Win 7 Antispyware Plus 2013

Fake Antispyware

Win 7 Antispyware Plus 2013–چگونه آن را از کامپیوتر خود حذف کنید؟

Win 7 Antispyware Plus 2013 جعلی نرم افزار آنتی ویروس که با هدف به فوت و فن unsuspecting کاربران کامپیوتر به خرید آن بی فایده است مجوز کلیدی است. این برنامه یک اسکنر های امنیتی جعلی که فرآیندهای برنامه های آنتی ویروس مشروع imitates و تلاش برای نیروی کاربران کامپیوتر به فعال کردن نسخه کامل است. هنگامی که این سرکش را بر روی کامپیوتر کاربر نصب خواهد شد شروع به تولید اسکن امنیتی جعلی و نادرست امنیت پیغامهای هشدار بیان کرد که کاربر کامپیوتر با خطر بالا مخرب، تروجان ها و ویروس ها آلوده را نشان می دهد. وضعیت واقعی تر این نرم افزار سرکش نیز تغییر رجیستری سیستم عامل آلوده–به نظر می رسد آن اجرای نرم افزار نصب شده را غیرفعال می کند و hijacks مرورگرهای اینترنتی. هر بار که کاربران کامپیوتر می خواهم امتحان کنید برای اجرای برخی از برنامه های نصب شده و یا دسترسی اینترنت Win 7 Antispyware Plus 2013 که برنامه آلوده و یا وب سایت است که به بازدید از اقدام مخرب بودن دولت خواهد بود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Antispyware Plus 2013

توجه کنید که این برنامه آنتی ویروس سرکش سرچشمه از یک خانواده از اسکنر های امنیتی جعلی به نام Braviax و قادر به تغییر این نام و گرافیک است. این برنامه جعلی قادر به شناسایی که سیستم عامل در این مورد به نفوذ و تغییر نام آن را بر این اساس است. به عنوان مثال Win 7 Antispyware Plus 2013 بر روی یک کامپیوتر با ویندوز ایکس پی سیستم عامل به عنوان ایکس پی آنتی ویروس 2013 نشان داده می شود. توجه کنید که در واقع هیچ یک از تهدیدات امنیتی شناسایی شده توسط Win 7 Antispyware Plus 2013 در واقع بر روی کامپیوتر کاربر وجود دارد، این برنامه اومدی که باید از کاربران کامپیوتر برداشته است.

xp internet security plus 20133 Win 7 Antispyware Plus 2013

Win 7 Antispyware Plus 2013 کلاهبرداری کل اگر شما ببینید این برنامه روی رایانه شما باید چشم پوشی از همه اطلاعات نشان داده شده توسط این نرم افزار های سرکش و از بین بردن آن است. احتمال آنهایی کامپیوتر با این اسکنر های امنیتی جعلی زمانی که شما بازدید وب سایت مخرب و یا شما را به دانلود آن را توسط یک پیام هشدار امنیتی جعلی آنلاین (به عنوان مثال از چنین پاپ آپ آنلاین زیر) آسانی خار شده آلوده کردم. برای جلوگیری از چنین برنامه های سرکش از رایانه ورود کاربران همیشه مشروع برنامه های آنتی ویروس و antispyware باید استفاده کنید. اگر شما قبلا payed برای نسخه کامل Win 7 Antispyware Plus 2013 شما شرکت کارت اعتباری شما و اختلاف اتهامات توضیح به آسانی که شما را به خرید یک برنامه آنتی ویروس جعلی خار شده اند باید تماس بگیرید. برای حذف این برنامه جعلی از رایانه استفاده از اطلاعات ارائه شده حذف.

خودکار حذف Win 7 Antispyware Plus 2013:

مهم! قبل از دانلود: کلیک کنید “ثبت نام” دکمه که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی Win 7 Antispyware Plus 2013 واقع شده است، و هنگامی که ثبت نام پنجره این کلید رجیستری در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک بر روی “فعال”: 508

3425-814615-3990
512

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد Win 7 Antispyware Plus 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه ها و removers جاسوسافزار آیا اجازه خواهد داد که. توجه داشته باشید که ثبت نام این برنامه هنوز آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد. فقط آن را جعلی هشدار را غیرفعال کنید. بعد از این کلید را وارد شما هم اکنون حذف جاسوسافزار توصیه شده (استفاده از دکمه زیر) دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار آنتی ویروس ساختگی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Win 7 Antispyware Plus 2013

پاسخ دهید