پاک Trovigo.com

Browser Hijacker

Trovigo.com چیست؟

Trovigo.com hijacker مرورگر مشکوک است که ممکن است رایانه شما نفوذ بسیار مخفیانه و سپس برخی از تغییرات قابل توجه در اکثر محبوب مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) است. به محض این که این عفونت می رسد رایانه شما این تغییرات را پیش فرض شروع صفحه و موتور های جستجو. با این حال، چنین تغییرات هیچ چیز با برخی از دیگر عوارض جانبی ناخوشایند که توسط این مرورگر hijacker ارائه هستند. اگر خطر مورد امنیت رایانه شما دیگر نمی خواهید پس شما Trovigo.com الان باید از بین بردن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trovigo.com

چگونه می توانید Trovigo.com وارد سیستم کامپیوتر شما?

هنگامی که شما حتی نمی توانید مشکوک این اتفاق که در اغلب موارد این برنامه سرزده رایانه شما نفوذ می توانید داشته باشید. این بدان معنی است که این نرم افزار نامطلوب احتمالا ممکن است همراه با نرم افزار رایگان و شاخه که که شما از اینترنت بدون فکر کردن در مورد پیامدهای منفی بالقوه دانلود. در اکثر موارد این عفونت همراه باشد ممکن است با ویدیو یا موسیقی بازیکن, مبدل فایل, غیره. به دلیل همین دلیل شما باید برای دانلود و نصب تنها کسانی که برنامه های کاربردی که اموال شخص ثالث نیست. علاوه بر این، شما نباید در عجله مورد انجام روش نصب و راه اندازی در اسرع وقت است. به عبارت دیگر اول از همه، شما باید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب را انتخاب کنید و سپس حرکت به خواندن اطلاعات بیشتر. ما درک می کنیم که خواندن یک لیست طولانی از اطلاعات ممکن است کاملا یک کار چالش برانگیز اما شما باید نگه دارید در ذهن که فقط خود توجه شما به نقطه کمک خواهد کرد و برنامه های اضافی و ناخواسته را بردارید.

چه کند Trovigo.com انجام?

می گویند اگر hijacker مرورگر Trovigo.com وارد سیستم رایانه خود را که شما فقط به سادگی یعنی انجام ایمن و قابل اعتماد مرور و جستجو فعالیت می توانید فراموش ممکن است. اول از همه، Trovigo ارائه دهنده جستجو و صفحه خانه پیش فرض خود را تغییر دهید. شما متوجه خواهد شد که از آنجا که پس از انجام جلسه مرور خود را ممکن است نامناسب باشد نتایج شما که موتور جستجوی جدید ارائه شده توسط Trovigo.com بنابراین قابل اعتماد به عنوان موتور جستجوی پیش فرض شما نیست. علاوه بر آن، امکان که شما به برخی از وب سایت های قابل اعتماد نيست، فقط به منظور بهبود ترافیک برخی از سایت های تحت حمایت هدایت شود می تواند وجود دارد. با این حال، شما همچنین خطر ابتلا به سایت های غیر قانونی و یا حتی بسیار مضر است که ممکن است برخی از عفونت واقعا خطرناک در داخل هدایت می شوید روبرو هستند.

trovigo پاک Trovigo.com

علاوه بر این، شما همچنین با مقدار زیادی از تبلیغات متنوع یا دیگر پنجره های پرشی است که شما برای جلوگیری از حمله شود ممکن است. به خاطر داشته باشید که اکثریت کسانی که اطلاعیه ها و یا اضافه می کند ممکن است واقعا مضر است و گاهی آن به اندازه کافی تنها بر روی هر کدام از آنها کلیک کنید و کامپیوتر خود را با برخی از نرم افزارهای مخرب خطرناک آلوده می شود. هنوز هم شما فکر میکنید که همه اینها بسیار خطرناک نیست؟ بهتر فکر امکان به طور مداوم توسط برخی از اعضای حزب سوم باید بررسی شود. اول از همه، آنها می تواند نظارت بر فعالیت های خود را مرور و جستجوی اما بعدا آنها قطعا اختراع یک راه برای شما ربودن رمزهای عبور، نام کاربر و یا حتی شماره کارت اعتباری. ما حدس می زنم که در حال حاضر تنها چیزی که شما فکر می کنم روند حذف Trovigo.com.

چگونه برای حذف Trovigo.com

در ابتدا شما Trovigo.com از سیستم دستی باید حذف کنید.

به منظور انجام است که شما باید:

1. باز کردن منوی “آغاز” و به “کنترل پنل” بروید.
2. بخش “برنامه حذف” را انتخاب کنید و سپس حرکت به “افزودن/حذف برنامه ها” (یا “حذف برنامه”) بخش.
3. در اینجا شما باید به جستجو برای تمام برنامه های مشکوک و به خصوص کسانی که به رابطه با Trovigo.com به نظر می رسد.
4. در نهایت، “حذف برنامه” گزینه را انتخاب کنید و سپس یک بار روی دکمه ‘تأیید’ کلیک کنید.

Trovigo.com از مرورگر حذف:

موزیلا فایرفاکس

1. هنگامی که مرورگر باز می شود, آیکون منوی را انتخاب کنید و حرکت به “افزودنی”.
2. در حال حاضر به “ضمیمهها” و به دنبال مدخل های ناخواسته (حذف توسط کلیک کردن بر روی آیکون سطل زباله).
3. به بخش ‘گزینه’ حرکت و تغییر صفحه اصلی موجود است.
4. پس از آن، بر روی آیکون منو دوباره کلیک کنید و گزینه علامت سوال را انتخاب کنید.
5. حرکت “عیب یابی اطلاعات و آمار تنظیم مجدد فایرفاکس” گزینه.

اینترنت اکسپلورر

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و نماد چرخ دنده انتخاب کنید.
2. پس از آن, ‘مدیریت فایرفاکس’ حرکت و حذف ورودی های مشکوک.
3. کلیک کنید، یک بار بر روی نماد چرخ دنده دوباره اما اکنون گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
4. در اینجا دنبال Trovigo.com و آن را حذف کنید.
5. حالا روی نماد چرخ دنده را برای بار سوم آمار و مدیریت فایرفاکس’ را انتخاب کنید.
6. پس از آن، به ارائه دهندگان جستجو و ارائه دهنده جستجوی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم

1. باز کردن مرورگر و یک بار بر روی آیکون منوی (آن را در گوشه سمت راست و بالای صفحه نمایش قرار داده است).
2. انتخاب بخش “ابزار” و “پسوند” حرکت (برای گسترش ناآشنا در اینجا نگاه کنید و آنها را حذف کنید).
3. یک بار دیگر بر روی آیکون منو را کلیک کنید و به بخش “تنظیمات”.
4. را انتخاب کنید ‘در هنگام راه اندازی’ و سپس به “تنظیم صفحه” (اینجا شما Trovigo.com مجبور به حذف با کمک X گزینه).
5. نماد منو دوباره انتخاب کنید و رفتن به ‘تنظیمات’.
6. پس از آن, حرکت به بخش ‘جستجو’ و سپس انتخاب “مدیریت موتورهای جستجو” (در اینجا شما باید برای تغییر دهنده جستجو)

با این حال، شما باید بدانید که به اندازه کافی به Trovigo.com به خاتمه دستی چون این hijacker مرورگر نصب شده ممکن است به سیستم های کامپیوتری خود را همراه با برخی از فایل های اضافی بدخیم نیست. پس واضح است حذف تنها دستی خاتمه تمام فایل های بدخیم واقعا نمی است. به دلیل همین دلیل شما باید برای دانلود برنامه آنتی ویروس قابل اعتماد عنوان مثال Spyhunter. با کمک این ابزار ضد بدافزارها شما قادر خواهید بود برای خلاص شدن از شر تمام فایل های مخرب و امن و حفاظت شده مرور و جستجو در جلسات لذت ببرید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trovigo.com

پاسخ دهید