W32 Ramnit.a Virus حذف

Trojan

W32/Ramnit.a است ویروس است که خود تکرار. propagates آن را معمولا از طریق اتصال به شبکه های نا امن و قابل جابجایی درایوهای USB درایو فلش را از جمله، دیسک فشرده قابل نوشتن و خارجی هارد دیسک. W32/Ramnit.a نیز توسط آلوده فایل بر روی سیستم است که در محیط شبکه به اشتراک گذاشته شده است گسترش.

W32 Ramnit a Error 300x186 W32 Ramnit.a Virus حذف W32 Ramnit.a Virus نام مستعار حذف: Type_Win32 و Win32/Zbot.A و W32/Infector.Gen2 و Win32/Ramnit.A، Win32.Rmnet،
W32.Infector W32/Patched-من، PE_RAMNIT.A W32 Ramnit.a Virus ویژگی اعدام که W32/Ramnit.a آن قطره تصادفی نام تولید فایل حاوی رشته “Mgr.exe” یا “Srv.exe.” آن نیز اجرا فایل همان است که برای دیگر اجرایی آن ممکن است در بر داشت سیستم. این ویروس آلوده می تواند فایل ها ال که آلوده نیز. htm پسوند. یک بار لود شده و در حال اجرا، W32/Ramnit.a ایجاد یک backdoor و متصل به سرور از راه دور اجازه می دهد حمله از راه دور به دست آوردن کنترل در خطر بیافتد رایانه. منتظر آن را برای انجام وظایف دیگری که ممکن است حمله از راه دور را در کامپیوتر انجام.

ویروس کد مخرب می تواند تزریق به طور پیش فرض مرورگر اینترنت و با استفاده از این روش برای دور زدن فایروال Windows و دیگر برنامه های امنیتی.

تروجان کد جاسازی شده است درگیری با داشتن برخی از ماشین های آلوده خطایی نمایش اگر ممکن است به برنامه های دیگر پیام خطا نمونه در اینجا است.

توزیع حذف ویروس W32/Ramnit.a

ویروس self-replicate. عفونت معمولا در نا امن شبکه های کامپیوتری و یا انتقال ویروس به دستگاه های رسانه های جداشدنی مانند UDB درایو دیسک قابل نوشتن و حافظه تبلیغ است. ویروس ها نیز می تواند گسترش افت فایل سیستم مشترک در شبکه.

ابزار حذف ویروس Auromatic W32/Ramnit.a:

دانلود ابزار حذفبرای حذف W32 Ramnit.a Virus حذف

Incoming search terms:

پاسخ دهید