SpyHunter 4 بررسی

دسته‌بندی نشده

SpyHunter 4 برنامه ضد جاسوس افزار است که برای کمک به کاربران کامپیوتر تمیز کردن بدافزارها, ویروس ها, سرکش آنتی ویروس برنامه, طراحی شده است ransomware و هر امنیت مسائل مربوط. این برنامه ضد جاسوسی ویژگی های قدرتمند است که کمک به جلوگیری از عفونت های امنیتی به صورت روزانه رایانه است. برخی از ویژگی های ذکر: قابلیت تشخیص rootkit (rootkits هستند عفونت های امنیتی است که با استفاده از رمزنگاری برای جلوگیری از تشخیص توسط برنامه های امنیتی سنتی)، نرم افزارهای جاسوسی HelpDesk (این ویژگی اجازه تکنسین های SpyHunter را به از راه دور تجزیه و تحلیل و تعمیر ماشین های آلوده و درخواست رفع سفارشی در صورت نیاز)، سیستم نگهبانان (دفاع فعال ساز که برای جلوگیری از به طور خودکار فرآیندهای مخرب و غیره استفاده می شود.).

SpyHunter 4 توسط آزمایشگاه های ساحل غرب تیک ها گواهینامه سیستم خبره است و توسط بسیاری از کاربران کامپیوتر و تکنسین های مورد اعتماد است. اگر رایانه با برخی از برنامه های سرکش نفوذ شده، توسط یک عفونت ransomware قفل شده است و یا دیگر مسائل امنیتی شما SpyHunter 4 باید امتحان.  اگر شما صرف هر زمان بر روی اینترنت, بدون شک رایانه نزدیک شدن شده است توسط نرم افزارهای جاسوسی وجود دارد. هر چند ویروس قطعا مضر است، نرم افزارهای جاسوسی به بیشتر از یک تهدید به اطلاعات خصوصی شما شده است.با که گفت, برای دانلود و نصب جاسوس یاب که شناسایی تهدیدات احتمالی مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، تروجان، جاسوس افزارها و rootkits مهم است… شما همچنین نیاز به وسیله ای برای تمیز کردن هر فایل آلوده و حذف کد مخرب.

download v4 SpyHunter 4 بررسی

علاوه بر نظر شخصی، بررسی باید شامل مجموعه ای از عوامل که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درستی مقایسه برنامه های مختلف. با تشکر از توسعه دهندگان نرم افزار در سراسر جهان، تعدادی از برنامه های ضد جاسوسی آن به بازار ساخته اند. متاسفانه، این نیز مشکل می دانیم که بسیاری از برنامه های است که بهترین ارزش باعث.برای بررسی مناسب ما باید این عوامل را به چند سرفصل کلی موضوع از جمله سهولت استفاده و راه اندازی فرآیند اثربخشی این برنامه توانایی شناسایی و حذف تهدیدات، طبقه بندی و حمایت از آنچه شما می توانید انتظار از توسعهدهنده.

screen scanner SpyHunter 4 بررسی

مقدمه

به عنوان یک استارت، من می گویند جدیدترین نسخه SpyHunter آسان برای استفاده و یک ابزار موثر برای شناسایی نرم افزارهای جاسوسی به نظر می رسد. SpyHunter 4، طراحی و توسعه توسط گروه نرم افزار انیگما، ارائه می دهد توانایی اسکن برگزیده بخش های مختلف کامپیوتر. دقیق تر اجازه می دهد تا کاربر را اسکن مناطق خاصی از کامپیوتر مانند فایل های حافظه، کوکی ها، رجیستری، و غیره.

اگر نگاه ما به نرم افزار به کاربر پسند و پیچیده، در حرکت نزولی، این برنامه بر روی گزینه های خارج از آنچه در بالا ذکر شد اسکن محدود است. اگر چه انیگما نشان می دهد ارائه می دهد به روز رسانی روزانه، ما در طول آزمایش ما، در واقع به بیش از یک هفته قبل از هر به روز رسانی در دسترس ساخته شد به روز رسانی نشد.

SpyHunter 4 کند نه اسکن درایوهای خارجی و هیچ زمان واقعی وجود دارد نظارت. بنابراین فقط به عنوان با همه چيز آن را داشته باشیم از جایی که شما را در شبکه گشت و گذار می پردازد.

هر چند هنوز هم کندتر از front-runners در این بخش نرم افزار، نسخه 4 بهبود سرعت اسکن دیده می شود. بیایید یک مرور کلی از بسیاری از دیگر عوامل کلیدی این برنامه …

screen custom scan SpyHunter 4 بررسی

نصب

SpyHunter 4 نرم افزار نصب شده بدون هیچ مشکلی، و به سرعت.

سهولت استفاده

اساسی ارائه رابط کاربری آسان برای راه اندازی اسکن ساده و دسترسی به ابزارهای دیگر. همانطور که شما عمیق تر به گزینه های برنامه حفاری، با این حال، بنظر کمی بی دست و پا، به عنوان هر چند گزینه برای لیست می رسد، جزئیات هیچ نشانی از این گزینه وجود دارد. اگر شما به طور کلی نا آشنا با نرم افزار جاسوس یاب … عبارت ساده، این گیج کننده برای شما خواهد شد.

اثربخشی تشخیص جاسوسافزار

خارج از به روز رسانی در تعارض، SpyHunter 4 واقعا برای جستجو و شناسایی یک لیست طولانی از تهدیدات غیر از نرم افزارهای جاسوسی. تهدیدات قبیل, کرم, کی لاگر adware بدافزار تروجان ها هواپیماربایان، سایت های فیشینگ، آسیب رساندن به کوکی ها و دیگر اشکال کد رهگیری.

ما دوست نداشتن harping در منفی اما انیگما واقعا پشت رقبای خود را در ارائه تعریف و اسکن موتور به روز رسانی است. توسعه دهندگان بالا به روز رسانی مداوم، با برخی از به روز رسانی های متعدد را در یک روز داشتن ارائه. با که گفت، اگر شما از نرم افزار آنتی ویروس و فایروال خوب، شما را در قرار گرفتن در معرض محدود، فقط آگاه باشید از وب سایت شما بازدید و معاملات مالی شما را آنلاین.

screen system guards SpyHunter 4 بررسی

پشتیبانی از توسعه دهنده

به عنوان موجود در بسیاری از کاربردهای دیگر چنین نسخه 4 در حال حاضر شامل میز کمک حق به رابط کاربر ساخته شده. این به سادگی فراهم می کند یک تجربه کاربری بهتر، به جای به یک وب سایت برای شروع یک بلیط پشتیبانی اشاره. هر چند هنوز هم فراهم می کند رابط سیستم بلیط، شما همچنین می توانید دسترسی خود را سفارشی تعمیر سیستم، به حل مسائل مربوط به نرم افزار خاص.

علاوه بر این، شما را به بررسی بخش پرسش و پاسخ پیشرفته خواندن موضوعات انجمن یا شروع گفتگوی زنده با پشتیبانی رایگان است. شما همچنین می توانید دنبال آموزش دقیق, و دسترسی به یک کتابچه راهنمای کاربر نسبتا غنی.

هر چند SpyHunter 4 است پیشرفت های ساخته شده، آن هنوز هم در برخی از صغیر و مناطق عمده دیگر در مقایسه با برنامه های ضد جاسوسی دیگر فاقد. اگر نه برای به روز رسانی متناقض بود، به عنوان اطلاعات در دسترس شما به سرعت می توانند بر روی چه گزینه های مختلف را خوب برای غیر-techie, توصیه می شود خواهد بود.

حذف نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای جاسوسی برای همیشه!

SpyHunter 4 است همه در یک کامپیوتر مخرب حذف برنامه که سیستم کامپیوتر شخصی شما علیه میزبان تهدید خطرناک از جمله rootkits سخت کی لاگر ها نرم افزارهای جاسوسی اسب تروا، کرم ها به نام تنها چند حفاظت خواهد شد. SpyHunter 4 کامل ضد نرم افزار مخرب است که سیستم شما خواهد داد حفاظت آن را برای جلوگیری از حمله توسط چنین نیاز به تهدیدات اینترنتی مبتنی بر ذکر شده است.

حذف تروجان قدرتمند…

SpyHunter 4 در ادامه به رشد در محبوبیت لطف خود موتور اسکن قدرتمند است که قادر است آن را به ریشه و نابود کردن بسیاری از این عفونت مخرب امروز است. این بالاترین رتبه remover مخرب بسیاری از جوایز برای تعالی خود دریافت کرده است و توسط صدها هزار نفر از کاربران در سراسر جهان استفاده می شود. صلح از ذهن با SpyHunter 4 نصب شده بر روی کامپیوتر خود لذت ببرید. به روز رسانی روزانه اطمینان حاصل شود که سیستم شما در برابر تهدیدات تازگی منتشر شده است که ممکن است سعی کنید به حمله به کامپیوتر شما نگهبانی دائما.

حفاظت کامل سیستم

استراحت با زمان واقعی حفاظت…

SpyHunter 4 ارائه می دهد از ویژگی های منحصر به فرد در قالب حفاظت از زمان واقعی. حفاظت از زمان واقعی قابلیت قدرتمند و ضروری هر برنامه حذف بدافزار است که قادر است آن را برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر هر گونه تهدید از لحظه شروع برنامه در حال اجرا است. هر نوع عفونت بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی است که تلاش برای کامپیوتر شما را آلوده را مسدود و قرنطینه در زمان واقعی, دادن به شما کاربر کامپیوتر صلح بزرگ ذهن.

عمیق Rootkit اسکن

SpyHunter 4 خواهد شد انجام اسکن عمیق بر روی سیستم های کامپیوتری خود و نابود کردن حتی سخت ترین برای پیدا کردن عفونت است که با دیگر ضد نرم افزار مخرب در بازار یافت نمی شود.

download v4 SpyHunter 4 بررسی

One thought on “SpyHunter 4 بررسی

پاسخ دهید