Xp Anti-virus 2013 حذف

Fake Antispyware

ایکس پی آنتی ویروس 2013 (همچنین به عنوان Xp Anti-virus 2013 نام) نرم افزار مخرب است که انتظار می رود برای شروع به طور فعال کاربران کامپیوتر آلوده در آینده است. در حالی که تنها جعلی تصاویر گسترش در اینترنت وجود دارد، ما را در نوشتن این پست را با دلیلی برای کاربران ما در مورد تمام عفونت ممکن است هشدار می دهند. بنابراین، درست مثل 2013 مدافع ایکس پی، این برنامه به انجام هر کاری شما را به مقداری پول برای ثبت نام خود را پرداخت کنيد

برای آن، آن را جعلی هشدارها و سیستم capapble اسکنر به گزارش تنها در مورد فایل های سیستم بی ضرر به عنوان ویروس نشان خواهد داد. علاوه بر این، این تروجان برای خرید مجوز ایکس پی آنتی ویروس 2013 و حذف آن ‘تهدیدهای شناسایی ارائه می دهد. برای تمام این برنامه گمراه کننده است که فقط برای شما قادر به rip کردن سقوط! شما بسیار برای بررسی کامپیوتر خود را با اینگونه مشروع و مطمئن شوید که شما را در خطر مخرب هستند توصیه می شود. به محض این که تشخیص داده شده است البته، ایکس پی 2013 ضد ویروس از رایانه باید حذف کنید.

xp antivirus 2013 Xp Anti virus 2013 حذف

چگونه من با XP 2013 آنتی ویروس آلوده می تواند?

اگر این برنامه با دقت پیشگامان خود پیروی ایکس پی 2013 آنتی ویروس بسیار به تکیه به اسب تروا وقتی که می آید به لحظه نفوذ کنيد به طور معمول، چنین تهدید پنهان در دریافت آلوده, کدک های صوتی و تصویری جعلی و پیوست های ایمیل هرزنامه و فایل آلوده و هک وب سایت. به محض این که آن را به داخل کامپیوتر مدیریت، به نظر می رسد کاملا مشروع و شروع به مبارزات انتخاباتی کثیف خود ما قبلا به ذکر است. ایکس پی ضد ویروس 2013 انتظار می رود برای تشخیص مسائل خطرناک روى رایانه شما که برای واقعی وجود ندارد و نمایش چنین ادعا یا اطلاعیه های مشابه:

تمام این هشدارها برای یک هدف–برای گرفتن پول خود را و شما را ترک عفونت مخرب نشان داده می شوند. به جای سقوط برای این بازی، شما باید ماندن از ایکس پی آنتی ویروس 2013 و خلاص شدن از شر از فایل های خود را آلوده.

چگونه می توانم حذف ایکس پی آنتی ویروس 2013

اگر شما استفاده از انتشار ضد برنامه های مخرب می توانید به هر یک از سرکش ضد برنامه های مخرب حذف کنید. اگر شما اتفاق می افتد برای دیدن 2013 ضد ویروس ایکس پی بر روی کامپیوتر شما, اسکن کامل سیستم را با SpyHunter و یا سایر نرم افزار امنیتی معتبر اجرا می شود. توجه داشته باشید که شما ممکن است دریابید خودتان از گرفتن در اینترنت و دانلود آن را غیر فعال. برای غلبه بر این، این کد را وارد کنید و ایجاد ویروس شما فکر می کنم شما باید خریداری مجوز: 3425-814615-3990 . این عفونت از رایانه شما حذف نخواهد شد، اما آن را غیر فعال خواهد شد و شما capapble برای اجرای اسکن کامل سیستم پس از آن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Xp Anti-virus 2013 حذف

پاسخ دهید