حذف U-Search.net Virus

دسته‌بندی نشده

U-Search.net Virus برنامه ای که وانمود می شود برنامه ضد جاسوس افزار واقعی است. اگر شما نمی دانید که این برنامه جعلی است، سپس شما واقعا می تواند باور که آن می گذرد به عفونت را از رایانه خود حذف کنید. U-Search.net Virus شما عملکرد بزرگ است وانمود به رایانه خود را اسکن و گزارش در مورد نتایج اسکن را نشان می دهد. اما در واقع، تمام این اومدی و U-Search.net Virus خواهد شد نه حذف هر یک از عفونت اگر آنها در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما. اگر می بینید که U-Search.net Virus پیدا کرده است برخی از انواع بسیار خطرناک عفونت در سیستم شما، شما می توانید مطمئن شوید که این عفونت ها واقعا وجود آن فقط تلاش U-Search.net Virus به شما اعتقاد دارند و به شما پرداخت هزینه برای نسخه کامل خود را است. بنابراین، حذف U-Search.net Virus و اعصاب خود را ذخیره کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف U-Search.net Virus

این عفونت دانلود نرم افزار رایگان از سایت مشکوک می توانید. این عفونت خواهد حضور خود پس از راه اندازی مجدد بعدی را نشان می دهد. U-Search.net Virus کردن سرعت کامپیوتر خود، و شما می توانید برای باز کردن برنامه های مورد نیاز برای یک مدت طولانی صبر کنید. بنابراین، بهتر است به تاخیر حل مشکل است، اما آن را در حال حاضر است.

نحوه حذف U-Search.net Virus

حذف U-Search.net Virus، با استفاده از دستورالعمل های زیر:

 1. حذف پرونده ها از عفونت:
  • %AllUsersProfile%Application Data.dll
  • %AllUsersProfile%Application Data.exe
  • C:WINDOWSsystem32driversserial.sys
  • C:UsersVishruthAppDataLocalTemprandom.xml
  • C:windowssystem32driversmrxsmb.sys(random)
  • C:WINDOWSsystem32driversredbook.sys (تصادفی

  شما فقط باید آنها را حرکت و حذف با استفاده از دو دکمه به طور همزمان: حذف و تغییر مکان. این روش حذف کمک خواهد کرد که شما را به فایل های مخرب یک بار و برای همیشه لطفا برای خلاص شدن از شر.

 2. گام بعدی این است که شما باید انجام دهید این است که حذف مدخل رجیستری برنامه:
  • HKCUSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings {تصادفی}
  • HKCUSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorerDisallowRun
  • HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentWinlogon “پوسته” = {“تصادفی} .exe”

  حالا شما نیاز به باز کردن ویرایشگر رجیستری. شما آن، فشار دکمه پیروزی + تحقیق و regedit را در خط تایپ انجام دهید. بنابراین، پس از این اقدامات ویرایشگر رجیستریمی بینید. سپس شما باید نسخه پشتیبان را ذخیره کنید. بنابراین، شما باید رایانه را با دکمه راست موش کلیک کنید و انتخاب صادرات. پس از آن شما باید پرونده را در پوشه شما می خواهم، اما فراموش نکنید که در آن است را ذخیره کنید. اگر برخی از نوشته های عجیب و غریب رجیستری را حذف خواهد شد پس از آن شما به آن نیاز خواهد شد. تنها پس از این روش شما می توانید ورودی های رجیستری که برشمرده شده است در لیست بالا حذف.

 3. سپس شما باید رایانه خود را برای عفونت فقط برای مورد اسکن.

اگر نمی خواهید دستي به منظور حذف U-Search.net Virus استفاده کنید، سپس حذف ویژه ابزار باید استفاده کنید. بنابراین، شما می توانید دانلود ابزار حذف U-Search.net Virus ویژه ای در این صفحه.

ابزار حذف خودکار U-Search.net Virus:

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف U-Search.net Virus

پاسخ دهید