Save by Click Adware حذف

دسته‌بندی نشده

صرفه جویی در کليک – چگونه برای حذف این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از مرورگر اینترنت شما?

ذخیره کلیک کنید یک افزونه مرورگر کوپن تخفیف و پیشنهادات ویژه را نشان می دهد که زمانی که بازدید کاربران اینترنت آنلاین وب سایت های خرید است. این پسوند مرورگر می تواند به عنوان سخت به دلایل مختلف طبقه بندی: در اکثر موارد آن با نرم افزار رایگان دانلود از اینترنت (کاربران کامپیوتر نصب این افزودنی ناخواه) همراه، نمایش آگهی های ناخواسته و کاربر اینترنت مرور اطلاعات را جمع آوری. این پسوند مرورگر شبیه به دیگر افزودنی معامله کوپن مانند رها کردن معاملات، طبقه معامله، PriceGong و غیره است. با کلیک کنید نصب در مرورگر اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم اینترنت ذخیره کنید.

برای جلوگیری از نصب و راه اندازی مرورگر ناخواسته پسوندهای کاربران هنگام نصب نرم افزار باید با احتیاط–نرم افزار آزاد از اینترنت دریافت می شوند معمولا همراه با پسوند مرورگر های مختلف و نوار بصورت پول در اوردن برنامه های رایگان. توجه کنید که توسط ذخیره توسط Click توسعه دهندگان درآمد برای خرید هر ساخته شده را از طریق آگهی های خود را درآمد. در حالی که صرفه جویی توسط Click افزونه مرورگر ویروس کامپیوتری و یا عفونت مخرب نیست این پسوند مرورگر ناخواسته و اگر شما احساس می کنید که شما آن را خودتان نصب بسیار به آن را از رایانه خود حذف توصیه است.

save by click adware Save by Click Adware حذف

در حالی که ذخیره توسط Click مفید به عنوان توسط برخی از کاربران اینترنت نام می تواند این واقعیت است که آن را بدون رضایت کاربر نصب و آهنگ آن به کاربر در حال دیدن سایت اینترنت افزونه مرورگر ناخواسته باعث. ذخیره کلیک کنید و نصب افزونه مرورگر ناخواسته دیگر نزدیک بازرسی فرآیند نصب نرم افزار و disallowing طور هر گونه تغییر به مرورگرهای اینترنتی برای کاربر می تواند اجتناب شود. اگر شما توسط “SaveByClick” تبلیغات اذیت احساس وقتی در گشت و گذار آنلاین خرید وب سایت شما می توانید استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و مسائلی را از کامپیوتر شما از بین بردن.

صرفه جویی در حذف را کلیک کنید:

save by click uninstall Save by Click Adware حذف

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. نگاه برای مربوط به SaveByClick ها (SaveByClick) ورود به این صفحه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. نگاه برای SaveByClick مربوط به ورودی – SaveByClick، ورود به این صفحه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از ذخیره با کلیک اسکن کامپیوتر شما پاک برای هر چپ اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است ناخواسته. نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Save by Click Adware حذف

ذخیره کلیک کنید حذف از مرورگر:

حذف ذخیره توسط Click از اینترنت اکسپلورر:

کلیک کنید “ابزار” (یا دنده آیکون در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال SaveByclick و غیر فعال کردن این افزونه.

روش های اختیاری:

اگر شما با داشتن مشکلات با حذف SaveByClick فرمت شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، کلیک کنید “اجرای” در پنجره باز نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: آرم Windows در شروع جستجو جعبه نوع “inetcpl.cpl” را کلیک کنید و کلیک کنید را وارد کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

ذخیره توسط Click از Google Chrome حذف:

روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  قرار دادن این مطلب: “SaveByclick” آن را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون می تواند زباله.

حذف ذخیره توسط Click از فایرفاکس:

کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “SaveByclick”.

روش های اختیاری:

اگر شما با داشتن مشکلات با حذف SaveByclick فرمت شما شما موزیلا فایرفاکس تنظیمات پیش گزیده بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”, در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

خودکار حذف Save by Click Adware

دانلود ابزار حذفبرای حذف Save by Click Adware حذف

پاسخ دهید