این برنامه باید، در غیر این صورت مجرمان اینترنتی پول خود را دریافت خواهید کرد و شما پایان با کامپیوتر آلوده کردن خواهد شد. اگر شما XP ضد جاسوس افزار اسکن رایانه شما برای مسائل امنیتی باید نادیده گرفتن همه اطلاعات نشان داده شده و از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

xp anti spyware حذف XP Anti Spyware Virus ایکس پی ضد جاسوس افزار برنامه جعلی است که به کاربران ترفند کامپیوتر به خرید مجوز کلید حذف عفونت های امنیتی که در واقع در کامپیوتر آنهایی که وجود ندارد ساخته شده است. مجرمان اینترنتی تروجان ها و کدک های ویدئویی جعلی و تقلبی امنیت آنلاین اسکنر را گسترش برنامه های ضد ویروس سرکش خود استفاده می کنند. برای جلوگیری از نفوذ توسط چنین اسکنر جعلی یکی همیشه مشروع برنامه های آنتی ویروس و antispyware باید استفاده، علاوه بر این شما نرم نصب شده (از جمله جاوا، فلش و غیره) و سیستم عامل شما باید نگه دارید تا به روز. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر indfected با ایکس پی ضد جاسوس افزار است استفاده از این راهنمای حذف و از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

ایکس پی ضد جاسوسافزار حذف: 506 مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی XP ضد جاسوس افزار واقع شده است و زمانی که ثبت نام پنجره باز می شود وارد کنید یکی از رجیستری این کلید در “کلید ثبتی” زمینه و “فعال کردن” را کلیک کنید: 511 512 3425-814615-3990 514 515 هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، ایکس پی ضد جاسوس افزار خواهد شد فکر که شما آن را خریداری و هشدارها تولید جعلی را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه های منظفة والغسيل اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما را هم اکنون پاک (استفاده از دکمه زیر) دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار امنیتی جعلی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف XP Anti-Spyware Virus

پاسخ دهید