حذف SweetPacks

دسته‌بندی نشده

SweetPacks سخت – چگونه برای حذف تغییر مسیر به home.sweetim.com و جستجو.SweetPacks .com?

SweetPacks یک توسعه دهنده مرورگر فایرفاکس است. این شرکت قادر به ایجاد بسیاری از پسوند مرورگر محبوب است که افزایش کاربران اینترنت تجربه در حال دیدن سایت با اضافه کردن شکلک ها، بیایید کاربران حق بیمه رایگان برای بازی است، تصحیح اشتباهات املایی، تبدیل فیلم ها و غیره. برخی از نام خود را مرورگر پلاگین: زنجبیل و GamePacks و SweetIM و VideoConverter، SweetIM برای فیس بوک. با این حال این مرورگر فایرفاکس باعث تغییر مسیر و مسائل مربوط به آگهی های ناخواسته که خود این پسوند مرورگر به نرم افزارهای مخرب از عفونت ویروس مرتبط است را اطلاع می دهد.

بصورت پول در اوردن افزودنی ترافیک SweetPacks وب ورودی اصلی و پیش فرض موتور جستجو در مرورگرهای اینترنتی برای کاربر به home.sweetim.com و یا جستجو تغییر می دهد..com SweetPacks علاوه بر این خود افزونه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم DealPly و PriceGong همراه است. در حالی که کاربران گزینه ای را برای تغییرات انجام شده در تنظیمات مرورگر اینترنتی خود را کردن، اغلب کاربران توجه نزدیک به مراحل نصب ندارد و ناخواه نصب افزودنی های ناخواسته دیگر مرورگر و اجازه می دهد تا به ایجاد تغییرات مرورگرهای اینترنتی خود را. در حالی که پسوند هاى کاوشگر SweetPacks مفید آنها روش monetization فریبنده (تغییر مسیر، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم همراه) می سازد این برنامه افزودنی های ناخواسته.

sweetpacks adware حذف SweetPacks

SweetPacks مرورگر فایرفاکس نیست مرتبط به maware عفونت ویروس اما به دلیل تغییر مسیر را برای جستجو.SweetPacks .com home.sweetim.com و نصب افزونه های اضافی از این افزونه adware نامیده می شود. متوجه است که این پسوند مرورگر می تواند از صفحه اصلی خود دریافت می شود و یا آنها می آیند همراه با نرم افزار را از اینترنت دریافت شده. برای جلوگیری از نصب برنامه های افزودنی مرورگر ناخواسته کاربران اینترنت هنگام نصب نرم افزار آزاد از اینترنت دریافت می باید مراقب باشد. از نزدیک پنجره نصب هر نرم افزار آزاد را بازرسی و ندادن هر گونه تغییرات به مرورگر اینترنت شما باشد. اگر شما احساس می کنید که پسوند هاى کاوشگر SweetPacks بر روی کامپیوتر شما را بدون رضایت شما نصب شد شما راهنمای ارائه شده حذف می توانید استفاده کنید برای از بین بردن هدایت و مسائل مربوط به آگهی های ناخواسته.

ویندوز 7 کاربر:

  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید.
  • مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. SweetPacks با مسئولیت محدود DealPly SweetIM و PriceGong دنبال. نوشته های مرتبط.
  • مثال: “DealPly سواری مجانی بازی بازیکن, زنجبیل, اینترنت اکسپلورر نوار ابزار SweetPacks PriceGong و SweetIM برای مسنجر و حذف بسته نرم افزاری SweetPacks و به روز رسانی مدیریت SweetPacks، مبدل” این ورودیها را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP:

  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید.
  • کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. به دنبال SweetPacks با مسئولیت محدود DealPly SweetIM و PriceGong مرتبط با ورودی.
  • مثال: “DealPly سواری مجانی بازی بازیکن, زنجبیل, اینترنت اکسپلورر نوار ابزار SweetPacks PriceGong و SweetIM برای مسنجر و حذف بسته نرم افزاری SweetPacks و به روز رسانی مدیریت SweetPacks، مبدل” این ورودیها را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف SweetPacks adware اسکن رایانه شما برای هر چپ نصب قطعات و یا عفونت های مخرب ممکن است ناخواسته. نرم افزار anti-spyware توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف SweetPacks

پاسخ دهید