حذف 123HD-Plus

دسته‌بندی نشده

123HD-Plus چیست؟

123HD-Plus برنامه ای که قرار است به اجازه شما را به تبدیل فیلم های یوتیوب به با کیفیت بالا است. در واقع، با این حال، آن شما به آگهی های مختلف و پنجره های بازشویی که هیچ ربطی به منافع خود را در معرض. اگر شما سایت رسمی برنامه به شما اطلاعات که در توصیف ویژگی های آن و لینک دانلود که در واقع کار کند می دید.

با این حال، برنامه نیز از طریق همراه توزیع می شود. 123HD-Plus سازگار با تمام مرورگرهای محبوب مانند Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است. اگر شما هرگز نمی خواستم این برنامه در وهله اول و یا شما در حال حاضر با آن راضی نیست، شما باید 123HD-Plus از کامپیوتر خود حذف کنید.

123HD Plus SCREENSHOT حذف 123HD Plus

دانلود ابزار حذفبرای حذف 123HD-Plus

123HD-Plus چگونه کار می کند؟

اگر شما 123HD-Plus آماده برای دیدن مرورگر شما پر از آگهی ها، تبلیغات و پنجره های بازشو نصب. Adverts هیچ ربطی به با صفحه بازدید شده است و هر چه سایت شما را در حال ظاهر خواهد شد. آنها “تبلیغات توسط OnlineBrowserAdvertising” با برچسب و سایت بازی آنلاین ترویج شایعات بی اساس صفحات جعلی نرم افزار و غیره. نیازی به گفتن نیست، بهتر است برای جلوگیری از این تبلیغات اگر شما نمی خواهید به سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده است. علاوه بر این، این برنامه همچنین کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های اینترنتی خود را پیگیری خواهد شد. سپس این داده ها به فرد آگهی تجاری است که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود استفاده از آن خواهد شد.

مهم است بدانید که چگونه برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته در آینده است. هنگام نصب نرم افزار همیشه نصب پیشرفته را انتخاب کنید و بردارید همه نرم افزار آشنا است که به شما ارائه شده است. اگر این گزینه بررسی اطلاعات داده شده در EULA را ارائه نکرده است. این ممکن است برخی از زمان خود است، اما با توجه به زمان و تلاش شما را در پیدا کردن راهی برای خاتمه دادن 123HD-Plus یا برخی از برنامه ناخواسته دیگر صرف چقدر ارزش آن است.

چگونه به حذف 123HD-Plus

برای خلاص شدن از شر 123HD-Plus شما می توانید یکی از دو گزینه را انتخاب کنید. راه حل قابل اعتماد تر این است که 123HD-Plus به طور خودکار حذف با استفاده از یک نرم افزار قدرتمند ضد بدافزارها. شما می توانید دانلود و راه اندازی remover مخرب و هر چیز دیگری برای شما انجام خواهد شد. برنامه اسکن کامپیوتر شما، مسائل را شناسایی و از بین بردن 123HD-Plus. آن نیز مطمئن شوید که برای خاتمه دادن نرم افزار ناخواسته دیگر و حفظ سیستم شما محافظت در آینده است. متناوبا، شما 123HD-Plus دستی خاتمه می تواند. این کار نباید بیش از حد پیچیده است به خصوص اگر شما دستورالعمل های ارائه شده در زیر استفاده کنید.

چگونه به حذف 123HD-Plus

ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق و نوع را در “کنترل” را ضربه بزنید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و آمار را وارد کنید
  • 123HD-Plus را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
  • برای حذف برنامه برو
  • حذف 123HD-Plus

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن شروع منو و سپس کنترل پنل
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
  • را انتخاب کنید و حذف 123HD-Plus

دانلود ابزار حذفبرای حذف 123HD-Plus

پاسخ دهید