حذف Searchnu

Toolbar

Searchnu نوار ابزار است که به ربودن جستجو و صفحه های اصلی خود را در اسرع وقت آن را در رایانه شما نصب می شود شناخته شده است. شما ممکن است آن را بعد از برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان یا shareware دانلود کنید. Searchnu نوار ابزار را به هر یک از مرورگرهای اینترنت مثل اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم یا سافاری اپل می توان اضافه کرد.

این hijacker مرورگر تنظیمات اصلی را تغییر خواهد کرد و پس از آن دارید، شما قادر خواهید بود را تنها با استفاده از موتور جستجو به نام جستجو در وب جستجو. صفحه اصلی خود را به عنوان Searchnu .com تنظیم خواهد شد. همه انجام بدون اجازه شما یا هر یک از دخالت خود است.

اگر چه کار می کند Searchnu با کامپیوتر ناراحت کننده آن دستگاه شما را با دیگر بدافزارها آلوده باید. با این حال اگر شما سعی می کنید برای خلاص شدن از آن, شما ممکن است دریابید این پیچیده زیرا برنامه نمی معمول سهل آموز پاک. شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن نام نوار ابزار در لیست برنامه های. برخی از شما نیز دشوار است برای بازگرداندن تنظیمات پیش فرض مرورگر وب مانند تغییر صفحه جستجو و صفحه اصلی تنظیمات برایمان.
Searchnu به طور کامل حذف و بازگرداندن تنظیمات شما استفاده می شود قبل از انجام کامل اسکن سیستم با استفاده از ضد برنامه های مخرب, مانند Spyhunter. پس از اسکن تکمیل این مراحل را دنبال:

چگونه برای حذف Searchnu از اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به “ابزار” → “مدیریت فایرفاکس’.
 2. نوار ابزار و افزونه را انتخاب کنید و همه چیز را که متعلق به Searchnu را از لیست حذف: نوار ابزار Searchnu، کلاس UrlHelper، و غیره
 3. → ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو که شما ترجیح می دهند (مانند گوگل، بینگ) و آن را به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را انتخاب کنید را انتخاب کنید. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید, کلیک کنید ‘غیر فعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
 4. “ابزار” → “تنظیمات اینترنت” بروید و بند “کلی” کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود وب سایت نام google.com یا دیگر به جای Searchnu .com. کلیک بر ‘OK’ را برای ذخیره تغییرات را وارد کنید.

چگونه برای حذف Searchnu از موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” → “افزودنی”.
 2. انتخاب کنید “ضمیمهها” → “Searchnu” نوار ابزار و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
 3. رفتن “→”گزینه هاى”ابزار”. تنظیم مجدد راه اندازی صفحه اصلی و یا تغییر آن به google.com به جای Searchnu در بند “کلی”

چگونه به حذف Searchnu از Google Chrome:

 1. کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” انتخاب کنید.
 2. انتخاب گزینه ‘پایه’ و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر، و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت منوهای جستجو…”.
 3. ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض خود را.
 4. “جستجوی وب سایت را از لیست انتخاب کنید و حذف Searchnu با کلیک بر روی”X”علامت گذاری به عنوان.

Searchnu hijacker است خطرناک

   537 Searchnu hijacker است Hijacker مرورگر انگلی

539 Searchnu hijacker ممکن است به نمایش تبلیغات متعدد

541 Searchnu hijacker سیاهههای مربوط به اینترنت خود را مرور تاریخچه

543 Searchnu hijacker را جایگزین (جدایی) صفحه اصلی خود را مرورگر

545 Searchnu hijacker ممکن است به گسترش بیشتر نرم افزارهای جاسوسی

547 Searchnu hijacker نقض حریم خصوصی شما و سازش امنیت،

برداشتن خودکار Searchnu–ساده ترین روش 552

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Searchnu

پاسخ دهید