بایگانی دسته: Trojan

حذف Trojan.VBS.UEF

Trojan

چگونه به حذف Trojan.VBS.UEF

Trojan.VBS.UEF اسب تروا است که با استفاده از زبان VBS ایجاد شد است. VBS برای برنامه نویسی ویژوال بیسیک می ایستد. انگل می تواند به سیستم شما بدون اجازه شما غلتیدن. آن توسط خود را به عنوان توقف رایگان آنتی ویروس disguising توزیع می شود.

ادامه‌ی خواندن

حذف Los Pollos Hermanos

Trojan

راهنمای در مورد حذف Los Pollos Hermanos

Los Pollos Hermanos، همچنین به عنوان شناخته شده Trojan.Cryptolocker.S، ransomware پرکردن است که هدف کاربران استرالیایی است. این عفونت با استفاده از تلویزیون نشان معروف تم “شکستن بد” در خواست باج ارائه شده.

ادامه‌ی خواندن

حذف Trojan.VBS.UEF

Trojan

راهنمای در مورد حذف Trojan.VBS.UEF

Trojan.VBS.UEF عفونت مخرب رایانه به عنوان تروجان طبقه بندی است. این به این معنی که این برنامه وارد کامپیوتر شما انتقال تظاهر به چیزی نیست. ممکن است آگاه باشید چون این برنامه به بخشی از یک برنامه قانونی وانمود که شما آلوده Trojan.VBS.UEF

ادامه‌ی خواندن

حذف SecurityHelper.dll

Trojan

راهنمای در مورد حذف SecurityHelper.dll

SecurityHelper.dll پرونده که متعلق به یک اسب تروجان است. تروجان می آید از خانواده تروجان Win32/Sathutbot و بنابراین شما نباید است تعجب اگر شما این انگل در سیستم شما نیز معمولا با تروجان Backdoor:Win32/Simda.A هاست. اگر کامپیوتر شما توسط این تهدیدات آلوده است، به این معنی که مجرمان اینترنتی آن دسترسی از راه دور می تواند. آنها می توانند اطلاعات شخصی شما را جمع آوری و شدت آسیب کامپیوتر شما.

ادامه‌ی خواندن

حذف Trojan.Muldrop

Trojan

راهنمایی در مورد حذف Trojan.Muldrop

Trojan.Muldrop تروجان مخرب است که کامپیوتر کاربر بدون اجازه وارد می شود و بلافاصله شروع به فعالیت های متعدد و مشکوک است که قطعا می تواند آسیب برساند سیستم خود را در بسیاری جهات است. در حالی که خطرناک ترین توانایی این بدافزار نصب تهدید بیشتر به کامپیوتر شما, آن می تواند انجام اقدامات مخرب دیگر بیش از حد.

ادامه‌ی خواندن

حذف Worm:Win32/Morto.A

Trojan

دستورالعمل در مورد حذف Worm:Win32/Morto.A (پاک Worm:Win32/Morto.A)

Worm:Win32/Morto.A کرم رایانه بسیار خطرناک برای مجرمان اینترنتی با دسترسی به سیستم کاربر را توسعه داده است. هنگامی که این ویروس وارد کامپیوتر جدید، آن را بلافاصله رمزهای عبور سرپرست به همین دلیل است که کامپیوتر محققان به شدت توصیه برای تغییر آنها سازش.

ادامه‌ی خواندن