حذف XP Anti-Spyware 2013

Fake Antispyware

XP Anti-Spyware 2013 چیست؟


XP Anti-Spyware 2013 سرکش آنتی ویروس برنامه ای است که متعلق به خانواده FakeRean از malwares است. این عفونت است که نمایش هشدارهای امنیتی جعلی و تقلبی اسکنر استفاده می کند hijacks مرورگر خود را به منظور فریب کاربران رایانه است. XP Anti-Spyware 2013 انتظار دارد که به کاربران کامپیوتر فکر می کنم که سیستم های خود را آلوده می شوند.این برنامه برای سیستم هدفمند از طریق ویروس تروجان ها معمولا تقلید به روز رسانی برای ویندوز می شود.

xp antispyware 2013 حذف XP Anti Spyware 2013

XP Anti-Spyware 2013 برخی از تغییرات در رجیستری ویندوز است که باعث تن از پنجره های بازشو و سینی هشدارهای امنیتی نمایش داده شده در سیستم که درباره مشکلات امنیتی هشدار و جلوگیری از خسارت تکمیل اسکن امنیتی توصیه می سازد. نگاهی به برخی از پیام هایی که ممکن است به نظر می رسد را داشته باشید:

XP Anti-Spyware 2013 استفاده از اسکنر خود را بررسی سیستم اما متاسفانه قادر به تشخیص هر گونه عفونت واقعی نیست. نتایج اسکن ادعا می کنند که سیستم شما آسیب توسط است بسیاری از عفونت است که در واقع حتی بر روی کامپیوتر شما وجود ندارد. XP Anti-Spyware 2013 wil فقط سعی کنید به شما خرید نسخه کامل خود را.

هنگامی که آن را hijacks کاوشگر اینترنت برنامه آن را حتی سخت تر سازد. به جای باز کردن وب سایت شما درخواست آن که وب سایت مخرب و برخواهد داشت خطر ابتلا به رایانه شما دولت است. شما نباید XP Anti-Spyware 2013 را اعتماد به عنوان یک برنامه ضد جاسوس افزار واقعی نیست. علاوه بر این infiltrates به کامپیوتر بدون مجوز کاربر و بدون هر گونه اجازه پس چرا باید شما اعتماد آن?

اگر شما یک قربانی از سازندگان آن شد باید XP Anti-Spyware 2013 را حذف کنید.

utomatic ایکس پی Antispyware 2013 حذف:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره برنامه جاسوس یاب ایکس پی 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام باز پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و “فعال کردن” را کلیک کنید:

3425-814615-3990

هنگامی که کلید ثبت نام، ایکس پی Antispyware 2013 فکر می کنم، که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد وارد شود. همچنین شما برای اجرای برنامه های منظفة والغسيل اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما می توانید دانلود توصیه می شود پاک (استفاده از دکمه زیر) و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس جعلی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف XP Anti-Spyware 2013

پاسخ دهید