حذف Blockandsurf

دسته‌بندی نشده

Blockandsurf چیست؟

Blockandsurf برنامه پشتیبانی است که به عنوان یک ابزار مفید است که شما می توانید برای جلوگیری از شخص ثالث محتوا آنلاین ترویج است. متاسفانه معمولا همه برنامه های کاربردی سخت به عنوان چیزی به آنها نمی آگهی. بر خلاف نام خود تابع اصلی برنامه این است که مرورگر خود را با تبلیغات مختلف پر کنید. Blockandsurf سازگار با تمام مرورگرهای محبوب وب است و بسیار شبیه به برنامه های دیگر از این نوع BlockUTubeAde و TUbeltAdBlockApp است.

علاوه بر این، تبلیغات نمایش داده شده توسط سخت آن است که می تواند شما را با اطلاعات غلط ارائه به معنای تایید نیست. توصیه می کنیم برای حذف Blockandsurf اگر شما نمی خواهید کامپیوتر خود را به معرض خطرات غیر ضروری اینترنت امنیت شود.

BlockAndSurf حذف Blockandsurf

دانلود ابزار حذفبرای حذف Blockandsurf

Blockandsurf چگونه کار می کند؟

Blockandsurf معمولا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه می آید. نه تنها مانند آن در شرح برنامه بیان این مطالب شخص ثالث را مسدود نمی کند، این در واقع آن را فراهم کند. یک بار Blockandsurf دسترسی به سیستم شما می شود، آن تبلیغات پاپ آپ لینک آگهی ها و انواع دیگر از آگهی در تمام مرورگر شما نمایش می دهد. همه این اطلاعات بی فایده قابل ملاحظه ای می کند پایین اتصال اینترنت و صفحات وب را طولانی تر به بار. شما تنها می خواهد قادر به مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت و از بین بردن تمام تبلیغات را اگر شما حذف Blockandsurf. برای ایجاد این تغییرات فقط از طریق تنظیمات مرورگر امکان پذیر نیست.

شما باید آگاه باشید از این واقعیت است که تبلیغات به شما ارمغان Blockandsurf همه اعتماد ممکن است. اگر برخی از آگهی به شما مشکوک به نظر می رسد، شما باید از آنها بماند. بعضی از تبلیغات توسط مجرمان اینترنتی که ممکن است ایجاد شده و کلیک بر روی آنها ممکن است تغییر مسیر به صفحه خراب شده که در آن شما توسط یک برنامه مخرب آلوده می تواند باعث. به عنوان سخت هیچکدام از ویژگی های مفید ندارد و محتوای نا امن را نمایش می دهد، توصیه ما این است که فسخ Blockandsurf.

چگونه به حذف Blockandsurf

اگر چه برنامه های تبلیغی مخرب هستند و کامپیوتر شما صدمه نمی زند خود این هنوز هم بهترین Blockandsurf را از کامپیوتر شما حذف می شود. سریعترین و ساده ترین راه برای انجام این کار با دانلود ابزار ضد تروجان است که اسکن کامپیوتر شما شناسایی تهدیدات و از بین بردن آنها است. شما نیز نمی باید به نگرانی در مورد امنیت کامپیوتر شما به عنوان ابزار امنیتی آن را از برنامه های ناخواسته، تروجان ها، محافظت کرم ها، rootkits، نرم افزارهای جاسوسی، و غیره. متناوبا، شما می توانید Blockandsurf دستی حذف کامل. دستورالعمل های ارائه شده در زیر این مقاله کمک خواهد کرد که شما را به خلاص شدن از شر Blockandsurf و مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت.

حذف Blockandsurf

Blockandsurf را از سیستم خود پاک کنید

ویندوز ایکس پی و ویندوز 7، ویندوز ویستا و ویندوز 8

1. کلید Windows را فشار دهید و دسترسی به کنترل پنل
2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
3. Blockandsurf انتخاب و حذف و حذف را کلیک کنید

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer

1. کلیک کنید روی نماد چرخ دنده -> گزینه های اینترنت
2. تنظیم مجدد بر روی زبانه پیشرفته کلیک کنید
3. به ریست تنظیمات Internet Explorer
4 بررسی حذف تنظیمات شخصی
5. تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید

موزیلا Firefox

1. مطبوعاتی دگرساز + H -> اطلاعات عیب یابی
2. روی دکمه تنظیم مجدد Firefox
3. عمل تایید و پایان را کلیک کنید

Google Chrome

1. با کلیک بر روی منوی–> تنظیمات
2 تنظیمات نمایش پیشرفته را انتخاب کنید
۳ تنظیم مجدد مرورگر تنظیمات را کلیک کنید
4. تنظیم مجدد یک بار کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Blockandsurf

پاسخ دهید